CDC می گوید که محدود کردن چهره به چهره و ارتباط با دیگران است, بهترین راه برای کاهش گسترش coronavirus یا COVID-19.

و در حالی که بسیاری از ما شده اند انجام بخشی از ما با ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و تنها جسارت به فروشگاه مواد غذایی در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم از جمله پوشش چهره ما و ایستاده 6 فوت از هم جدا وجود دارد هنوز هم برخی از اشتباهات ما می توانیم که می تواند منجر به عفونت کارشناسان می گویند. آنها چه هستند ؟

پاسخ? پیاده روی بیش از حد, از پشت, مردم, جارد Heathman, MD, بنیانگذار کت سفید HQ به ما می گوید.

در حالی که بسیاری از ما می دانیم به دریافت بیش از حد نزدیک به غریبه چهره در حالی که در, آیا شما می دانید که شما نیز باید برای جلوگیری از بیش از حد نزدیک پشت کسی و یا خرید را در پی خود در طول همه گیر?

چرا این نگرانی ؟ “سرفه و حتی فقط تنفس ممکن است انتشار ویروس ذرات به هوا” دکتر Heathman توضیح می دهد.

“خریداران اغلب به دنبال هر یک از دیگر در یک الگوی خط که آیا چک کردن و یا در راهروی” دکتر Heathman توضیح می دهد. این تمایل طبیعی ممکن است بدترین چیزی که شما می توانید در طول بحران.

“هنگامی که شما به دنبال پشت سر کسی که این ویروس ذرات در هوا ممکن است به زمین رسیده در حال حاضر. این بدان معنی است که شما به طور بالقوه راه رفتن به طور مستقیم از طریق هوایی که حاوی ویروس است.” اوه!

و در حالی که برخی از فروشگاه ها با استفاده از نوار کاست به ترسیم که در آن خریداران باید ایستاده 6 فوت از هم جدا در خط ما به عنوان افراد باید به یاد داشته باشید این قانون در فروشگاه است که نمی با استفاده از روش نوار.

خریداران اغلب تا پوشش مناسب در پشت هر یک از دیگر” دکتر Heathman هشدار می دهد. در هنگام خرید فقط به یاد داشته باشید پلیس ترانه شعر–ایستادن نیست خیلی نزدیک به من!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im