پرداخت نزدیک توجه به رژیم غذایی خود یک جزء کلیدی در دستیابی به کاهش وزن پایدار است. به طور خاص اگر رژیم غذایی شما شامل تصفیه شده غلات و قند و شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن آن را یک ایده خوب برای نگه داشتن آن دسته از مواد غذایی در حد اعتدال و یا از بین بردن همه آنها را با هم.

نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید جلوگیری از خوردن در اسرع وقت برای جلوگیری از افزایش وزن!

white bread

شاتر

نان سفید

نان سفید یکی فوق العاده مهم مواد غذایی برای جلوگیری از اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن است. با توجه به Healthline, “نان سفید است که بسیار تصفیه شده و اغلب حاوی مقدار زیادی شکر اضافه شده است.”

تصفیه شده دانه ها محروم از مواد مغذی و فیبر و پر از کالری های خالی که همه بد هستند برای از دست دادن وزن. به علاوه این کالری را پر نکنید شما تا به اندازه ساخت, شما بیشتر احتمال دارد برای رفتن به ثانیه.

white bread

شاتر

Healthline ادامه “یک مطالعه از 9,267 مردم نشان داد که خوردن دو برش (120 گرم) نان سفید در روز در ارتباط بود به یک 40 درصد بیشتر با خطر افزایش وزن و چاقی است.”

bloat

شاتر

با که در ذهن اگر چه شما ممکن است فکر می کنم از یک ساندویچ به عنوان یک نسبتا سالم ناهار گزینه اگر شما با استفاده از نان سفید شما می تواند انجام رژیم غذایی خود را بیش از آسیب خوب.

feet on a scale

شاتر

سعی کنید به چسبیدن به غلات سبوس دار به اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن در سالم مواد مغذی غنی از کالری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de