فکر می کنم شما یا کسی که شما زندگی می کنند با اتحاد coronavirus? آنچه شما باید بدانید و انجام دهید – CNET


coronavirus-hygiene-0625

هر وضعیت متفاوت است اما در اینجا برخی از بهترین شیوه ها به دنبال اگر شما گمان می برند که کسی شما زندگی می کنند با بیمار است با کروناویروس — و یا حتی شما.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ما شاهد یکی دیگر از افزایش در coronavirus موارد پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شد در سراسر کشور است. اگر شما بوده ام در هر موقعیت اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست, شما ممکن است در مورد چه باید بکنید اگر شما یا کسی که شما در زندگی می شود شما با COVID-19. اگر که اتفاق می افتد این مهم است که بدانید چه اقداماتی را برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران و همچنین به عنوان چگونه به مراقبت از که برای فرد یا دیگران باید کمک به مراقبت از شما.

این شامل تماس با دکتر خود را به دیدن اگر شما واجد شرایط برای COVID-19 تستو مانیتورینگ علائم خود را و جداسازی خود از دیگران تا زمانی که علائم فروکش کرده برای طول مناسب از زمان است.

برخی از این مشترک توصیه ها ممکن است غیر عملی اگر شما یک هم اتاقی (یا سه) و یا زندگی در یک خانواده با خانواده خود و یا دیگر قابل توجه است. و اگر شما در حال کمک به مراقبت از دیگران را در خود و خانواده خود به انزوا می تواند فوق العاده سخت است.

ما کشیده پیشنهادات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین به عنوان دست اول مشاوره از مردم ما می دانیم که بهبود از coronavirus. در اینجا توصیه هایی برای نحوه تنظیم اگر شما گمان می برند که کسی در خانواده شما است COVID-19اما نه بیمار به اندازه کافی برای بستری شدن در بیمارستان. توجه داشته باشید این است که یک لیست جامع و راهنمایی از بهداشت عمومی سازمان های در حال تغییر در طول زمان.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد پیدا کردن یک coronavirus تست سایت در نزدیکی شماو در آخرین coronavirus آنتی بادی آزمایش و بینی گرد و خاک تست.

تماس با دکتر خود

در اولین نشانه از چه چیزی می تواند coronavirus تماس با دکتر خود را بلافاصله به لیست علائم و درخواست برای مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید دنبال COVID-19 تست. در بسیاری از موارد پزشک نیاز به منظور تست برای شما (بیشتر در مورد این زیر).

اگر بیمار دارای شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را در معرض خطر مرگ و میر, دکتر شما همچنین قادر خواهید بود به وزن در کدام داروها آنها باید و نباید را و چگونه آنها شما نیاز به تنظیم شیوه زندگی خود را از جمله چه نوع از علائم حیاتی شما باید مانیتور همانطور که بیماری پیشرفت می کند.

جدا کسی که بیمار است

به عنوان به زودی به عنوان شما یا کسی که شما زندگی می کنند با متهمان آنها علائم COVID-19 (یا تست مثبت برای coronavirus) آنها نیاز به جداسازی از دیگران تا زمانی که تست منفی یا تا زمانی که علائم از بین رفته (جزئیات بیشتر در زیر).

آنها باید پوشیدن یک ماسک و یا پارچه پوشش اگر آنها در همان اتاق به عنوان شما و یا مشاوره ازدواج و هر کس نیاز به مطمئن شوید که آنها به طور کامل شسته دست خود را با صابون به مدت 20 ثانیه پس از تعامل. این نیز مهم است برای نگه داشتن خانه گیرد. یک فرد سالم می تواند به کاهش تماس با فرد بیمار با پر کردن یک پارچ آب و آماده سازی غذا برای بیمار و ترک هر دو در یک فاصله امن برای آنها به جمع آوری.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: خود را به ابزارهای محافظت از شما را از coronavirus


1:30

CDC نشان می دهد جدا در یک اتاق و دور از دیگران است. ما درک می کنیم که همیشه یک گزینه — برای مثال, اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان استودیو با یک دیگر قابل توجه و یا به اشتراک گذاری یک خانه کوچک با بسیاری از دیگران است.

