با توجه به رژیم غذایی خود را یک راه خوب برای حفظ وزن خود و جلوگیری از غیر ضروری و افزایش وزن. به طور خاص نگهداری برخی از مواد غذایی خارج از روال خود را هوشمند راه برای جلوگیری از پرخوری–به ویژه غذاهای پر کالری و سدیم.

نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما هرگز نباید بخورید چون باعث فوری افزایش وزن!

potato chips

شاتر

چیپس سیب زمینی

چیپس سیب زمینی فوق العاده محبوب میان وعده. با بسیاری از طعم های مختلف وجود دارد یک سیب زمینی تراشه برای هر آنچه که شما ولع مصرف.

متاسفانه وعده در چیپس سیب زمینی می توانید برخی از جدی اثرات منفی بر سلامت خود را–و خود را به اهداف از دست دادن وزن.

stomach pain

شاتر

سرشار از کالری و چربی و سدیم این تنقلات آن را بسیار دشوار است برای از دست دادن وزن.

کالری خالی فاقد مواد مغذی مفید و نیست شما را پر کنید تا حد–که چرا بخشی از آن را بسیار دشوار است که تنها با یک تراشه. از آنجا که شما در حال گرفتن کامل شما شروع به غذا خوردن بیشتر که منجر به افزایش وزن.

feet on a scale

شاتر

با توجه به سالم چیپس سیب زمینی نیز اعتیاد آور است: “چیپس سیب زمینی بهترین و شناخته شده برای دو چیز: نمک و چربی است. مطالعات نشان داده اند که خوردن نمک باعث آزاد شدن دوپامین یک ماده شیمیایی مسنجر است که کنترل مغز خود را لذت بردن از مرکز. هنگامی که خود را مغز می شود که برای اولین بار پاداش آمار, آن شروع می شود ولع مصرف بیشتر است.”

flat stomach

شاتر

با که در ذهن خوردن چیپس سیب زمینی در حد اعتدال بسیار دشوار است. برای حمایت از کاهش وزن, برش چیپس سیب زمینی به طور کامل ممکن است بیشتر حس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im