میلیون ها نفر از مردم همچنان به کار از خانه با توجه به COVID-19 بحرانمی سازد که از راه دور دسترسی به VPN مهم تر از همیشه. اما در همیشه در حال گسترش بازار تجاری خصوصی مجازی, شبکه های پیدا کردن بهترین VPN را می توان روی حیله و تزویر. چگونه می توانم به شما غربال کردن از طریق بسیاری از overhyped ارائه دهندگان VPN شعار خصوصی خود را در شبکه برای پیدا کردن بهترین سرویس VPN را با توجه به نیازهای خاص خود را? برای کمک به شما حق انتخاب ما می شود به طور منظم به روز رسانی این دایرکتوری و نگه داشتن چشم و نزدیک در چگونه هر یک ارائه دهنده VPN می ایستد در مقایسه با رقبای خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه خدمات VPN است که ممکن است آمار بازار است.

از آنجا که ما را توصیه نمی VPN رایگان خدماتاین دایرکتوری بسته بندی شده است تنها با پرداخت تجاری تونن. ما در زمان تست و رتبه بندی سیستم ما در بیش از 20 عوامل از جمله قیمت و امنیت و پهنای باند کلاه تعدادی از مکان های سرور و سهولت دسترسی از راه دور ورود به سیستم, مشتری, نرم افزار اختصاصی و IP پویا و پشتیبانی از مشتری. برای دیدن دقیقا چگونه ما تست و امتیاز دهی به هر یک از شبکه خصوصی مجازی, چک کردن کامل ما ارزیابی از طریق راه رفتن.

بیایید نگاهی به هر یک از ما VPN فروشندگان زیر در عمق بیشتر. نگه داشتن در ذهن که این در حال تحول است, لیست: آن در اصل منتشر شد زودتر و به طور مداوم به روز شده. ما به طور فعال مشغول به کار در بیشتر VPN تست و تحقیقات بنابراین انتظار می رود این راهنمای به تغییر در طول سال به عنوان ما شبکه خصوصی مجازی استفاده همچنان ادامه دارد و ما با قرار دادن هر یک VPN از طریق گزینه جدی قدم.

ExpressVPN

 • تعداد آدرس های IP: 30,000
 • تعداد سرورها: 3,000-plus
 • تعداد محل سرور: 160
 • تعداد اتصالات به طور همزمان: 5
 • کشور/حوزه قضایی: جزایر ویرجین بریتانیا
 • 94-به علاوه کشورهای
 • 3 ماه رایگان با 1 سال برنامه ریزی

ExpressVPN همواره خود را ثابت می کند یکی از سریع ترین ها در بازار و به طور فعال ترویج تعهد خود را به حفظ حریم خصوصی. این شرکت به ما می گوید آن شبکه طراحی شده است TrustedServer تکنولوژی که ExpressVPN ساخته شده است برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد هرگز هیچ سیاهههای مربوط از فعالیت های آنلاین کاربران. در حریم خصوصی جهان, ExpressVPN سابقه داشتن تجربه یک سرور تشنج توسط مقامات که ثابت خود را صفر-ورود سیاست درست در آن زمان است. ما همچنین دوست دارم با کیفیت از VPN را راه اندازی راهنما و اطلاعات دقیق در آن پرسش و پاسخ.

مثل بقیه از پنج خدمات VPN ما بررسی کرده ایم برای سال 2020 ExpressVPN ارائه می دهد مفید ویژگی های سوئیچ کشتن که مانع از شبکه داده ها از نشت خارج از آن secure VPN تونل در صورت اتصال VPN با شکست مواجه شد. بر خلاف دیگران هر چند ExpressVPN به دست آورده امتیاز از ما حمایت خود را از بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت — چیزی نیست که همه از مورد علاقه ما ارائه می دهیم اما که می افزاید: یک لایه اضافی از حریم خصوصی در طول پرداخت.

