NBA آینده است: تاریخ, مکان, و چگونه به تماشای بسکتبال بازگشت – CNET


gettyimages-1205572764

NBA و ستاره مانند Giannis Antetokounmpo و LeBron James (23) را در مجموعه ای به بازگشت به بازی به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 30.

عکس Jevone مور/آیکون Sportswire via Getty Images

پس از coronavirus تعطیل NBA فصل همراه با هر چیز دیگری بسکتبال است که در نهایت به بازگشت در ژوئیه 30 در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی داخل دیزنی جهان در اورلاندو ، مذاکرات بین لیگ و بازیکنان NBA ارتباط منجر به یک معامله جدید است که اجازه می دهد تا بازی را به از سرگیری پس از یک وقفه نزدیک به پنج ماهاست اما نهایی نرم افزار بازی بسکتبال را از سال 2020 خواهد بود و بر خلاف هر سال قبل است. بهترین 22 لیگ 30 تیم بازی خواهد کرد هشت بازی تا پایان فصل به طور منظم. از این بالا 7 تیم در هر کنفرانس پیشرفت خواهد کرد با نهایی هشتمین دانه در هر کنفرانس مشخص بودن پتانسیل بازی در مسابقات قبل از سنتی 16-تیم پلی آف. حتی اگر والت دیزنی پارک خود برنامه ای برای باز کردن جولای 11, اجتماعی فاصله مورد نیاز بدان معنی است که طرفداران را نمی خواهد در حضور و غیاب برای هر یک از NBA بازی.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به مرتب قبل از tip-off, اما اینجا همه چیز ما می دانیم که تا کنون در مورد NBA مشتاقانه در انتظار بازگشت.

آیا فصل سر ؟

NBA مجموعه برای از سرگیری بازی در تاریخ 30 ژوئیه. هر یک از دعوت تیم بازی خواهد کرد و هشت به طور منظم فصل بازی برای هر دو رقم بذر و آماده برای پلی آف. برنامه دقیق است که به طور خاص زمانی که بازی را ندارد و در عین حال مشخص شده است اما CBS Sports دارای یک لیست از آن تیم خواهد نشست تا در فینال هشت بازی.

تیم انتظار می رود برای رسیدن به در فلوریدا در دو جولای 7, 8 و یا 9 با توجه به NBA.com.

وقتی که برگشتی شروع کنم ؟

برگشتی آغاز خواهد شد در اوت 17. بازی 7 از NBA نهایی برگزار خواهد شد تا در صورت لزوم بعد از اکتبر 12.

کدام تیم ها هستند ؟

22 تیم های دعوت شده به اورلاندو برای راه اندازی مجدد شامل 16 تیم که در حال حاضر واجد شرایط برای پلی آف به همراه شش تیم هستند که در شش بازی و یا کمتر از هشتم نهایی و حذفی دانه در مربوطه همایش.

کنفرانس شرق

 • Milwaukee Bucks
 • تورنتو رپتورز
 • بوستون سلتیکز
 • Miami Heat
 • ایندیانا پیسرز
 • Philadelphia 76ers
 • Brooklyn Nets
 • اورلاندو سحر و جادو
 • Washington Wizards

کنفرانس غرب

 • لس آنجلس لیکرز
 • لس آنجلس کلیپرز
 • دنور ناگتس
 • یوتا جاز
 • Oklahoma City Thunder
 • Houston Rockets
 • دالاس ماوریکس
 • ممفیس گریزلیز
 • پورتلند تریل بلیزرز
 • New Orleans Pelicans
 • ساکرامنتو کینگز
 • سن آنتونیو اسپرز
 • Phoenix Suns

دیگر باقی مانده هشت تیم ها انجام می شود و می توانید شروع prepping برای offseason و NBA پیش نویس است. شانس بهتر در سال آینده نیکز طرفداران.

چگونه بازی-در مسابقات کار می کند ؟

در اینجا این است که چگونه این همه را به پایین با توجه به پرسش و پاسخ ارسال شده در NBA.com:

“اگر تیم با هشتم-بهترین رکورد در آن کنفرانس که بیش از چهار بازی آینده این تیم با نهم-بهترین رکورد در همان کنفرانس هیچ بازی در مسابقات خواهد بود لازم است. فینال حذفی اسکله خواهد به سادگی رفتن به تیم هشتم-بهترین ضبط (به طور منظم فصل بازی به همراه بذر بازی)” که در کنفرانس مربوطه.

