عالی TCL سری 8 4K تلویزیون بازگشته است فروش در بهترین خرید – CNET


14-tcl-65q825-8-series-roku-tv
سارا تو/CNET

توجه فیلم با کیفیت snobs در بودجه: بهترین 65-اینچ, غیر-OLED تلویزیون من بررسی سال گذشته TCL 8-سری Roku تلویزیونبازگشته است در فروش برای $1,000 در بهترین خرید.

و اگر 65 اینچ به اندازه کافی بزرگ نیست برای شما نیز وجود دارد 75 اینچ نسخه فروش برای $1,800. هر دو مطابقت با کمترین قیمت من تا کنون دیده ام برای این تلویزیون است. شما قطعا می توانید پرداخت هزینه بسیار کمتر برای تلویزیون های این, اما شما نمی توانید در نزدیکی این سطح از کیفیت تصویر.

اگر شما را نمی شنید 8-سری این فن آوری صفحه نمایش tour de force. این تنها تلویزیون در بازار به استفاده از یک آرایه محلی کاهنده نور پس زمینه با Mini-LED تکنولوژیکه ارائه عالی روشنایی و سطح سیاه است که هیچ ال سی دی-تلویزیون بر اساس می تواند مطابقت. در سمت به سمت مقایسه بین آن و رقابت 2019 پایان تلویزیون های بالا یعنی Vizio P-سری کوانتومی X و سامسونگ Q80Rهای TCL بود بهتر عملکرد کلی. تنها تلویزیون من دیده ام با یک تصویر بهتر هستند OLED مدل های مثل ال جی B9که هزینه تقریبا دو برابر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: TCL 8 سری 6 سری افزایش Roku تلویزیون از کیفیت تصویر…


2:34

هر دو 8-سری تلویزیون های گذشته, موجود در مارس و ژوئن همان قیمت به عنوان بخشی از یک روز فروش. بهترین خرید می گوید: پس انداز است “$1,000 خاموش” برای 65-inch نسخه ، که اشاره به اصل قیمت از $2,000; پس انداز است که در واقع 600 دلار بر اساس آن عادی فروش قیمت از $1,600. پس انداز برای 75 اینچ مدل ؟ $1,200 تخفیف بر اساس $3,000 قیمت دلار یا 900 کردن طبیعی خود را از قیمت فروش. در هر صورت این فروش نشان دهنده عمیق تخفیف برای هر دو اندازه.

من نمی دانم چه مدت این معاملات آخرین, اما من انتظار می رود آنها را به اطراف برای مدت طولانی. اگر تاریخ راهنمای من انتظار می رود آنها را به پایان می رسد زمانی که تعطیلات آخر هفته تمام شده است.

در اصل منتشر شده در اوایل این سال است. به روز شده با جدید مقابله جزئیات.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de