این شرکت شده است در کسب و کار از سال 2009 و ExpressVPN قابل توجه شبکه سریع VPN سرور در سراسر 94 کشور است. آن بهترین برنامه این است که قیمت در کمتر از 7 دلار در ماه به صورت سالانه بسته که شامل سه ماه رایگان است.

بیشتر بخوانید: ExpressVPN نقد و بررسی: یک VPN با سرعت رهبر با شهرت امن

Surfshark

 • تعداد سرورها: 1,000
 • تعداد محل سرور: 60
 • کشور/حوزه قضایی: جزایر ویرجین بریتانیا

در حالی که Surfshark شبکه کوچکتر از برخی از خدمات VPN باعث می شود آن را در ویژگی های. بیایید شروع کردن با بزرگترین پیروزی آن را ارائه می دهد: نامحدود پشتیبانی دستگاه. اگر شما می خواهید برای اجرای تمام خانه خود و یا دفتر Surfshark به VPN شما لازم نیست که به نگرانی در مورد چگونه بسیاری از دستگاه های شما و یا متصل. این نیز ارائه می دهد antimalware آگهی مسدود کردن و ردیاب-مسدود کردن به عنوان بخشی از نرم افزار خود را.

Surfshark دریافت به طور کلی علائم بالا هنگامی که آن کروم و فایرفاکس و الحاقات حسابرسی شد برای حفظ حریم خصوصی توسط شرکت امنیتی درمان 53 (PDF لینک گزارش کامل) – هر چند که ممیزی شد به سفارش Surfshark.

این شرکت دارای یک جامد با طیف وسیعی از پشتیبانی نرم افزار در حال اجرا بر روی مک, ویندوز, iOS, آندروید, FireTV و روتر. دستگاه های اضافی مانند کنسول های بازی می توان به پیکربندی برای Surfshark از طریق تنظیمات DNS. ما به خصوص مانند ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به لیست سفید برنامه های خاص و وب سایت به طور خودکار دور زدن VPN. برای برخی از کسب و کار استفاده می شود بسیار مهم است.

Surfshark نیز ارائه می دهد سه حالت های ویژه طراحی شده برای کسانی که می خواهند به اطراف محدودیت و بیشتر دقت خود را پنهان آنلاین قدم به قدم. استتار حالت شما ماسک VPN فعالیت پس از ISP شما نمی دانید که شما با استفاده از یک VPN. Multihop جهش اتصال خود را از طریق کشورهای مختلف به پنهان کردن خود را در دنباله. در نهایت NoBorders حالت “اجازه می دهد تا [شما] به موفقیت استفاده Surfshark در محدود مناطق است.” فقط مراقب باشید. انجام هر یک از این سه چیز می تواند غیر قانونی در کشور خود را و می تواند منجر به مجازات شدید. در طول تست ما دیدیم هیچ DNS یا آدرس IP نشت و تا به حال هیچ مشکل در دسترسی به Netflix بکشد.

برای یک سال برنامه ریزی Surfshark می آید به بسیاری از دیگر قابلیت ارائه دهندگان VPN در $72 برای سال اول. مراقب باشید زیرا به نظر می رسد مانند آن را به $143 پس از سال اول خود را است. ماه-با-ماه برنامه $12. آن بهترین پیشنهاد این است که 2 دلار در ماه برای آن 24-طرح ماه (به شما پرداخت $48 به جلو). قطعا استفاده از آن سخاوتمندانه 30 روز محاکمه به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهم این سرویس (و شاید تنظیم یک یادآوری در 23 ماه برای دیدن اگر شما می توانید آن را در ادامه نرخ تنزیل).

