این 5 کلاهبرداری مالیاتی هستند را به شما فوت و فن. اجازه ندهید که آنها را – CNET


 cybersecurity-2511

فصل مالیات به معنی یورش کلاهبرداری مالیاتی به تلاش برای گول زدن شما.

آنجلا Lang/CNET

در یک سال معمولی آوریل 15, مهلت پرداخت و فایل خود را مالیات می گذرد و بدون هیاهو. اما 2020 نیست عادی توسط هر اندازه گیری. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروسبه IRS را به عقب رانده مالیاتی روز مهلت ژوئیه 15. و در حالی که فرمت شد خوش آمدید اطلاعیه تاخیر نیز می دهد کلاهبرداران زمان بیشتری برای کلاهبرداری و ترفند مالیاتی filers از اطلاعات شخصی خود و یا بازپرداخت.

آن است که آیا ارسال هرزنامه و پیام های متنی را با لینک به فیشینگ وب سایت و یا استفاده از خودکار robocalls در تلاش برای فریب شما را به دادن اطلاعات شخصی وجود دارد هیچ چیز بازیگران بد نیست امتحان کنید.

تقلب مالیاتی و کلاهبرداری موضوع IRS طول می کشد به طور جدی و آیا بهترین خود را به ما هشدار می دهند در مورد. در واقع وجود دارد یک بخش کامل از IRS وب سایت اختصاص داده شده به صدور هشدار در مورد محبوب کلاهبرداری و ارائه راهکارهایی برای اقامت در خارج از scammers’ تیررس.

در اینجا یک لیست کوتاه از برخی از محبوب ترین کلاهبرداری ساخت دور-و چگونه به نگه داشتن هر دو هویت خود و اظهارنامه مالیاتی امن و مطمئن است.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020: TurboTax, H&R Block, TaxSlayer و بیشتر

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در اینجا چگونه کلاهبرداران با استفاده از coronavirus به پول نقد…


4:23

1. IRS جعل هویت تلفن تماس

چگونه کار می کند: یکی از بی شرمانه ترین طرح های مورد استفاده در هر سال است scammers خواستار و مدعی نمایندگی IRS به مالیات دهندگان و تقاضا فوری پرداخت مالیات. تماس از یک شماره تلفن است که به نظر می رسد متعلق به IRS در ID تماس گیرنده خود را, آنها را تهدید گورکن و ارعاب شما را به ساخت یک تصمیم راش. معمولا آنها را اغلب درخواست برای انتقال وجه با کارت هدیه و یا انتقال سیم. دزد به طور فزاینده ای گسترش این طرح به ایمیل و کانال های رسانه های اجتماعی.

چگونه برای محافظت از خودتان: می دانم که IRS هرگز تلفن شما و یا نشان می دهد تا در خانه خود را به تقاضای فوری پرداخت — به ویژه از طریق کارت هدیه و یا انتقال سیم. هر چند جمع بدهی ها شناخته شده اند بازور IRS نماینده باید هرگز سرزنش سوء استفاده یا تهدید به قانون و یا مهاجرت سازمان.

pay-phone-100-percent-crop-iphone-11

کلاهبرداری مالیاتی می تواند رخ دهد در راه های متعدد از جمله از طریق تلفن.

پاتریک هلند/CNET

اگر کسی ادعا به کار برای IRS شما تماس IRS می گوید شما باید نوشتن شماره شما دریافت تماس از نام تماس گیرنده و سپس قطع می شود. شما می توانید پس از تماس IRS به طور مستقیم در 1-800-829-1040 و یا بازدید irs.gov/balancedue به حساب خود را مشاهده کنید.

گزارش کلاهبرداری تلفنی با بازرس کل وزارت خزانه داری برای اداره مالیات با تماس 1-800-366-4484 و یا در tigta.gov. شما همچنین می توانید تماس FTC در 1-877-FTC-کمک و یا بازدید ftc.gov/complaint.

2. تعجب بازپرداخت طعمه و سوئیچ

چگونه کار می کند: در کلمات IRS این است که یک “پیچ و تاب و های جدید در کلاهبرداری است.” پس از جنایتکاران باید خود را امن اطلاعات حساس شخصی مانند شماره امنیت اجتماعی و فرم های مالیاتی آنها به راحتی می توانید فایل جعلی بازگشت از طرف شما.

irs.jpg

IRS صادر کرده است چند هشدار و هشدار در مورد کلاهبرداری های رایج است که همه می خواهند به پول خود را.

جیمز مارتین/CNET

هنگامی که بودجه خود را از ضربه حساب بانکی scammers جعل هویت کسی از IRS یا یک مجموعه عامل با شما تماس خواهد به تقاضای بازگشت ill-gotten پول — یا از طریق واریز به حساب و یا ارسال آن به یک آدرس.

چگونه از خودتان محافظت کنید: در حالت آماده باش به صورت غیر منتظره با لایحه مالیات بر بازپرداخت و یا پیام از IRS یا خود را preparer مالیاتی در مورد چند بازده در زمینه خود را با استفاده از شماره امنیت اجتماعی. اگر شما یک اشتباه بازپرداخت نیست بیرون رفتن و خرید عمده — IRS می خواهید پول خود را به عقب.

