بهترین Wi-Fi توسعه دهنده محدوده تقریبا برای همه – CNET

حتی به عنوان مستند محدودیت های در حال بلند کردن اجسام بسیاری از ما هنوز هم در پناه و محل کار از خانه با توجه به کروناویروس — و این بدان معنی است که پایدار و قابل اعتماد از Wi-Fi است مهم تر از همیشه. و اگر شما سعی کردم به راه اندازی دفتر خانه که کمی بیش از حد دور از روترو سپس شما آموخته راه سخت — مرده مناطق عمده درد.

وارد Wi-Fi توسعه دهنده محدوده. مانند نام نشان می دهد, آن می تواند کمک به شبکه خود را افزایش با دریافت سیگنال های بی سیم از روتر و reamplifying آن بیشتر به خانه خود را. بسیاری از آنها در کاری که با سهولت به استفاده بیش از حد-فقط انتخاب کنید خوب نقطه آن را در وصل و با فشار دکمه WPS به همگام سازی آن را با روتر خود را. در اغلب موارد شما حتی می توانید با استفاده از یک wireless range extender از تولید کننده های مختلف از روتر خود را. بهترین از همه, شما باید مقدار زیادی از گزینه های است که نمی خواهد هزینه شما بسیار سپاسگزارم.

اما همین حالا شروع به فکر این چیزها قابل تعویض هستند. من برداشت از برخی از تولید کنندگان عمده’ محبوب ترین بودجه-گزینه های دوستانه و صرف چند روز تست خود را پوشش بی سیم. اکثر آنها underwhelming است که نه بیش از حد تعجب آور نیست زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک مرد قوی هیکل از پلاستیک است که هزینه $30 یا 40 دلار. یکی بود standout مطلق و با این حال به اندازه کافی قوی برای من می گویند که آن را به بهترین انتخاب برای فقط در مورد همه است. (فقط توجه داشته باشید که من تست از خانه و کار کردن با یک نمونه محدود اندازه دستگاه — هنگامی که من قادر به تست بیشتر من در این پست به روز رسانی درآمده است.)

رأی Crist/CNET

در $35, TP-Link RE220 شد حداقل هزینه range extender تست کردم اما که نمی شود آن را از بیش از حد هر چیز دیگری تست کردم در هر نوبت. آن را سریع و قابل اعتماد است, آن را با این نسخهها کار فقط در مورد هر روتر در خارج وجود دارد, و آن را واقعا آسان برای استفاده.

آن را در وصل و با فشار دکمه WPS برای جفت کردن آن با شبکه خانگی خود را و آن را شروع به پخش خود را در شبکه های 2.4 و 5GHz باند. هر دو ارائه شده ثابت سرعت در طول تمام خانه از جمله میانگین سرعت دانلود در باند 5GHz حداقل 75 مگابیت در ثانیه در هر اتاق من تست همراه با قوی ها سرعت بیش از حد. این RE220 هرگز پس از من کاهش یافته است اتصال و سرعت بودند سازگار در سراسر چندین روز از آزمون ها در طول روز و شب ساعت.

هیچ چیز دیگری من تست قادر به مطابقت با آن سطح از کارایی که باعث می شود RE220 سرقت در $30. همه که باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای هر کسی که به دنبال تقویت سیگنال را به یک اتاق که نشسته است کمی بیش از حد فراتر از روتر خود برسد. بیشتر بخوانید درباره بهبود خانه خود را از Wi-Fi.

دیگر از توسعه دهنده ی ما تست شده

با دو تنظیم آنتن خارجی D-Link DAP-1620 بسیار قدرتمند برای بودجه-قیمت range extender اما آن را به عنوان سازگار که ما در بالا انتخاب کنید.

رأی Crist/CNET

D-Link DAP-1620: این تنها range extender است که تا کنون موفق به ضربه سه گانه رقم در طول آزمون با میانگین سرعت 104Mbps در اتاق خواب در طول شب ساعت. راه اندازی شد فقط به عنوان ساده به عنوان آنچه که من تجربه کرده با TP-Link, بیش از حد. من قادر به جریان ویدئو HD, فهرست وب سایت و تماس های ویدئویی را در توسعه شبکه ها بدون هیچ گونه مشکل.

شبکه سرعت متناقض بودند هر چند — و خیلی آهسته تر در ساعت در طول روز با یک بزرگتر dropoff از من تو را دیدم با TP-Link. این دستگاه نیز کاهش یافته و اتصال من در یک نقطه در طول تست سرعت. برنامه خیلی شیک برای سلیقه من هم امتناع به من اجازه ورود و نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات با عرضه دستگاه رمز عبور و در نهایت مجبور به تنظیم مجدد دستگاه.