بیشتر بخوانید: Surfshark VPN چکیده: یکی از ویژگی های غنی از خدمات با فروزان سرعت و امنیت تمرکز

NordVPN

NordVPN یکی از شناخته شده ترین برندها در VPN زمینه است. این ارائه می دهد یک سخاوتمندانه به طور همزمان اتصال تعداد شش اتصالات به طور همزمان از طریق شبکه خود را که در آن تقریبا تمام ارائه دهندگان دیگر ارائه پنج یا کمتر. NordVPN نیز ارائه می دهد یک IP اختصاصی گزینه برای کسانی که به دنبال یک سطح متفاوت از اتصال VPN. NordVPN ارائه می دهد ویژگی های سوئیچ کشتن و توانایی VPN به Tor. ما شناسایی بدون حریم خصوصی نشت در طول تست ما در بر داشت و آن سرعت به توان قابل اعتماد و سریع.

این شرکت یک سال اشتراک طرح هزینه است برای $7 یک ماه ($84 صورتحساب در یک بار). در حالی که سالانه قیمت پایین تر از بسیاری دیگر مدعی این ماه به ماه قیمت 12 دلار در پایان بالا از طیف. همانطور که از سپتامبر سال 2019 شرکت دیگر قیمت گذاری ردیف رخنه کرد تا کمی: آن را در حال حاضر $3.49 یک ماه برای یک برنامه سه ساله (یا $125.64 کل) از $2.99/$107.55. و دو سال طرح در حال حاضر 4.99 $در ماه ($119.76) از $3.99/$95.75. و بله, آن را نیز کامل 30 روز گارانتی بازگشت پول.

در حالی که NordVPN زندگی کرده است در این فهرست برای یک مدت طولانی ما نقل مکان کرد و آن را به جعبه مجازات در اکتبر 2019 به ارزیابی مجدد توصیه ما پس از گزارش آمده است که یکی از آن اجاره سرور قابل دسترسی شد بدون مجوز در سال 2018 است. Nord اقدامات پس از کشف گنجانده شده است-در نهایت-امنیتی متعدد ممیزی اشکال فضل و برنامه های سنگین سرمایه گذاری در امنیت سرور.

در حالی که ما می خواهم که ترجیح داده است که, Nord خود فاش موضوع خیلی زودتر این واقعیت است که نقض محدود بود در طبیعت و درگیر هیچ کاربر-اطلاعات شناسایی خدمت بیشتر به بررسی کنید که NordVPN نگه می دارد هیچ سیاهههای مربوط از فعالیت های کاربر. به عنوان یک نتیجه, Nord باقی مانده در این فهرست به عنوان یک توصیه می شود فروشنده.

بیشتر بخوانید: NordVPN نقد و بررسی: هنوز هم بهترین ارزش برای امنیت و سرعت

IPVanish

 • تعداد آدرس های IP: 40,000-plus
 • تعداد سرورها: 1,300
 • تعداد محل سرور: 60
 • تعداد اتصالات به طور همزمان: 10
 • کشور/حوزه قضایی: ما
 • $3.99 یک ماه و 48 دلار در یک سال

یک پیروزی بزرگ برای IPVanish سرگرم کننده آن قابل تنظیم رابط کاربری که باعث می شود آن را یک مشتری ایده آل برای کسانی که علاقه مند به یادگیری چگونه به درک آنچه که VPN می کند در زیر هود. آن multiplatform انعطاف پذیری است همچنین ایده آل برای افرادی با تمرکز بر پیدا کردن یک Netflix پسند VPN.

یک ویژگی منحصر به فرد از IPVanish و ما شیفته است و VPN حمایت از Kodi باز-منبع رسانه های جریان برنامه بود که یک بار به عنوان شناخته شده XBMC. هر جدی رسانه فن استفاده کرده است و یا ساخته شده Kodi یا XBMC را به یک دستگاه پخش رسانه ای و یکپارچه IPVanish Kodi پلاگین فراهم می کند دسترسی به رسانه ها در سراسر جهان است.