اگر شما شک شما یک قربانی شکایت با FTC. درخواست که دفاتر اعتباری عمده قرار دادن یک “هشدار” را در کارنامه خود داشته و تماس با IRS در 1-800-908-4490.

3. لغو یا تعلیق شماره امنیت اجتماعی

چگونه کار می کند: جنایتکاران در حال برقراری تماس و تهدید به تعلیق و یا لغو شماره امنیت اجتماعی خود را تا زمانی که خود را در گذشته مالیات پرداخت می شود. کلاهبرداری ممکن است به نظر می رسد حلال به این دلیل که تماس گیرنده است برخی از اطلاعات شخصی شما از جمله آخرین چهار رقم از SSN خود را. اما به عنوان IRS آن قرار می دهد: “اشتباه نکنید… این یک کلاهبرداری است.”

This is an example of one of the SMS phishing messages that purports to come from Bank of America.

کلاهبرداری فیشینگ هستند یک راه آسان برای به دست آوردن اطلاعات در مورد شما و به نوبه خود در به دست آوردن دسترسی به حساب های آنلاین خود را و یا اطلاعات مالیاتی.


Cloudmark

چگونه برای محافظت از خودتان: اگر کسی تماس و تهدید به لغو یا تعلیق شماره امنیت اجتماعی شما قطع و بلافاصله. اگر آنها تماس را جواب ندهید. نوشتن شماره و سپس گزارش تماس در این سایت و ارسال ایمیل با موضوع “IRS تلفن کلاهبرداری” به [email protected] و شامل شماره تلفن و همچنین هر گونه اطلاعات دیگر که مربوط در بدن از ایمیل.

اگر شما مدیون مالیات شما می توانید تماس بگیرید IRS در 1-800-829-1040 به بحث در مورد خود را در گزینه های پرداخت. شماره امنیت اجتماعی را نمی توان لغو و یا به حالت تعلیق درآمد.

4. جعلی متون ایمیل ها یا پیام های رسانه های اجتماعی

چگونه کار می کند: دزد را به حال سال برای تصحیح ایمیل خود دیدیم و به تازگی گسترش یافته به پیام های متنی و پیام های رسانه های اجتماعی. کلاهبرداری فیشینگ تبدیل شده اند بسیار پیچیده تر با فوق العاده معتبر-به دنبال پیام های ارسال شده از معتبر-به دنبال آدرس که گول زدن قربانیان به اشتراک گذاری اطلاعات حساس و یا نصب نرم افزارهای مخرب.

search-text-messages-8744-001.jpg

جعلی و پیام های متنی است که شامل لینک به وب سایت های ناامن در حال افزایش است.

جاش میلر/CNET

به خصوص یکی از پررنگ gambit شامل کلاهبرداران با استفاده از IRS نام و لوگو برای هشدار دادن به مالیات دهندگان در مورد بسیار کلاهبرداری آنها مرتکب قبل از درخواست اطلاعات حساس شخصی. توجه داشته باشید که مهاجمان به طور فزاینده ای هدف قرار دادن حرفه ای مالیاتی علاوه بر مالیات دهندگان.

چگونه برای محافظت از خودتان: احتیاط در مورد هر گونه ارتباطات شما دریافت از طریق ایمیل و متن پیام و یا رسانه های اجتماعی مسئله به IRS مالیاتی حرفه ای و یا هر گونه دیگر سازمان های مالی. دوباره واقعی IRS هرگز آغاز تماس به درخواست اطلاعات شخصی یا مالی.

اگر شما دریافت چنین پیام IRS می پرسد که شما رو به جلو آن را به [email protected] نه پاسخ به پیام اصلی است.

کلاهبرداران همواره در تلاش هستند تا چیزهای جدید

IRS اختصاص داده شده مالیات این کلاهبرداری ها صفحه وب که در آن آژانس منتشر هشدار و به روز رسانی در مورد این محصول در حال حاضر از این کلاهبرداری ها که استفاده می شود. اضافی کلاهبرداری IRS به هشدارهای صادر شده شامل “شبح تهیه مالیاتی” که اتهام کسی برای انجام مالیات خود را اغلب بر اساس یک بزرگ مقدار بازپرداخت و پس از آن موفق به پست الکترونیکی در اظهارنامه مالیاتی-ترک مشتری با یک unfiled اظهارنامه مالیاتی و بدون بازپرداخت را انجام دهید.

نیز وجود دارد یک هشدار برای مالیات رونوشت کلاهبرداری که اهداف کسب و کار با یک Emotet نرم افزارهای مخرب آلوده به فایل پیوست.

بزرگترین غذای آماده در اینجا این است: اگر IRS نیاز به چیزی از شما دریافت نامه در پست الکترونیکی. شما نمی توانید یک ایمیل تلفن تماس یا پیام متنی. حتی هنوز نامه می تواند جعلی بنابراین بهتر است به استفاده از تنها رسمی IRS وب سایت و شماره تلفن.

در علاوه بر این به اطلاعات مالیاتی خود را جلوگیری از به خطر افتادن آن نیز ایده خوبی است به استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبوراستفاده از دو فاکتور تأیید هویت در هر کجا که امکان پذیر است و یاد بگیرند که چگونه برای شناسایی robocalls.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im