نرم افزار گلایه کنار سخت افزار به نظر می رسد خیلی خوب با این range extender و پس از آن کاملا جدیدترین مدل از D-Link, شانس خوب وجود دارد شما می توانید آن را در فروش در جایی. یک فروشنده آن ذکر شده جدید در آمازون برای حدود $40, اما من نمی صرف بیش از $30 در آن با توجه به آنچه برتر TP-Link RE220 هزینه های.

این Netgear EX3700 نیست به اندازه کافی قدرتمند برای قیمت.

رأی Crist/CNET

Netgear توسعه دهنده محدوده وای فای EX3700: این یک مورخ به دنبال دستگاه و نبود یک وحشتناکی قوی مجری در آزمون. 2.4 GHz band قادر به حفظ سرعت قابل اجرا بین 30 و 40Mbps در طول بیشتر از خانه من بود که به اندازه کافی قوی به جریان ویدئو با حداقل بافر و یا برای برگزاری سریع تماس تصویری با کمی تاخیر. اما باند 5GHz بود جای تعجب ضعیف اغلب انداختن به تک رقمی با تنها یک دیوار جدا کامپیوتر و یا دستگاه متصل شده از range extender.

من یک فن از رابط وب یا — به نظر می رسید بیشتر علاقه مند شدن من به ثبت نام برای گارانتی (و انتخاب کردن به بازاریابی ایمیل) از در واقع به من ارائه هر نوع کنترل بیش از اتصال. برنامه وجود دارد شما می توانید به جای استفاده, اما آن را تنها در دسترس بر روی دستگاه های آندروید است. دکمه WPS اندازی مبتنی بر شما اجازه می دهد به جست و خیز همه که خوب است — اما هنوز هم با بسیاری از این رسانه ها ارائه آن را برای حدود $50, این است که یکی از شما با خیال راحت می توانید جست و خیز.

Linksys RE6350 چپ زیادی به دلخواه می شود.

رأی Crist/CNET

Linksys RE6350: سرعت من شد سازگار با RE6350 — آنها فقط نبودند بسیار سریع است.

به طور پیش فرض دستگاه به طور خودکار به هدایت شما بین 2.4 و 5GHz گروههای اما با سرعت دانلود گرفته تا از 10 تا 35Mbps در سراسر همه از من تست بیش از چند روز آن را نیز ممکن است به طور پیش فرض فقط برای کندتر باند 2.4 گیگاهرتز. دستگاه اتوماتیک پشتیبانی از ارتقاء سیستم عامل, که خوب است, اما شما نمی توانید با استفاده از Linksys Wi-Fi برنامه به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات — به جای آن شما باید برای ورود به سیستم از طریق وب پورتال.

در بالای همه که RE6350 به نظر می رسید حداقل پایدار از همه توسعه دهنده ی من آزمایش با بیش از یک اتصال کاهش یافته است در طول آزمون. در حدود 50 دلار است که فقط بیش از حد بسیاری از منفی برای من به آن توصیه می شود.

قبل و بعد از در پشت حمام که در آن اغلب دشوار است برای حفظ یک قوی Wi-Fi. TP-Link RE220 (راست) انجام یک کار بزرگ از افزایش سرعت.

رأی Crist/CNET

چگونه ما آنها را آزمایش

مانند بسیاری از مردمی من کار از خانه این روزها پس از تست کردم هر range extender در خانه من شبکه یک 300Mbps AT&T اتصال فیبر. خانه من بسیار کوچک است — فقط از 1300 متر مربع — اما روتر AT&T ارائه شده در تلاش برای حفظ یک سیگنال قوی در پشت خانه.

شما می توانید وضعیت روشن به عنوان روز هنگامی که شما را در سرعت های متوسط در هر بخشی از خانه. با لپ تاپ قابل اعتماد در دست من نقل مکان کرد و از اتاق نشیمن که در آن روتر واقع شده است به مجاور آشپزخانه سپس یک راهرو حمام ، اتاق خواب و یک حمام در پشت خانه. در هر اتاق من فرار با سرعت های مختلف تست و وارد نتایج. سپس من تکرار این فرآیند در جهت معکوس اتصال در پشت در حمام و پس از آن کار راه من به سمت اتاق نشیمن. در نهایت من تکرار کل فرایند طول شب ساعت و به طور متوسط همه چیز را با هم.