در 5 دلار در ماه و یا $39 سال IPVanish بدیهی است که تلاش برای حرکت شما به سمت آن سالانه برنامه. ما کمی نا امید که آن را تنها اجازه می دهد تا هفت روز محاکمه به جای 30 روز اما آن را ارائه می کند کامل تضمین بازگشت پول. که گفت: این شرکت تجلیل می شود برای آن افزایش اخیر از پنج به حال 10 اتصالات به طور همزمان. ما همچنین دوست اتصال آن ویژگی های سوئیچ کشتن یک باید برای هر کسی که جدی در مورد باقی مانده ناشناس در حالی که گشت و گذار.

ادامه مطلب: IPVanish نقد و بررسی: دریافت زیر هود با این VPN پر از وزوز

logo-norton-360-with-lifelock

نورتون

نورتون Secure VPN

 • تعداد کشورها: 29
 • تعداد سرور: 1,500 (1,200 مجازی)
 • تعداد محل سرور: 200 73 شهرستانها
 • کشور/حوزه قضایی: ما
 • 40 دلار برای 12 ماه اول

LifeLock طولانی شناخته شده برای تعالی در محصولات امنیتی نسبتا محدود ارائه آن محصول VPN. نورتون Secure VPN پشتیبانی نمی کند P2P یا BitTorrent را ندارد ویژگی های سوئیچ کشتن و از آن پشتیبانی نمی کند و لینوکس و روترهای یا مجموعه جعبه بالا. آن Netflix و جریان سازگاری است تا حدودی محدود است. حتی بدتر در طول تست ما تجربه حریم خصوصی-به خطر انداختن نشت اطلاعات.

در طول CNET را تست نورتون Secure VPN با سرعت قابل مقایسه با دیگر mid-tier تونن اما نه به خصوص رقابتی است. اگر چه آن VPN در دسترس است تنها در چهار سیستم عامل — Mac, iOS, ویندوز و آندروید — نورتون می شود امتیاز بزرگ برای آن زندگی می کنند 24/7 مشتری تلفن پشتیبانی و 60 روز گارانتی بازگشت پول.

ادامه مطلب: نورتون Secure VPN, نقد و بررسی: کار بیشتر مورد نیاز است برای این حریم خصوصی محصول به درخشش


در زیر شما پیدا کردن اضافی Vpn. ما در روند reevaluating آنها را برای سال 2020 است.


purelogo

PureVPN

PureVPN

PureVPN می کند ورود اطلاعات اتصال. این شرکت پیوست “بدون ورود به سیستم” جنبش در سال 2018 بود که به تازگی تایید شده از طریق یک شخص ثالث حسابرسی توسط Althius آن (البته یکی از سفارش و پرداخت توسط PureVPN).

ما دوست داریم که PureVPN ارائه می دهد 31-در بعد سیاست استرداد پول و پشتیبانی از بیت کوین پرداخت به گسترش بیشتر مرور ناشناس. ما همچنین می خواهم که PureVPN هر دو Kodi و یک Chromebook راه حل در دسترس است. علاوه بر این, PureVPN اولین سرویس VPN ما با اشاره به اجرای کامل GDPR.


strongvpn-logo-1

StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN انفجار بر روی ما لیست علاقه مندی ها با زیرساخت های بسیار عالی و قیمت مناسب و معقول عملکرد. به عنوان با دیگر ما علاقه StrongVPN قوی بدون سیاست ورود به سیستم. پس از VPN است همه چیز در مورد حفاظت از حریم خصوصی خود را که محل ادراک ارائه دهندگان VPN می توانید انتخاب کنید تا امتیاز.

قوی نیز بر میدارد تجلیل برای بزرگ آن پایه از آدرس های IP که همچنین کمک می کند تا محافظت از خود را از گمنامی. این یک جامد مجموعه ای از سرورها و مکان در سراسر جهان. برای کسانی از شما که نیاز به یک IP اختصاصی, شما می توانید یکی از این شرکت اما شما نیاز به تماس با پشتیبانی برای دریافت کمک به تنظیم آن.

