این NHSX تماس-ردیابی برنامه ممکن است در واقع کار

تجزیه و تحلیل توسط دانشمندان که مشغول به کار در اولین نسخه از NHSX تماس-ردیابی برنامه ممکن است کمک به ارائه آزمایشی پاسخ به این سوال که تقسیم سیاستمداران و کارشناسان: آیا این تکنولوژی در واقع کار می کند ؟

یک تیم از محققان از دانشگاه آکسفورد را Nuffield گروه پزشکی کشیده شده است تا مقدماتی بینش تاثیر تماس ردیابی در جزیره موجود زنده است که آغاز شده و در اوایل ممکن است دست در دست با بسیار به کرات محاکمه NHSX تماس-ردیابی نرم افزار.

گوشی های هوشمند

نتایج را نمی توان به برنامه خود هستند اما با این وجود دلگرم کننده است. قبل از کتابچه راهنمای تست و ردیابی برنامه راه اندازی به عنوان یک خلبان در 5 مه در کنار برنامه انتشار R نرخ در جزیره موجود زنده بود و نه دور از بالاترین در کشور است. آن دهم کمترین پس از برنامه آغاز شده و این برنامه در دسترس ساخته شده بود. R نرخ متوسط تعداد عفونت باعث شده هر فردی که بیمار می شود.

ببینید: 5G: آنچه در آن به معنی برای IoT (رایگان PDF) (TechRepublic دانلود)

این NHSX تماس با ما-ردیابی نرم افزار که trialed در جزیره موجود زنده اجازه دهید کاربران خود گزارش سرفه یا تب و ناشناس به اطلاع کاربران دیگر که در سال های اخیر در تماس با علامت, فرد, ارائه generic راهنمایی در مورد چگونه به منظور کاهش خطر انتقال اما بدون آموزش به خود منزوی و یا قرنطینه.

بیش از 54 ، 000 ساکنان دریافت تکنولوژی است که نشان دهنده حدود 38 درصد از جمعیت. در طول ماه مه 1,524 کاربران گزارش علائم در برنامه و در نتیجه 1,188 دریافت قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی. کتابچه راهنمای تماس با ما-ردیابی برنامه در مقابل درخواست ارسال خود به خود منزوی به تنها 163 افراد بر پایه این گزارش از مجموع 160 موارد است.

“این دو روش مکمل” می خواند مقاله پژوهشی. “(Manual تماس با ردیابی) بیشتر آشنا مداخله و یک تماس تلفنی ممکن است موثر تر بار دریافت شده اما سرعت اطلاع رسانی (نرم افزار) ممکن است بحرانی با توجه به سرعت COVID-19 انتقال است.”

برنامه یا بدون برنامه منطقی به نظر می رسد که شروع تست و ردیابی برنامه از هر نوع را همزمان با رها کردن در مورد می شمارد. اما محققان دریافتند که تغییر قابل توجه در جزیره موجود زنده بیشتر از بقیه از انگلستان حتی پس از راه اندازی از یک شبیه مداخله. یک کتابچه راهنمای تست و ردیابی برنامه به طور موثر شروع سراسر کشور در پایان ماه مه البته بدون تماس-ردیابی نرم افزار.

بر اساس بیمارستان مورد تعداد و در دسترس عموم اطلاعات در مورد COVID-19 مثبت سواب در میان جامعه این تیم برآورد حداکثر احتمال R نرخ در بقیه انگلستان پس از تست و ردیابی مداخلات.

“تولید مثل شماره R در جزیره موجود زنده شد به طور مداوم کمتر از ‘ملی’ رای می گوید:” این گزارش. در این جزیره R نرخ کاهش یافته و از 1.3 قبل از شروع برنامه به 0.5 اخیرا که در مقایسه با برآورد 0.875 در بقیه ملت پس از راه اندازی تست و ردیابی – نشان می دهد که برخی از عوامل ممکن است به بازی آمد در این جزیره به تقویت بیشتر کنترل محلی از ویروس.

با وجود این تعداد محققان تاکید کرد که تجزیه و تحلیل نمی تواند ایجاد یک پیوند بین تست و ردیابی و رها کردن در R نرخ Isle of Wight, اجازه دهید به تنهایی ادعا می کنند با اطمینان گفت که این برنامه به این دلیل است که این برنامه کار می کرد بهتر نسبت به بقیه کشور است.