سرعت در خانه من سقوط کردن یک صخره در آن است که پشت حمام, دورترین اتاق از روتر.

رأی Crist/CNET

مطمئن شوید که به اندازه کافی سرعت متوسط کاهش یافت که در پشت حمام, دورترین اتاق از روتر. به طور متوسط به طور کلی در تمام آزمون حدود 60Mbps اما این overselling آن است. ها سرعت که در آن به طور معمول در تک رقمی و در اکثر موارد اتصال من می خواهم رها کردن بعد از چند دقیقه در اتاق. در بدترین حالت از چهار آزمون اجرا می شود به طور متوسط سرعت دانلود در که پشت در حمام فقط 15مگابیت در ثانیه.

شما می خواهید ثابت اتصال حداقل 20Mbps در جهت به جریان ویدئو و مرور وب به راحتی. را که 50Mbps اگر شما می خواهید به جریان در 4K. همان می رود برای تماس های تصویری که در آن شما همچنین می خواهید محکم سرعت آپلود برای مطابقت با.

در صورتی که در حمام بودند, گفتن, عقب, اتاق کار من بود پر از بدبختی است. که ارائه یک ماموریت روشن برای آزمون های it. کدام یک را ارائه بزرگترین steadiest افزایش سرعت در بازگشت نیمی از خانه من ؟

برای پیدا کردن من وصل هر range extender در یک در یک زمان و جفت آنها را با روتر متصل لپ تاپ خود را به فرمت شبکه های و تکرار من تست سرعت. من قرار داده و آنها را در سالن نیمه راه از بین لکه های که در آن من آزمون در راهرو حمام و اتاق خواب استاد و نزدیک به لبه جایی که من قادر به دریافت یک سیگنال قوی از روتر. خوب range extender باید قادر به دریافت سیگنال جامد از روتر که در آن فاصله و سپس پرتو آن سیگنال دورتر از شبکه های بی سیم می تواند در اصل گسترش دهد.

هیچ یک از plug-in range extenders من تست قادر به ضربه فروزان سریع سرعت — اما TP-Link و D-Link قادر به حفظ سرعت در پشت خانه من است که به راحتی به اندازه کافی سریع برای پخش ویدئو HD و یا FaceTime و زوم تماس.

رأی Crist/CNET

در پایان هر یک قادر به حفظ ارتباط من است که در پشت حمام, بدون رها کردن من اما تنها TP-Link و D-Link قادر به حفظ ها و سرعت دانلود که شد به اندازه کافی سریع برای استفاده از اینترنت. TP-Link 5GHz گروه قوی بود کلی با میانگین پشت, حمام, سرعت دانلود حدود 75Mbps و متوسط سرعت آپلود بالای 50Mbps. من نمی بینم مقدار واریانس بین آزمون دور یا حتی در طول روز تست و شب تست.

سرعت های قوی در سراسر بقیه از خانه نیز هست که نشان می دهد که TP-Link RE220 بهترین ارائه می دهد طیف وسیعی از چهار ، هنگامی که من سعی کردم با استفاده از TP-Link توسعه دهنده محدوده را به یک تماس FaceTime, من قادر به حرکت در طول تمام خانه بدون دیدن هر گونه افت در کیفیت تماس.

من احساس بهتری از محدوده هنگامی که من قادر به از سرگیری کامل تست در آزمایشگاه ما و در 5,400 فوت مربع CNET خانه های هوشمند — اما در حال حاضر تمام است که به اندازه کافی برای من به تماس RE220 برنده روشن در اینجا به خصوص با توجه به این که این گزینه کم هزینه تست کردم.

بسیاری از plug-in range extenders تنها به ارائه ویژگی های اساسی در رابطه, اما TP-Link RE220 همچنین شامل یک قدرت سیگنال تستر و یک حالت سرعت بالا در برنامه.

تصاویر با رأی Crist/CNET

چیزهای دیگر را در نظر بگیرید

گذشته از من تست سرعت من مطمئن ساخته شده به جریان ویدئو در اتاق خواب من در هر extender شبکه من و چند تماس های ویدئویی در هر شبکه ، تمام چهار شد, سرویس, اما TP-Link RE220 شد تنها کسی که نمی ارائه هر گونه مسائل با اتصال به اینترنت. من تصویری واضح بود و سریع برای بارگذاری و تماس های تصویری روشن بود به عنوان می تواند.

جفت شدن یک plug-in range extender با شبکه خانگی خود را به آسانی به عنوان با فشار دادن دکمه WPS.