یکی از StrongVPN قویترین نقاط قوت این شرکت در شبکه. آن صاحب و عمل خود را تمام زیرساخت های شبکه که به معنی آن است که هیچ خارجی دیکته محدودیت در پهنای باند و یا این نوع از ترافیک اینترنت مجاز در شبکه است. این به شما می دهد اعتماد به نفس است که شما قادر خواهید بود به قدرت از طریق کار خود را.

StrongVPN را به طور منظم و ماهانه قیمت از $10 در وسط بسته اما آن سالانه قیمت 70 دلار است که در میان پایین ترین ما مدعی.


cg-22-1

CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost بوده است از سال 2011 و آمده است به شدت به عنوان یک طرفدار “حقوق مدنی یک جامعه آزاد و بدون سانسور اینترنت فرهنگ است.” ما واقعا دوست داشتم که چگونه این شرکت به طور خاص و ویترین در وب سایت خود را, چگونه مردمی به طور معمول مانع از دسترسی به چنین خدمات مهم به عنوان Facebook و YouTube می تواند این خدمات را در زندگی خود را از طریق VPN.

این شرکت جامد لینوکس, پشتیبانی, پشتیبانی از VPN از طریق روتر و یک راه حل برای محبوب Kodi media player. آن را چک کردن تمام جعبه در پشتیبانی از پروتکل و تجلیل می شود برای ارائه یک اتصال سوئیچ کشتن ویژگی همراه با حمایت از P2P و تورنت در بسیاری از کشورها. علاوه بر آن اجازه می دهد تا شما را به استفاده از هفت دستگاه در یک بار با خدمات خود را.

چند دلار اضافی هزینه آن را به ارزش آن است. ما دوست چگونه این شرکت ارائه می دهد سفارشی برنامه حفاظت IPV5 پشتیبانی و DNS, IP و WebRTC نشت پیشگیری است. CyberGhost همچنین برداشت نقاط برای حفظ گمنامی با ورود به سیستم اتصال داده.


private-internet-access-ad-300x250
دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی

 • تعداد آدرس های IP: N/A
 • تعداد سرورها: 3,252
 • تعداد محل سرور: 37
 • کشور/حوزه قضایی: ما

صحبت از قیمت, اگر شما می خواهید یک جامد VPN ارائه دهنده خدمات دسترسی به اینترنت خصوصی است و جایی برای رفتن.

کلید برای گرفتن بیشتر پس انداز با این فروشنده است که خرید آن برنامه دو ساله برای $83.87. که با این نسخهها کار به $3.49 یک ماه. این نیز ارائه می دهد یک طرح سال برای $71.88 اما همانطور که می بینید شما می توانید کل یک سال اضافی برای کمتر از 10 دلار اگر شما ثبت نام برای خود در دو سال طرح.

شرکت نمی کند و انتشار اطلاعات در مورد تعداد آدرس های IP موجود اما در 3,252 آن تعداد سرور است که بیش از هر یک از ما دیگر میدارد.

این مردمی بوده است از سال 2010 و از همین حالا ورود هر چیزی. آن را فراهم می کند سخاوتمندانه پنج اتصالات اتصال سوئیچ کشتن ویژگی و اسناد آنلاین و راهنمایی های امنیتی. ما یک ناامیدی است که در آن خط مشی بازپرداخت هفت روز به جای 30, اما شما قطعا می توانید احساس برای عملکرد عالی در فضا از یک هفته.


hotspot
HotSpot Shield

Hotspot Shield

Hotspot Shield یک محصول است که تا به حال برخی از یو پی اس و فراز زندگی را در نظر ما سرمقاله پوشش. در سال 2016 آن را برداشت تا برخی از مثبت و پوشش بر اساس بنیانگذار دیوید Gorodyansky نظرات در مورد حفاظت از حریم خصوصی کاربر. سپس در سال 2017, یک حریم خصوصی گروه این شرکت را متهم به جاسوسی در ترافیک کاربر یک اتهام شرکت صراحت رد می کند. سرانجام در سال 2018 ZDNet کشف یک نقص در شرکت نرم افزاری است که در معرض کاربران است. خوشبختانه که ثابت شد بلافاصله.