پس از همه, تماس با ما-ردیابی برنامه آغاز شده و در بقیه انگلستان در همان زمان که مستند اقدامات آرام است که می تواند توضیح دهد که چرا R رای نداده کاهش قابل توجهی در بقیه کشور است.

آن را نیز می تواند باشد که ساکنان در جزیره موجود زنده بودند بیشتر پذیرای این کمپین تبلیغاتی که با راه اندازی اولیه از تست و ردیابی و دنبال راهنمایی بیشتر از نزدیک. یا که تماس-ردیابی برنامه انجام یک کار بهتر از ماندن پیش از این ویروس; یا که مردم خود جدا شده بیشتر دقت کنید زمانی که آنها مثبت دریافت نتایج آزمون. و یا می تواند باشد که تماس-ردیابی برنامه در واقع یک تفاوت.

نگاه کنید به: تماس با ما-ردیابی برنامه: چگونه انگلستان رفتن به شدت اشتباه است ؟

میشل کندال محقق ارشد در دانشگاه آکسفورد را Nuffield گروه پزشکی و سرب نویسنده این گزارش گفته ZDNet: “ما به وضوح می توانید ببینید نگاهی به تعدادی از موارد و R مقدار در جزیره موجود زنده است که چیزی بسیار مثبت رخ داده است. تا پایان ماه ژوئن جزیره گزارش شده کمتر از یک مورد در هفته است.

“به کسی را دست انداختن از هم جدا تاثیر برنامه ما نیاز به دانستن چیزهایی مانند: از مردم تست مثبت چگونه بسیاری از آنها در حال حاضر خود-جدا از آنجا که آنها تا به حال دریافت یک برنامه اطلاع رسانی? که خواهد به ما بگویید که چگونه به خوبی برنامه انجام شد و در اقامت یک قدم جلوتر از ویروس و آلوده مردم اطلاعات مورد نیاز از آنها به طوری که آنها را در آلوده کردن دیگران,” او اضافه شده است.

این پیشنهاد که این برنامه یک ابزار موثر است که به احتمال زیاد به ملاقات با یک دوز از شک و تردید. این NHSX تماس با ما-ردیابی برنامه زد به یک سری از موانع پس از آن وارد آن مرحله آزمون در جزیره موجود زنده. فن آوری شد و در نهایت axed توسط مقامات بهداشت و درمان پس از آن آشکار شد که برنامه تلاش به رسمیت شناختن اکثریت قریب به اتفاق از دستگاه های iOS.

بسیاری از کشورهای دیگر راه اندازی کرده اند نسخه های خود را از فن آوری برای حمایت از دستی تماس با ردیابی اما حتی مهندسین در پشت برخی از برنامه ها هشدار داده اند از محدودیت های این ابزار است. Jason خلیج یکی از سازندگان سنگاپور TraceTogether برنامه علنا اعلام کرد که “خودکار تماس ردیابی نیست coronavirus نوش دارو”.

نگاه کنید به: تماس با ردیابی: برنامه این است که “فوری و مهم” اما هنوز هیچ تاریخ راه اندازی در چشم

کاستی از تکنولوژی بلوتوث که به منزله ستون فقرات اکثر تماس با ما-برنامه ردیابی است علت بسیاری از کارشناسان بی اعتمادی. یک مطالعه اخیر از کالج ترینیتی دوبلین دریافتند که بلوتوث سیگنال های نادرست هستند وقتی که می آید به برآورد نزدیکی به این معنی که تماس-برنامه ردیابی نمی توان اعتماد کرد در برخی از محیط های.

محققان از دانشگاه آکسفورد را Nuffield گروه پزشکی با اعتماد به نفس باقی می ماند که یک تماس-ردیابی نرم افزار می تواند نقش مهمی در کنترل این بیماری همه گیر.

“برنامه به طور بالقوه برای انجام چند مهم ردیابی توابع” دیوید Bonsall یکی از نویسندگان این تحلیل آخرین Isle of Wight, محاکمه گفته ZDNet. “ما تخمین می زنند که در 48 ساعت تاخیر به تماس با ردیابی می تواند منجر به دو برابر بسیاری از عفونت های جدید در مقایسه با یک سیستم دیجیتال است که می فرستد هشدار از طریق مسنجر در نقطه ای مردم نشانه توسعه.”

در حال حاضر هر چند هیچ نتیجه گیری خاصی را می توان بدون اطلاعات بیشتر. Bonsall و تیم خود را مطالعه منتشر شده است به عنوان یک preprint و هنوز هم نیاز به کارشناسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>