این نوشیدنی شما باید برای جلوگیری از پس از 10 A. M. دلیل آن کاهش می یابد و سوخت و ساز بدن شما

نوشیدنی های ورزشی محبوب ترین الکترولیت نوشیدنی در بازار و رفتن به مایع برای جایگزینی الکترولیت ها بعد از تمرین. اگر شما در حال تلاش برای چوب به اهداف از دست دادن وزن مهم است به جست و خیز این نوشیدنی پس از تمرین صبح.

A variety of sports drinks on ice.

شاتر

اکثر مردم مصرف نوشیدنی های ورزشی به دلیل آنها می خواهند به دوباره پر کردن الکترولیت ها پس از ورزش است. بدن شما نیاز به الکترولیت ها برای کمک به ایجاد تکانه های الکتریکی که تنظیم عصبی و عملکرد عضلات. هنگامی که شما پر کردن الکترولیت و پس از تعریق فراوان شما می توانید تجربه گرفتگی سرگیجه و سردرد.

Powerade on a shelf.

شاتر

ورزشی, نوشیدنی های مفید برای ورزشکاران استقامتی که نیاز به ترکیبی از راحتی قابل هضم کربوهیدرات مایع و الکترولیت ها در طول یک جلسه تمرینی یا تمرین است. به صورت متوسط در خانه تمرین لازم به نوشیدنی اضافه شده قند و کربوهیدرات است که بخشی از ترین نوشیدنی های ورزشی به منظور دریافت الکترولیت.

Sports drinks on a grocery store shelf.

شاتر

رژیم غذایی و قند گزینه نیست بهتر است برای شما یا نه. حتی اگر آنها شکر اضافه آنها معمولا حاوی قند الکل و یا شیرین کننده های مصنوعی. شیرین کننده های مصنوعی اغلب باعث گاز و نفخ. با توجه به کلینیک کلیولند ” شیرین کننده های مصنوعی به طور معمول 200 تا 600 برابر شیرین تر از قند است. آنها با تحریک جوانه های چشایی خود را به مغز خود را تحت تاثیر قرار هورمون ها و کاهش سرعت سوخت و ساز خود را.”

A bottle of Gaterade on a track.

شاتر

اگر شما نیاز به دوباره پر کردن خود الکترولیت سعی کنید برخی از جایگزین های طبیعی. یک گزینه این است که آب نارگیل. آب نارگیل به طور طبیعی کم شکر و حاوی سدیم و پتاسیم و کلسیم و منیزیم (انواع الکترولیت ها است.) یکی دیگر از گزینه این است که شیر گاو است. آن را نیز غنی تامین الکترولیت ها مانند کلسیم و سدیم و پتاسیم و فراهم می کند یک سالم ترکیبی از کربوهیدرات و پروتئین است که کمک خواهد کرد که شما سوخت گیری و ترویج بافت عضلانی تعمیر بعد از تمرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im