پس چه هستند که ما را از Hotspot Shield? رک و پوست کنده, جنجال ناشی از ما به رها کردن آن را از دایرکتوری ما در حالی که برای. اما با نزدیک شدن ما ساخته شده یک مورد قوی برای آن در حال انجام تعهد به حفظ حریم خصوصی و ما تصمیم گرفتیم آن را به فرصت دیگری.

در اینجا خبر خوب. این ارائه می دهد یکی از بهترین گارانتی بازگشت پول ما دیده ایم برای ارائه خدمات VPN کامل 45 روز. این پشتیبانی از لینوکس, ویندوز, مک, iOS و آندروید همراه با افزونهای برای کروم و فایرفاکس. آن را نیز پشتیبانی از روتر و بازیکنان رسانه. و به عنوان یک پاداش آن را به یک اتصال ویژگی های سوئیچ کشتن.

شرکت پشتیبانی نمی کند P2P و یا بیت تورنت-و آن را نیز پشتیبانی نمی کند از OpenVPN. هر فروشنده دیگر می کند اما Hotspot Shield محدودیت های آن پشتیبانی از پروتکل به L2TP/IPSec و چیزی از آن تماس Hydra یک افزایش حمل و نقل پروتکل.

به طور کلی این شرکت را تحت تاثیر قرار دادن ما با آن توجه به حفظ حریم خصوصی. آن را به یک منتشر حریم خصوصی قناری. آن را نیز به ما گفت “ما ساخته شده است در فیشینگ و هرزنامه ها محافظت کند. تعهد ما به کاربران این است که Hotspot Shield هرگز, فروشگاه, ورود به سیستم و یا به اشتراک گذاشتن آدرس IP واقعی خود را.”


غاز VPN

من تا به حال به می دانم که چرا غاز VPN طوری بود نام برد. من اول منظور از کسب و کار برای رسیدن به این شرکت از بنیانگذاران و بپرسید. غازها به من گفته شد را عالی گارد حیوانات: وجود سوابق از گارد غازها دادن زنگ در رم باستان که گول حمله کردند; غازها استفاده شده است برای محافظت از ما دفاع هوایی فرماندهی پایگاه در آلمان و یک آبجوسازی در اسکاتلند است.

روشن است که غاز است ایده آل طلسم برای یک سرویس است که به معنای محافظت از ارتباطات دیجیتال است. و بنابراین ما باید غاز VPN.

غاز VPN یک زن و شوهر از ویژگی های standout. شما می توانید تعداد نامحدودی از اتصالات به طور همزمان (یا دستگاه) با استفاده از VPN در یک بار. دوم اگر پهنای باند خود را نیازهای در حال 50GB یا کمتر در هر ماه شما می توانید ثبت نام برای $2.99 در ماه, ارزان ترین نرخ ماهانه دیده ایم.

اگر شما می خواهید پهنای باند نامحدود این شرکت قطعا هل دادن شما به سمت خرید یک سال در یک زمان. هزینه ماهانه آن به صورت نامحدود پهنای باند وسط-of-the-road $12.99 قیمت یک ماه اما اگر شما صرف $59.88 برای یک سال, سرویس, شما می توانید آن را دوم پایین ترین by-the-سال قیمت خدمات ما بررسی کرده ایم.