رأی Crist/CNET

من هم وقت خود را صرف بازی با هر توسعه دهنده تنظیمات. شما نباید انتظار اما بیشتر خواهد شد و حداقل آن را آسان برای تغییر فرمت شبکه نام و یا رمز عبور. برخی شامل برنامه کنترل با ویژگی های اضافی بیش از حد.

من انتخاب های TP-Link RE220 باعث می شود آن را واقعا آسان به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات از طریق TP-Link افسار برنامه در آندروید یا iOS دستگاه. دوباره این امکانات را به صورت مجموعه ای باریک اما شما می توانید قدرت سیگنال و یا به نوبه خود در حالت سرعت بالا که اختصاص 2.4 GHz باند برای ترافیک از روتر به range extender ترک 5GHz رایگان برای عادی خود را از ترافیک شبکه. این حالت در واقع نبود و به سرعت به اشتراک گذاری این باند 5GHz مانند حالت عادی زمانی که من آن را آزمایش زیرا این ورودی 2.4 GHz سرعت محدود هستند اما آن را هنوز هم ممکن است یک گزینه مفید در برخی از تنظیم.

همانطور که برای تنظیم یک range extender شما باید بدانید که آن را در مورد به عنوان بدون درد که از آن می شود. از جمله چهار که من تست, پشتیبانی از Wi-Fi Protected Setup یا WPS است که در جهانی که پروتکل شبکه های بی سیم دستگاه می توانید استفاده کنید برای اتصال با یکدیگر. فقط پلاگین signal booster در فشار دکمه WPS و سپس با فشار دکمه WPS بر روی روتر خود را در عرض دو دقیقه.

همچنین ارزش مطمئن شوید که خود را range extender شامل حداقل یک جک اترنت. اگر شما می توانید اتصال سیمی دستگاه (مانند یک تلویزیون هوشمند) به طور مستقیم به آن و سپس شما لذت بردن از سرعت است که به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

img-4047

مش روتر خود اختصاص داده range extenders خواهد شد انجام یک کار بهتر از گسترش سریع سیگنال Wi-Fi در سراسر خانه شما. این تنظیمات از TP-Link در حال حاضر در دسترس برای کمتر از $200.

رأی Crist/CNET

من باید فقط یک مش روتر?

یک آخر توجه داشته باشید: اگر شما زندگی می کنند در اندازه بزرگ و یا اگر شما نیاز به سرعت سریع تر از 100Mbps در محدوده و سپس آن را احتمالا ارزش آن را به جلو بروید و ارتقاء به یک مش روتر است که می آید با خود برد-گسترش ماهواره ای دستگاه. شما رو گزینه های بیشتر از همیشه این روزها از جمله بالا ما به طور کلی انتخاب گوگل آشیانه Wifiو همچنین سه قطعه مش شبکه نصب setups از Eero, Netgear Orbi و TP-Link که هزینه 250 دلار یا کمتر است. هر یک از کسانی که به احتمال زیاد بهتر از یک روتر مستقل زوج با یک plug-in range extender مانند آنهایی که در اینجا تست.

به عنوان مثال من تا به حال سه قطعه TP-Link دکو M5 مش روتر در دست, بنابراین من آن را راه اندازی و فرار برخی از تست سرعت در کنار range extenders. اتصال کاملا به عنوان ثابت که آنچه که من دیدم زمانی که من تست مشابه سه قطعه Eero راه اندازی در سال گذشته اما من سرعت متوسط ماند و بالاتر از 100Mbps در طول تمام خانه حتی در پشت. بهتر است هنوز هم من نیست که در شبکه های مختلف و گسترش شبکه های برای پرش بین — همه چیز تثبیت شده به یک شبکه مش. ساده است!

صرف کمی بیشتر در مش روتر و شما می توانید پیدا کردن یکی که با پشتیبانی از جدیدترین و سریع ترین Wi-Fi 6 سرعتو یا یکی با اضافی باند 5GHz است که شما می توانید اختصاص به ترافیک بین روتر و سیمهای رابط. من مقدار زیادی از اطلاعات در سیستم های مانند کسانی که در من مش کامل روتر مختصر و مفید.

گفت: اگر همه شما نیاز است برای فعلی خود روتر به حفظ مداوم سیگنال یک یا دو اتاق دورتر به خانه خود را و سپس ساده range extender احتمالا فقط خوب — به خصوص اگر شما خرید یکی از سمت راست. برای من که TP-Link RE220.

ادامه مطلب: گوگل لانه Wifi نقد و بررسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>