زمانی که خانواده ها با توجه به پرورش و آنها را بیولوژیکی کودکان در خانه خود را, آنها تقریبا همیشه بپرسید چه تاثیر پرورش می تواند در کودکان خود را. این عاقلانه است سوال—یکی هر خانواده باید بپرسید. واقعیت این است که اکثریت از آن زمان آنها درخواست در مورد اثرات منفی است.

ما یکی از این خانواده ها ایجاد کرده است که همین سوال را قبل از پرورش. من و همسرم در حال حاضر یک لیست از اثرات مثبت نگهداری فرزند ما کودکان بیولوژیکی. در اینجا چند.

قربانی

پرورش داد فرزندان ما فرصت هایی را برای قربانی. که آیا آن را یک اسباب بازی و یا حتی های ما به عنوان پدر و مادر خود را بیولوژیکی ما کودکان را انتخاب و در بسیاری از لحظات مختلف برای قربانی به نفع یکی دیگر از کودک—یکی از آنها نیست و حتی مربوط به! این تمایل به قربانی کردن برای دیگران چیزی است که ما کودکان را با آنها به بزرگسالی است.

دیدگاه

پرورش نیز به فرزندان ما چشم انداز. ما کودکان بیولوژیکی دیدم از نزدیک که جهان دشوار و ناقص محل. آنها متوجه شدند در مورد سوء استفاده از غفلت و رها کردن. از طریق که آنها نیز آموخته است که همه ما می توانید انجام دهید چیزی برای ایجاد یک تفاوت مثبت. بله حتی بچه ها.

تنوع

پرورش آورده تنوع به صفحه اصلی. کودکان آمده است که به پرورش و مراقبت از بازی کودکان در جامعه ما: متنوع! در سنین مختلف و فرهنگ ها و زبان ها و نژادها و اجتماعی و اقتصادی وضعیت در حال تمام نمایندگی در نگهداری فرزند.

خواهر و برادر

پرورش نیز به ما بیولوژیکی کودکان یک خواهر و برادر! ما به تصویب رسید دختر ما از طریق پرورش. هدف از پرورش است و الحاق برای پرورش کودکان می شود با خیال راحت متحد با خانواده های بیولوژیکی خود را. بار وجود دارد زمانی که این دیگر امکان پذیر است و پذیرش ممکن است تبدیل به یک احتمال است.

ایمان

پرورش داد و بیولوژیکی ما فرزندان یک فرصت برای زنده کردن ایمان خود را. هنگامی که آنها خود را انتخاب کرد و به عشق و فداکاری برای یک خواهر و برادر رضاعی آنها زندگی کردن آنچه در آن به معنی برای آنها به عشق همسایه خود را.

ما بیولوژیکی کودکان و خانواده ما همیشه متفاوت خواهد بود چرا که پرورش. نه فقط به خاطر اینکه ما را به دست آورد پدر و برادر بلکه به دلیل آنچه که پرورش انجام داده است به ما و ما کودکان بیولوژیکی. پرورش واقعا تا به حال بسیاری از مثبت و ماندگاری مادام العمر اثرات بر روی کودکان ما.

صدا کردن: اگر شما پرورش چه اثرات مثبت آن را در خود بیولوژیکی کودکان ؟

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نگهداری و تصویب ؟ با پر کردن فرم زیر به متصل خود را با آژانس محلی و حضور در محلی گرایش نشست!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im