غاز را فراهم می کند همه معمول مشتریان از جمله در iOS, آندروید, مک و ویندوز و می افزاید: حمایت برای روتر تلویزیون اندروید و لینوکس. آن است که کار بر روی یک سوئیچ کشتن ویژگی که حتی ممکن است به بالا و در حال اجرا زمانی که شما خواندن این نقد و بررسی. این شرکت نیز ارائه می دهد 24/7 پشتیبانی مبتنی بر بلیط.

اردک, صدای اردک غازها صدای بوق و فریاد قوها (ما می دانیم چرا که ما آن نگاه کردن). به طور کلی به خصوص با توجه به قابلیت اتصال نامحدود و کم قیمت سالانه ما فکر می کنیم غاز VPN چیزی است که به صدای خوک یا گراز در مورد.


خدمات VyprVPN

 • تعداد آدرس های IP: 200,000-plus
 • تعداد سرورها: 700-plus
 • تعداد محل سرور: 70-plus
 • کشور/حوزه قضایی: سوئیس
 • 30 روز گارانتی بازگشت پول

VyprVPN بزرگترین بانک از آدرس های IP از هر یک از خدمات ما مورد بررسی قرار گرفت. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از پروتکل های VPN از جمله خود را با عملکرد بالا آفتابپرست اتصال به پروتکل.

ما دوست داریم که این شرکت ارائه می دهد یک اتصال ویژگی های سوئیچ کشتن و برای کسانی که نیاز به آن وجود دارد گزینه ای را برای دریافت یک آدرس IP اختصاصی. VyprVPN یک standout در تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی و خنثی کردن سانسور. زمانی که چین شروع برنامه های خود را از بسته های عمیق VPN بازرسی طلایی قورباغه VyperVPN خدمات اضافه شده درهم OpenVPN بسته به نگه داشتن ترافیک روان است.

این شرکت ارائه می دهد سه برنامه: دو سال برای $60, یک سال برای $45 یا ماهانه در $12.95. این شرکت دو سال ارائه نقطه شیرین.بافر VPN

 • تعداد آدرس های IP: 11,000
 • تعداد سرورها: 800
 • تعداد محل سرور: 46
 • کشور/حوزه قضایی: جبل الطارق

بافر VPN فاش نمی کند بسیار مورد اندازه شبکه خود را, اما 30 روز گارانتی بازگشت پول به این معنی است که شما می توانید خدمات خود را برای یک درایو تست و واقعا گرفتن احساس برای چگونه به خوبی آن را برای شما انجام می دهد. شرکت غمگین ما به دلیل آن حفظ برخی از اطلاعات اتصال. آن را تشویق می کردند ما اگر چه با توجه به آن مشتری پشتیبانی پهنای باند نامحدود و سخاوتمندانه تعداد همزمان جلسات مجاز است.

این شرکت نسبتا جدید است تاسیس شده در سال 2013 است. ما چگونه بافر ساخته شده است که یک تعهد قوی به آزادی اینترنت و به همان اندازه قوی و تعهد به ارائه کیفیت پشتیبانی از مشتری.

در $12.99 قیمت یک ماه و 79 دلار برای یک سال از خدمات آن ارائه نمی دهد حداقل هزینه طرح اما ما توصیه می کنیم به آن را امتحان کنید.


Hide My Ass

 • تعداد آدرس های IP: 3,106
 • تعداد سرورها: 830
 • تعداد محل سرور: 280
 • کشور/حوزه قضایی: انگلستان
 • $2.99 یک ماه 3-طرح سال

ما باید به این مردمی اضافی فریاد فقط برای نام این سرویس است. این شرکت دارای یک شبکه قوی با یک انتخاب خوب از پروتکل های VPN پشتیبانی می کند. در حالی که آن را گسترده است (و به وضوح نوشته شده است) مجموعه ای از اسناد این شرکت به صراحت اجازه می دهد تا P2P و تورنت.

ما چگونه HMA ارائه می دهد پشتیبانی از طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله کنسول های بازی. ما به این تجلیل برای بیت کوین پشتیبانی و عالی خود را تضمین بازگشت پول. آن را به ما اخم کمی به دلیل آن را ورود به سیستم اتصال داده. این نیز ارائه می دهد پنج اتصالات به طور همزمان.

