اصلی بهره مند از هوش مصنوعی موفقیت آن بخش خود را

هوش مصنوعی دیده می شود به عنوان درمان برای مجموعهای از شرکت کمبود از chatbots به درک بهتر مشتریان به خودکار جریان زنجیره تامین. اما آن ارائه شده است قابل توجه ترین نتایج به بخش فناوری اطلاعات خود را بالا بردن عملکرد سیستم و ساخت میز کمک بیشتر مفید است. در همان زمان وجود دارد به رسمیت شناختن است که هوش مصنوعی تلاش-و دخالت — نیاز به گسترش فراتر از دیوارهای آن را در سراسر همه بخش های سازمانی.

data-center-nasa-photo-credit-nasa-office-of-the-cio.jpg
عکس: ناسا دفتر CIO

این یکی از takeaways از یک بررسی اخیر از 154 آن و کسب و کار حرفه ای در شرکت های با حداقل یک هوش مصنوعی مربوط به پروژه به طور کلی در تولید انجام شده و منتشر شده توسط ITPro امروز InformationWeek و Interop. در میان کسانی که پاسخ دهندگان به نظرسنجی با حداقل یک هوش مصنوعی کاربرد در تولید به طور کلی کسانی که با “عالی” و “بسیار خوب” نتایج شامل 64 درصد از این گروه — نتایج عالی به حساب 23 درصد از پاسخ دهندگان و 41 درصد گزارش نتایج بسیار خوب است.

نگاه فنی موفق AI رهبران بالا استفاده عملیاتی موارد شامل نگهداری و تعمیرات پیشگویانه (54%) و موجودی و زنجیره تامین بهینه سازی (50 درصد) و تولید تجزیه و تحلیل (50%). در همان زمان بسیاری از پاسخ دهندگان به دیدن بزرگترین مزایای حق رفتن به آن سازمان خود را — 63 درصد می گویند که امید به دستیابی به بازده بیشتر در آن عملیات. یکی دیگر 45% هدف بهبود پشتیبانی محصول و تجربه مشتری. یکی دیگر از 29 درصد به دنبال بهبود امنیت سایبری سیستم های.

بالا استفاده از آن مورد امنیت تجزیه و تحلیل و پیش بینی هوش ذکر شده توسط 71 درصد از AI رهبران. یکی دیگر از 56 درصد می گویند هوش مصنوعی با کمک, میز کمک, در حالی که 54 درصد دیده می شود تاثیر مثبت بر بهره وری از بخش های خود را. “در حالی که منتقدان می گویند که اعتیاد به مواد مخدره در اطراف AI-محور امنیت سایبر است پر از شکوفه به وضوح این بخش هستند جان خود را برای حل مشکلات امنیت سایبر و, قضاوت این سوال در نظر سنجی ما بسیاری از آنها امیدوار هستند AI را که نیاز را پر کنید” مربوط سو تروی, نویسنده بررسی گزارش. “در میز کمک, در ضمن هوش مصنوعی ابزار با استفاده از پیش بینی های تحلیلی برای بهبود تصمیم گیری در اطراف حادثه مدیریت و برنامه ریزی تقاضا. و هوش مصنوعی است استفاده می شود برای کمک به میز chatbots و جستجوی هوشمند توصیه.”

وجود دارد یک نیاز مهم برای هوش مصنوعی تخصص و مهارت است. بیش از دو سه موفق AI مجریان, 67% می گویند که آنها در حال دیدن کمبود یادگیری ماشین و داده های مهارت های مدلسازی در حالی که 51 درصد به دنبال اطلاعات بیشتر تخصص های مهندسی. یکی دیگر از 42 درصد محاسبه می گویند زیرساخت های مهارت در تامین کوتاه مدت هستند.

امنیت رتبه به عنوان بالا به نگرانی در میان موفق AI مجریان با 44 درصد با استناد به این که خود را پیشرو در موضوع است. مدل شفافیت یا درجه ای است که عملکرد داخلی از الگوریتمهای هوش مصنوعی برای کاربران قابل مشاهده از تکنولوژی — دوم-نگرانی پیشرو به عنوان ذکر شده توسط 36 درصد, “مدل شفافیت است به خصوص خاردار موضوع” تروی مربوط. “سطح بالایی از شفافیت می تواند کمک به کاهش تعصب و ترویج اعتماد از سیستم حمل آن نگرانی که مدل توضیحات می تواند هک ساخت این تکنولوژی بیشتر در معرض حمله است.” ساخته شده است در تعصب به شرح زیر در میان 33 درصد و همچنین نگرانی در مورد غیر منتظره و یا غیر قابل استفاده با نتایج 33%.

وقتی پرسیده شد که در مورد خاص هوش مصنوعی فن آوری آنها انتظار می رود به عنوان سمبل به محل کار خود را در شش تا 24 ماه یادگیری ماشین در صدر لیست میان موفق AI سایت های ذکر شده با 55 ٪ است. یادگیری عمیق زیر در 53% و هوشمند روباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA) دور کردن سه در 52%.

موفق هوش مصنوعی پروژه های زمان را به رول کردن. معمولی هوش مصنوعی پروژه در زمان شش ماه تا یک سال برای تکمیل نزدیک به نیمی از موفق AI مجریان (47 درصد) نشان می دهد. نزدیک به یک سوم 32% گزارش مصرف بیش از سال است. تنها 21% قادر به قرار دادن تا هوش مصنوعی طرح در کمتر از شش ماه. هزینه های این پروژه ها نگهداری می شدند در خط — 45 درصد گفت: هزینه پروژه به عنوان برنامه ریزی شده در حالی که 25 درصد گفت: هزینه های فرار بیش از بودجه. در مقابل 40 درصد از کسانی که با کمتر-موفق AI طرح گزارش سرریز هزینه. “با تجربه تر از آن پزشکان با هوش مصنوعی بهتر قادر هستند به هزینه های پروژه و جلوگیری از رفتن بیش از بودجه” تروی می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>