اما این سایت ادامه می دهد: “اگر این تیم با هشتم-بهترین رکورد در آن کنفرانس چهار بازی و یا کمتر پیش رو از این تیم با نهم-بهترین رکورد در همان کنفرانس, پس از آن ما باید یک نبرد برای فینال نقطه بین این دو تیم است.

مسابقات اساسا بهترین-از-دو سری — که در آن شماره 9 دانه را برای برنده شدن دو سر-به-سر ترکیب هیرو به بیش از شماره 8 نقطه.”

از کجا می خواهد این بازی ها برگزار می شود?

espn-wwos-globe-entrance-1440x450

دیزنی ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی خواهد بود که از NBA عمل است.


ESPN

NBA است که با استفاده از سه سالن های مختلف در ESPN جهان گسترده ای از ورزش های پردیس: HP زمینه خانه ویزا ورزشی مرکز و سایت دیزنی تماس “عرصه است.”

HP خانه درست شده است که قبلا مورد استفاده قرار گیرد به میزبان یک NCAA بخش مردان مسابقات بسکتبال به نام اورلاندو دعوتی. آن مسابقات بعدی — شامل امثال Auburn, Michigan State و Gonzaga — در حال حاضر مجموعه ای برای اجرای شکرگزاری آخر هفته.

از کجا می خواهد این بازیکن بماند ؟ چه خواهد شد آنها را زمانی که بازی نیست?

بازیکنان تیم کارکنان و پرسنل خود و خانواده تقسیم خواهد شد در سراسر سه حالت مختلف دیزنی خواص: Grand Destino Grand Floridian و باشگاه قایق بادبانی.

هتل های در حال طبقه بندی شده اند توسط تیم جدول رده بندی با دانه مانند دیگران لیکرز رپتورز و کلیپرز اقامت در گراند Destino که باز در سال گذشته است. تیم های که در حال حذفی حباب — مانند تریل پادشاهان و پلیکان — اقامت در دیزنی باشگاه قایق بادبانی.

به عنوان ورزشگاه و ورزشی را شمس Charania یادداشت زمانی که بازی بازیکن قادر خواهد بود برای حضور در بازی های دیگر به نمایش فیلم و بازی های ویدئویی به علاوه امکان استفاده از استخر, مسیرهای پیاده روی, آرایشگران, manicurists و pedicurists.

پینگ پنگ نیز در دسترس خواهد بود اما فقط تک بازی. دو برابر مجاز در نظم اجتماعی را حفظ فاصله به عنوان اشاره توسط ESPN آدریان Wojnarowski.

چگونه می توانم تماشای NBA را راه اندازی مجدد ،

جزئیات دقیق نحوه تماشای بازی هنوز منتشر نشده است هر چند شما می توانید انتظار می رود که دیزنی متعلق به ABC و ESPN خواهد شد پخش بازی ها (با ABC پخش NBA Finals). ESPN بود که قبلا اعلام شده به عنوان منحصر به فرد شبکه تلویزیونی برای سال 2020 کنفرانس شرق نهایی.

AT&T متعلق به ترنر ورزشی اجرا می شود که مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و “مشترک” مدیریت لیگ NBA دیجیتال بخش که شامل NBA TV نیز به احتمال زیاد پخش بازی. این شبکه نزدیک NBA شریک و پخش برنامه های مختلف به طور منظم فصل بازی های هفتگی و همچنین به عنوان یک بخش عمده ای از بازی حذفی. TNT قبلا اعلام شد به عنوان منحصر به فرد شبکه تلویزیونی برای سال 2020 کنفرانس غرب نهایی.

ورزشی منطقه ای مانند شبکه های محلی Fox Sports channels, بله شبکه (Brooklyn Nets) یا طیف SportsNet (لس آنجلس لیکرز) به احتمال زیاد درگیر شود و همچنین به خصوص وقتی که می آید به حمل هشت به طور منظم فصل بازی. جزئیات هنوز هم ناشناخته است و مشخص نیست که آیا این بازی قادر خواهد بود به جریان بیش از NBA League Pass, NBA پرداخت خدمات جریان.

شما نمی نیاز به کابل و یا تلویزیون های ماهواره ای برای تماشای این مسابقات در ESPN یا TNT. هر دو کانال ارائه شده در چهار از عمده live TV streaming خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>