بنیاد لینوکس ارائه می دهد پیشرفته ابر مهندس Bootcamp برنامه

ابر شغل در حال داغتر از داغ. قبل از coronavirus همه گیر ضربه Indeed.com گزارش شده است که بین ماه های اکتبر تا اکتبر 2015 و 2019, محاسبات ابری مشاغل افزایش 55%. توسط 2022 گارتنر پیش بینی بازار خدمات ابر عمومی به تنهایی خواهد بود سه بار بزرگتر از کلی این خدمات است. این شغل وجود دارد. آنچه که ما لازم نیست به اندازه کافی cloud کارشناسان برای دیدار با تقاضا. بنیاد لینوکس است که پرداختن به این — اخیر خود با معرفی یک ابر مهندس Bootcamp جدید می شود ابر حرفه ای. در حال حاضر بنیاد لینوکس پرده برداری کرده است یکی دیگر از برنامه جدید اما آن را برای تجربه ابر مهندسین که نیاز به کمک گرفتن از یک پا تا در حرفه خود: پیشرفته ابر مهندس Bootcamp.

این مجموعه جدید از کلاس های کمک خواهد کرد که آن را تجربه حرفه ای حرکت به ابر مهندسی نقش را در به عنوان کمی به عنوان شش ماه کار از راه دور. شما ممکن است قادر به خارج شدن از خانه خود را اما که کمتر از یک مشکل برای آینده خود چشم انداز کار در این روز از همه گیر و پس از آن. به عنوان کیت لیستر رئیس جهانی محل کار تجزیه و تحلیل کرده است گفت: “بهترین برآورد ما این است که 25 تا 30 درصد از نیروی کار مشغول به کار خواهد شد-از-صفحه اصلی چند روز در هفته تا پایان 2021.” پس از تقریبا همه شرکت ها نیاز به ابر کارشناسان شانس هستند شما می توانید پیدا کردن یک کار خوب حتی اگر شما هنوز در حال کار از خانه در 2021.

ضمنا بر اساس گفتگو های من با بسیاری از مدیران فناوری, من هر انتظار است که برای کسانی از ما که می خواهیم هنوز کار از خانه در سال آینده.

این پیشرفته جدید ابر مهندس Bootcamp بسته نرم افزاری خود گام دوره های آموزش الکترونیکی با گواهینامه و اختصاصی مربی برای حمایت از یک برنامه آموزشی جامع. آن را پوشش می دهد پیشرفته, ابر, ظروف, سرویس, مش, نظارت, و, ورود, ورود مفاهیم.

قبل از مصرف این کلاس شما نیاز به آشنایی با پایه ابر مفاهیم. در خصوص تجربه با Google Cloud Platform (GCP) مفید خواهد بود. شما همچنین نیاز به دانستن راه خود را در اطراف لینوکس و آن باش پوسته. در محاسبات ابری لینوکس تخصص حداقل مورد نیاز است. علاوه بر این, شما نیاز به دانستن راه خود را در اطراف Docker ظروف و Kubernetes. شما همچنین نیاز به دسترسی به دسکتاپ لینوکس و Kubernetes خوشه. در حالی که بنیاد لینوکس طلسم نمی آن شما باید یک زن و شوهر از سال ها از ابر و/یا لینوکس مدیر سیستم در زیر کمربند خود را قبل از اقدام به این Bootcamp.

این Bootcamp دوره های آنلاین و آزمون گواهینامه عبارتند از:

علاوه بر کلاس های دانش آموزان خواهد شد که دسترسی به یک انجمن آنلاین برای کار با دیگر دانش آموزان و مربيان. این دوره همچنین شامل دفتر کار مجازی ساعت با مدرسان دوره پنج روز در هر هفته. پس از ثبت نام شما باید دسترسی نامحدود به برنامه برای 12 ماه. اگر شما صرف حدود 10 ساعت در هفته در کلاس شما باید پایان Bootcamp در شش ماه. هنگامی که شما با موفقیت به اتمام Bootcamp شما CKA و Bootcamp مدالها.

کسانی که گواهینامه با ارزش هستند. این شرکت آموزش های جهانی دانش موجود در 2019 که ابر گواهینامه هستند که در آن پول امروز است. چهار نفر از این 10 گواهینامه شدند cloud-مرتبط است. در بالا از آن لیست بود GCP ابر معمار, با متوسط حقوق و دستمزد $152,129.

بنیاد لینوکس می خواهد برای کمک به شما وجود دارد. “پس از راه اندازی ابر ما مهندس Bootcamp ماه گذشته ما با دریافت بازخورد گسترده که بیشتر حرفه ای چاشنی می خواهم به طور مشابه تعریف مسیر برای تبدیل شدن به یک ابر مهندس” توضیح کلاید Seepersad لینوکس بنیاد SVP و مدیر کل آموزش و صدور گواهینامه.

Seepersad ادامه داد: “پیشرفته ابر مهندس Bootcamp قادر به جست و خیز بیش از بسیاری از مبتدی مفاهیم و رفتن به طور مستقیم به مباحث پیشرفته است که نیاز به تجربه اداره آن سیستم است. این برنامه را قادر می سازد بسیاری از حرفه ای ها برای به دست آوردن جدید و بسیار در تقاضا مهارت است که کمک خواهد کرد که آنها را در پیشبرد حرفه خود. ما همچنین پیش بینی بسیاری از شرکت ها با استفاده از این برنامه برای پر کردن مهارت شکاف در درون سازمان خود را به عنوان آنها خود را افزایش دهد استفاده از ابر-ابزار بومی.”

بنیاد لینوکس

2020-07-22-at-4-12-16-pm.jpg

پیشرفته ابر مهندس Bootcamp در دسترس است به صورت فوری ثبت نام. استاندارد $999 Bootcamp هزینه فراهم می کند دسترسی نامحدود به این دوره به مدت یک سال شامل تمام مطالب و آزمایشگاه. از طریق جولای 31, 2020, Bootcamp ارائه شده است و در مقدماتی هزینه از $599. افراد علاقه مند ممکن است ثبت نام از طریق لینک زیر دانلود کنید. شرکت های علاقه مند به خرید فله Bootcamp ثبت نام می توانید درخواست اطلاعات بیشتر از طریق دیگر لینک زیر دانلود کنید.

599 دلار در بنیاد لینوکس (استاندارد) بنیاد لینوکس (شرکت)

آن را به ارزش پول است ؟ من فکر می کنم تا. ابر فناوری های بومی در حال تأمین نسل بعدی از ابر و آنها آسان به انتخاب کنید تا. با این بنیاد و ابر بومی محاسبات پایه (CNCF) متخصص گردد کلاس های این اردوی آموزشی باید افزایش شغلی خود را و کمک به شما دریافت کنید که شش رقم کار شما بوده ام و آرزو پس از. موفق باشید.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>