عشق/نفرت لیست از یک پدر و

من می دانم که بسیاری از شادی ها و لطمه می زند و از اینکه یک پدر است. من یکی نه سال. آن هرگز آسان اما ما عشق و فداکاری برای فرزندان ما آن را به ارزش تلاش.

من یک بار به خواندن یک پست وبلاگ که برجسته “عشق/نفرت لیست” از یک مادر مجرد. که الهام بخش من برای رسیدن به برخی از تک پدران من می دانم که به درخواست آنها عشق و نفرت درباره نقش خود را. در اینجا پاسخ های واقعی از تک پدران در مورد آنچه آنها عشق و نفرت (و یا واقعا دوست ندارم) در مورد یک پدر و مادر تنها.

نفرت (و یا واقعا دوست ندارم)

من متنفر بودم هرگز با داشتن هر کسی که من می تواند مربوط به. تمام دوستان شما ازدواج کرده بودند و یا در روابط جدی. من تا به حال به در تماس با پدر و مادر در 24 ساعت شبانه روز هرگز واقعا داشتن زمان برای خودم. من متنفر بودم تمام نقش های قرار داده شده بر روی من چون من یک مرد از یک پدر و مسئول است. من با تلاش تمام سوالات و تصادفی نظرات مردم را. “چرا شما ازدواج کرده؟” “پسر شما نیاز به یک مادر است.” من متنفر بودم همیشه پوشش برای پدر و مادر که هرگز نشان داد. من هرگز یک شریک پیدا (با آنها) مدل چه یک رابطه سالم به نظر می رسد مانند و (برگزار شد) پسر من شب های بسیاری را در حالی که او گریه خودش را به خواب چون او از دست رفته خود را ،

که بدون بچه ها در نیمه تعطیلات دیدن آنها را به عنوان اغلب به عنوان من می خواهم به و به ندرت قادر بودن به هر دو بچه ها من از یکی در یک زمان.

هنگامی که دوستان و خانواده در اطراف نیست برای به اشتراک گذاشتن آن را احساس می تواند طاقت فرسا است. احساس می کنم باید برای قرار دادن تمام انرژی خود را به تنها بودن با دختر من. آن را دشوار است به تمرکز بر روی هر چیز دیگری که شما ممکن است بخواهید به در طول روز انجام شود.

با دیدن دختر من هر روز. قادر به انتخاب کنید تا به تلفن و تماس های خود را هر زمان که من می خواهم. من از رابطه او با مادر, اما من فکر نمی کنم آن را متقابلا. تعطیلات و یا تعطیلات آخر هفته با هیچ مهم دیگر به ویژه هنگامی که من اصلا دختر من در آن روز یا. تلاش برای همکاری پدر و مادر از طریق متون تنها. خداحافظی پس از یک کنسرت یا بازی—به عنوان او می رود یک راه است و من دیگر بروید.

اجازه نمی دهد موقت شرایطی برای جلوگیری از شما را از برای همیشه لطفا برای سرمایه گذاری است. پیدا کردن خوب, فرصت ها و امید در همه زمان ها است.

عشق

من عاشق گذراندن وقت با پسرم و تماشای رشد او. تمام خاطرات ما قادر به. من نمی باید به دادگاه خانواده تصمیم می گیرید که چه نوع از زمان من اجازه داده می شود برای گذراندن با او. ما خندید زیادی است. پسر من گزارش می دهد که من یک کار بزرگ به عنوان یک پدر جوان. من دوست دارم که چگونه تنها پدر من مجبور به رشد و تراز اولویت های من در اطراف رفاه خانواده ما.

پیوند در حالی که بازی تخته, بازی, دوچرخه سواری و اسکیت روی یخ. بازدید ویژه رستوران ها که بچه ها و من لذت ببرید و همیشه نمی توانید به تجربه.

آنچه که من دوست دارم در مورد یک پدر مجرد است که من می توانم صمیمی با دختر من. زمانی که من من می تواند تمرکز بر بودن با او و در ساخت آن خاطرات است.

زمان با فرزندان ما یک برکت و رحمت است ما نمی توانیم برای اعطا.

تک یا پدر بودن را یکی از بزرگترین هدیه همیشه! من می دانم که بخش زیادی از چگونه دختر من خواهد نظر خودش را به عنوان یک فرد بالغ می آید از طریق ارتباط من با او در حال حاضر. من هنوز هم به انجام همه پدر و چیزهایی: بازی, مدرسه, کنسرت ها و بازی ها رنگ اتاق. من دخترم را به کلیسا در تعطیلات آخر هفته من به او.

زمان با فرزندان ما یک برکت و رحمت است ما نمی توانیم برای اعطا. استفاده از آن به عشق و ساخت خاطرات با بچه های خود را.

صدا کردن: شما چه عشق و چه نفرت شما (و یا واقعا دوست ندارم) در مورد اینکه یک پدر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید