یکی مو محصول شما نیاز به دور انداختن ASAP به دلیل آن منجر به فوری ریزش مو

دو بررسی محصولات مو برای مواد خطرناک است یک راه خوب برای جلوگیری از ریزش مو. به طور خاص برخی از محصولات مو که حاوی ایزوپروپیل الکل می تواند بیش از حد سخت و مضر برای سلامت موهای خود را. با که در ذهن پرتاب و دور از هر گونه محصولات مو با این ماده این است که یک گام ضروری در حفاظت از مو در برابر آسیب.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این عنصر خطرناک–و آنچه شما می توانید به جای استفاده!

woman washing hair

شاتر

ایزوپروپیل الکل

با توجه به ریزش مو, ریزش مو, متخصص, ایزوپروپیل الکل یک عنصر مهم برای جلوگیری از اگر شما نگران در مورد ریزش مو.

او توضیح می دهد: “اگر شما این آیتم در لیست مواد تشکیل دهنده خود را به طور منظم مطبوع شما باید قطع استفاده ASAP. این مواد خاص استفاده از ضد یخ, اسپری برای سطوح چوبی و لاک جلا دادن به عنوان به خوبی به عنوان برخی از سیستم های تهویه مطبوع است که ممکن است نشان می دهد که چگونه قوی در آن است و چگونه مضر آن می تواند برای مو خود را.”

woman washing hair

شاتر

او توصیه می کند تبدیل به بیشتر مواد مرطوب کننده های طبیعی برای نگه داشتن موهای خود را نرم و سالم توضیح “سعی کنید و به دنبال راه حل های طبیعی برای مثال محصولاتی است که سرشار از ویتامین E و یا دیگر مواد مرطوب کننده. دیگر بس با استفاده از نرم کننده در دسترس نباشد و استفاده از یک درمان نارگیل یا روغن چریش دو بار در هفته برای حفظ مو و پوست سر در شرایط سالم.”

نگه داشتن خواندن برای فروشگاه این طبیعی موها روغن!

coconut oil

آمازون

neem oil

آمازون

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>