طرح استرالیا برای اولین بار بومی متمرکز بر راه اندازی شتاب دهنده Barayamal


barayamal.jpg
تصویر: Barayamal

دین فولی یک Kamilaroi مرد روستایی از, New South Wales, فارغ التحصیل سال 12 و تصمیم گرفت سر به کانبرا به دنبال یک حرفه ای در استرالیا نیروی هوایی به عنوان یک تحلیلگر.

حدود سه سال به پست خود یک همکار قرار داده شده یک کتاب در زمینه کارآفرینی در مقابل او. فولی نامیده می شود که “برو به” لحظه ای. او بسته بندی شده و نقل مکان به بریزبن, انگیزه, ایده تغییر تعریف “موفقیت” او همیشه می خواهم شناخته شده; داشتن یک شغل و پرداخت صورتحساب دیگر به اندازه کافی خوب.

فولی گفته ZDNet او شروع به رسیدن به هر کسی که او می تواند به منظور یادگیری به عنوان آنجا که او می تواند. او شروع به مطالعه یک گواهی فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی در دانشگاه در حالی که مشغول به کار پاره وقت در خرده فروشی. در آن زمان او دعوت کردم به یک شتاب دهنده برنامه های اجرا شده توسط دانشگاه کوئینزلند.

“من فکر می کردم که چرا نمی شود آن را خوب به چیزی بسیار شبیه به یک رویداد برای ترویج اول ملت, کارآفرینی و همه را با هم و در یک زمان خوب,” او گفت:. “چند ماه بعد, من به پایان رسید تا در حال اجرا برای اولین بار در جهان بومی راه اندازی آخر هفته که خیلی باحال بود.”

چه پدید آمده بود Barayamal هدف آن است که برای الهام بخشیدن به آموزش و حمایت از بومی کارآفرینی است.

“من می دانستم که وجود دارد نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از کارآفرینان بومی. دولت ساخته شده است که همه این سیاست ها پس از 70s به حمایت از مردم بومی و صرف مقدار زیادی از پول را با نتایج نامطلوب — من فکر می کنم آنها در مسیر با دو تا از هفت ‘فاصله’ اهداف پس از 10 سال, بنابراین من فکر کردم من نیز ممکن است سعی کنید و انجام چیزی است که ما نیاز به توقف تکیه بر افراد دیگر و انجام آن خودمان را,” او گفت:.

فولی شروع رسیدن به برنامه ها در سراسر استرالیا و همکاری با شرکت های بزرگ شتاب دهنده تیرکمان بچه گانه به ایده خود را به زندگی است.

“با صفر دلار بودجه به پایان رسید تا در حال اجرا برای اولین بار در جهان بومی شتاب دهنده کسب و کار تا پایان سال 2016 و من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت حمایت از یک شرکت حقوقی در اوایل 2017 و رسما همه چیز را,” فولی توضیح داد.

همچنین نگاه کنید به: راه اندازی و ساختمان, راه اندازی: یک موسس guide (free PDF) (TechRepublic)

با تمرکز بر وقایع در حال اجرا و برنامه های متمرکز در سازمان ملل کارآفرینی و فناوری ظرفیت سازی در جامعه Barayamal در پایان 2019 امن خود را برای اولین بار قرارداد دولت با ویکتوریا راه اندازی آژانس LaunchVIC برای اجرا به دولت بومی شتاب دهنده کسب و کار برنامه.

Barayamal است که در حال حاضر در حال اجرا دوم آن برنامه شتاب دهنده در ویکتوریا نوآوری Hub در روز 7 سپتامبر سال 2020 — ارائه COVID-19 اجازه می دهد تا — با تشکر از LaunchVic.

فولی است که به دنبال در اطراف برای پنج تن از نوآورانه ترین بومی کسب و کار و ارائه شده است AU$50,000 در اعطای کمک های مالی در پایان برنامه سه ماهه. برنامه های کاربردی نزدیک 7 آگوست.

“اگر شما به دنبال برای حمایت واقعی برای اولین بار سازمان ملل کارآفرینی که برای من در جامعه مبتنی بر کارآفرینی نوع مانند کارآفرینی اجتماعی — بیشتر و پشتیبانی بهتر در نظر ما کوچک بومی خیریه رقابت در برابر دولت و سازمان های دیگر است که میلیون ها و میلیون ها دلار” فولی گفت.

با توجه به فولی, آن مهم است به شریک زندگی, اما می تواند انجام شود در یک فرهنگی مناسب با آن است که می تواند اضافه ارزش است.

“مردم که شریک با ما در سطح جهانی در زمینه خود را, اما همچنین دارای یک علاقه واقعی در دادن و بسته شدن شکاف” او گفت:.

Barayamal ارزش می آید از اول متعلق به سازمان ملل و اجرا کنید. فرهنگی فولی گفت: سازمان می تواند به کارآفرینان حمایت از حق, به عنوان آن را درک چالش های بومی آمدن چهره.

“از آنجا که من مواجه کرده ام خودم را,” او گفت:. “زمانی که من فقط لگد زدن به برخی از موفق ترین افراد بودند و فقط مانند ‘بومی کارآفرینان?” آنها حتی نمی دانند که مردم بومی کسب و کار زد.

“من خوش شانس بود که زمانی که من فقط با شروع از وجود دارد یک تغییر بزرگ در شرکت فضا نسبت به اصل اجتماعی تهیه مسئولیت های معمول در مقایسه با, هاردکور, داری … چون استرالیایی ها به طور کلی شروع به گرفتن که این شرکت ها باید کار بیشتری در جامعه.”

در شروع فولی گفت: او تا به حال هیچ ایده آنچه که او انجام شده بود به عنوان او فقط می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به اجرا و رشد کسب و کار و امیدوارم موفق شدن در این فرآیند است. اما او می خواست به ضرب و شتم “کسانی که بد آمار” و در یک موقعیت برای بازگشت به جامعه است.

“من فقط نا امید با حمایت و آنچه اتفاق می افتد در بومی کارآفرینی فضا بنابراین من گفت:” اگر من آن را انجام نمی, که خواهد شد؟'” او اضافه شده است. “من شگفت زده شد ما امن دولت, قرارداد, اما پس از آن ما تا به حال اجرا بر روی هیئت مدیره و یک پیشنهاد.”

به دنبال به جلو فولی چند مشارکت در خط لوله, اما او گفت: “حمایت بیشتر بهتر است”.

Barayamal امیدوار است به ایستادن یک پلت فرم برای اتصال بومی کارآفرینان به سرمایه گذاران برای کمک به, بودجه به عنوان دسترسی به سرمایه است که یکی از بزرگترین چالش هایی روبرو هستند که عمدتا به دلیل درک تبعیض و تعصب منفی از بانک ها ارائه بودجه.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>