اگر وجود ندارد یک اتاق اضافی برای ماندن در, مطمئن شوید که به حفظ شش پا راه دور در همه زمان ها به عمل اجتماعی فاصله. متاسفانه یعنی ممکن است کسی در حال خواب بر روی نیمکت, روی تشک بر روی زمین و یا غیره.

ادامه مطلب: که در آن به خرید ماسک صورت و پارچه پوشش های آنلاین برای شما و برای بچه های خود را

نگه داشتن چشم در تهویه

سازمان بهداشت جهانی و پزشکان در سراسر جهان در حال بررسی coronavirus توانایی به معطل شدن در هوا و آلوده کردن مردم. هوابرد انتقال فکر به بالاتر در داخل خانه و به خصوص در مناطق با محدود تهویه. اگر شما مراقبت برای کسی که ماندن در اتاق خود را باز کردن یک پنجره و طرح یک راه برای گردش هوا در اطراف فضا برای آسایش خود را دارند و همچنین برای متفرق کردن هر طولانی coronavirus ذرات.

tower-fans-group-shot

این یک ایده خوب برای تهویه هر فضایی که در آن یک فرد بیمار است جدا. (در اینجا ما لیستی از بهترین برج طرفداران.)

رأی Crist/CNET

چه می شود اگر شما فقط یک حمام ؟

CDC توصیه می کند presumptive coronavirus بیمار با استفاده از یک حمام های مختلف در صورت امکان. اگر شما فقط یک حمام کسی که بیمار باید از ماسک زمانی که آنها خود را ترک جداسازی اتاق. آنها پس از ترک حمام, مطمئن, توالت, سینک, دوش, دستگیره و soap dispensers دریافت مقادیر است.

دستهای خود را حداقل به مدت 20 ثانیه و اجتناب از دست زدن به دهان و بینی و چشم. همچنین جلوگیری از استفاده از همان حوله دست به عنوان به طور بالقوه فرد آلوده. این یک ایده خوب برای راه اندازی یک کدی برای مواردی که فقط فرد بیمار استفاده می کند مانند یک جداگانه تلگراف صابون, حوله لوله خمیر دندان و….

چگونه برای مراقبت از یک فرد با فرض و یا تایید COVID-19

اگر وجود دارد چند نفر زندگی می کنند که در خانه خود CDC نشان می دهد تنها یک نفر باید مراقبت از بیمار یکی برای محدود کردن تعداد افرادی که ممکن است در تماس با این ویروس. که شامل آوردن آنها غذا و دارو; خود را در چک کردن دما و اعضای حیاتی و موثر بدن و فشار خون و تطهیر لباس و ملافه.

آن را یک ایده خوب است اما مراقب برای پوشیدن دستکش و ماسک در هنگام آمدن در تماس با هر فرد آلوده را لمس کرده است و قبل از شستن دست های خود را به طور مستقیم پس از.

coronavirus-hygiene-0633

شما نیاز به بررسی آلوده فرد متوسط روزانه برای دیدن اگر آنها یک تب.

آنجلا Lang/CNET

هنگامی که شما را, مواد غذایی, برای مثال, شما می توانید آن را به داخل اتاق آنها ماندن در اما اجتناب از تماس با آنها و مطمئن شوید که بینی و دهان خود را تحت پوشش — آنها بیش از حد.

در حالی که در انزوا هم اتا قی خود را ممکن است شروع به احساس تنهایی, بنابراین مطمئن شوید که شما در حال آرامش آنها با ارسال آنها را متون دعوت به بحث از اتاق بعدی و یا صحبت کردن به آنها را از طریق درب. میشیگان بهداشت نشان می دهد باز کردن یک پنجره برای گردش هوا.

