غریبه خالق Veena Sud اولین داستان ستاره دار از مرگ یک تسویه حساب – CNET


The Stranger creator Veena Sud

Veena Sud زور پشت چنین مجموعه ای به عنوان قتل در AMC و هفت ثانیه در Netflix بکشد. او در سری جدید غریبه است که در حال حاضر در Quibi.

آنجلا Lewis

اگر شما نمی دانید که نام Veena Sud, شما به احتمال زیاد می دانید برخی از سری او ایجاد شده بود به قتل در AMC و هفت ثانیه در Netflix بازیگران Regina King. نویسنده کارگردان و تهیه کننده یک سری جدید در Quibi به نام غریبه است که می گیرد در طول دوره از یک شب و به دنبال یک زن که من کاین توسط یک مرد از طریق لس آنجلس. Sud توصیف روش استاندارد به یک سری به گفتن “آهسته-رایت داستان است.” غریبه کاملا متفاوت است در سرعت به عنوان 10 دقیقه چارچوب برای هر قسمت می دهد نشان می دهد اکتان بالا احساس می کنید.

در یک قسمت جدید از من خیلی وسواس پادکست در CNET, Sud, مذاکرات در مورد غریبه و تحسین منتقدان را نشان می دهد او در AMC و Netflix بکشد. او سری معمولا حول چرا زندگی یک فرد اهمیت و ارزش خود را در جامعه ما است. این تم Sud شده است نوشتن در مورد پس درجه دوم.

“این برای تلفن های موبایل به طوری dorky و من چنین کونش اما اولین داستان من نوشته شد در مورد یک تسویه حساب. و تسویه حساب کرده بود درگذشت در آغاز داستان” گفت: Sud. “داستان باز با ‘امروز من درگذشت.’ بود که من برای اولین بار خط. رفتن از وجود دارد من تا به حال صفر ایده. اما من می خواستم به دانستن آنچه اتفاق می افتد در آن لحظه.”

او در عمق در مورد غریبه و او چگونه با روش های نوشتن خود را نشان می دهد. او توضیح می دهد که چگونه کار در MTV واقعی جهان آمادگی خود را برای کشتن. من نیز کشف Sud را عشق عمیق برای Skyline Chili.

ما نیز در طول صحبت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و نیاز به تنوع بیشتر در هالیوود است.

“علاوه بر خدمات لب و علاوه بر پانل و علاوه بر صحبت کردن در مورد آن و علاوه بر داشتن و در عین حال یکی دیگر از کنفرانس در مورد آن قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است” گفت: Sud. “شروع استخدام های ما. شروع استخدام های سیاه و قهوه ای مردم را به تصمیم گیری که برای, داستان, دریافت, سبز روشن. شروع استخدام نماینده بیشتر منتقدان در صنعت به طوری که ما نشان می دهد و نشان می دهد که نشان دهنده سیاه و قهوه ای مردم نمی تنزل به پشت مشعل.”

گوش دادن به تمام مکالمات با Sud در Spotify در یا اپل پادکست. شما می توانید به اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت من گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Quibi ویدئو tech امید به خیره


5:11

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im