مانیتور علائم خود را

این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از بیمارستان ها نمی خواهم شما را به رفتن به اتاق اورژانس و یا رسیدن به یک COVID-19 آزمون بدون یک دکتر یا پیشرفته دولت از علائم مانند تب بالا بیش از 102 درجه است. در بسیاری از مکان ها در تعدادی از تست های محدود هستند و بیمارستان ها باید به دنبال پروتکل به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض افراد بیمار به بقیه بیمارستان جمعیت.

CDC و بیمارستان ها مانند Cedars-Sinai در لس آنجلس نشان می دهد تماس با ارائه دهنده مراقبت های اولیه (PDF) در مورد علائم و مراحل بعدی شما باید.

برخی از COVID-19 بیماران یافت شده برای در حال حاضر با خون کم اکسیژن اشباع سطوح. برخی از مردم با استفاده از پالس اکسیمتر که اقدامات اکسیژن خونبرای نظارت بر میزان اشباع اکسیژن در خانه. (در اینجا که در آن به خرید یک پالس اکسیمتر.)

علائم است که به طور معمول حکم COVID-19 آزمون عبارتند از:

 • گرفتگی یا آبریزش بینی
 • سرفه
 • اسهال
 • خستگی
 • تب یا لرز
 • سردرد
 • تنگی نفس یا اشکال در تنفس
 • عضلانی و یا بدن درد
 • تهوع یا استفراغ
 • جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی
 • گلو درد
samsung-vs-pulse-ox

Oximeter پالس کمک می کند تا نظارت بر سطح اکسیژن خون در خانه.

تصویر توسط Celso Bulgatti/CNET

هر کس نیاز به ماندن در خانه

اگر شخص شما زندگی می کنند با قرارداد coronavirus ممکن است شما و دیگر مشاوره ازدواج و مشاوره شده اند در معرض. ایالات متحده که دوره کمون برای کسی که با کروناویروس است بین یک تا 14 روز. این زمان بین ابتلا به این ویروس و دیدن علائم. این به این معنی شما نیاز به قرنطینه خود را به مدت دو هفته برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

برای جلوگیری از بیرون رفتن خود را به مواد غذایی و مواد غذایی با تحویل به خانه شما. CDC می گوید هنگامی که همه نشانه ها-رایگان برای مدت حداقل 72 ساعت تست منفی برای coronavirus شما می توانید ترک خانه برای نیازهای دوباره.

ضد عفونی کردن سطوح اغلب

مطمئن شوید که شما در حال تمیز کردن و ضد عفونی بالا-ترافیک سطوح در خانه خود را روزانه است. این شامل دستگیره های درب کنترل از راه دور, حمام, سطوح, شمارنده آشپزخانه و لوازم خانگی و گوشی خود را. استفاده از محصولات از سازمان حفاظت محیط زیست را در لیست تایید شده از مواد ضد عفونی کننده برای کمک به کشتن coronavirus.

صلیب سرخ آمریکا می گوید برای جلوگیری از به اشتراک گذاری آیتم های خانگی مانند عینکی, ظروف و حوله و ملافه. اگر یک فرد بیمار با استفاده از هر یک از این موارد باید آنها را شسته و به طور کامل.

coronavirus-cleaning-kitchen-spray-disinfectant-6620

ضد عفونی سطوح در خانه خود را روزانه است.

جیمز مارتین/CNET

هنگامی که آن را خوب است برای جلوگیری از خود جدا?

اگر فرد آلوده نمی کند دسترسی به تست CDC متحده آنها می توانند ترک خانه خود را اگر آنها تا به حال هیچ تب به مدت حداقل 72 ساعت (بدون دارو) علائم مانند سرفه را بهبود بخشیده اند و حداقل 10 روز گذشت از نشانه های خود را برای اولین بار به نظر می رسد.

برای کمک به بهتر آماده کردن شما برای یک کروناویروس در مورد خانه خود را در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد ساخت یک ماسک صورت یا پوشش در خانه, که در آن شما می توانید یک ماسک صورت اگر شما ابزار مناسب و نحوه ضد عفونی کردن ماشین خود را و صفحه اصلی به کمک به کشتن coronavirus.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>