در حالی که ماهانه خود قیمت گذاری از $11.52 است در پایان بالا از طیف های سالانه خود را قیمت گذاری رقابتی است در $83.88 برای یک سال کامل.


Webroot WiFi Security

 • کشور/حوزه قضایی: ما
 • شروع قیمت: 40 دلار

به عنوان خدمات VPN, رفتن, Webroot, WiFi, امنیت نسبتا لخت استخوان — اما آن را نیز ارزان است. با شروع در $40 برای یک سال از سرویس VPN شما می توانید یک بسته نرم افزاری با وی پی ان و Webroot آنتی ویروس نرم افزار برای $70 برای اولین بار در سال. هر دو از این قیمت دست انداز تا پس از سال اول: VPN حفاظت جهش به 60 دلار و بسته نرم افزاری جهش به $120.

در حالی که ما تحسین ترکیبی از VPN و آنتی ویروس در یک بسته بندی Webroot تا به حال یک مشکل چند سال. در سال 2017, آن به اشتباه پرچم ویندوز سیستم به عنوان فایل های مخرب. در سال 2018 یک kernel exploit پیدا شد در شرکت مک آنتی ویروس مشتری. در سال 2019 شرکت به دست آورد پشتیبان شرکت Carbonite.

اگر شما تنها حفاظت از چند دستگاه و می خواهید برای ذخیره پول Webroot VPN را ممکن است برای شما. که 40 دلار قیمت تا سه دستگاه. اگر شما می خواهید برای محافظت از پنج دستگاه شما نیاز به پرداخت 60 دلار برای یک سال و 80 دلار پس از آن. رک و پوست کنده هنگامی که شما وارد این محدوده قیمت وجود دارد محصولات با قابلیت های بیشتری در دسترس است.

Webroot به VPN به تازگی آن بهبود یافته پروتکل های امنیتی ارائه شده است. در حالی که این اتصال با استفاده از IKEv2 به طور پیش فرض آن را نیز ارائه می دهد L2TP و بسیار قدیمی و بسیار نا امن پروتکل PPTP (اگر چه آن هشدار می دهند که آن را “به عنوان” امن). در ماه آوریل این Webroot شروع به ارائه پروتکل OpenVPN گزینه برای تمام سیستم عامل ها به جز iOS. یکی دیگر از نگرانی برای کسانی از شما که نیاز به حفاظت عمیق, است که شرکت می کند ورود هر دو که سرور وی پی ان محل اتصال شما و کشور شما اتصال از.

به طوری که Webroot به VPN ، اگر همه شما می خواهید برای محافظت از خود را از Wi-Fi را در حالی که گشت و گذار در کافی شاپ های محلی و یا در یک هتل شما فقط نیاز به اتصال چند دستگاه و شما می خواهید به صرفه جویی در پول قابل اعمال است گزینه. اما اگر شما نیاز به یک جدی VPN با قابلیت شما می خواهید به نگاه در جاهای دیگر در این شاخه. همچنین ما نمی پیدا کردن هر گونه اشاره به تضمین بازگشت پول پس از بررسی با آن presales و پشتیبانی قبل از خرید.


VPN پرسش و پاسخ

از آنجا که ما در حال زندگی در یک جهان متصل امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیار مهم است برای اطمینان از ایمنی شخصی از نابکار هک. از بانکداری آنلاین به برقراری ارتباط با همکاران به صورت روزانه ما در حال حاضر اغلب انتقال داده ها در کامپیوتر های ما و گوشی های هوشمند است. آن را بسیار مهم برای پیدا کردن راه های تامین امنیت زندگی دیجیتال ما و به این دلیل Vpn ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رایج است.

VPN چیست?

یک شبکه خصوصی مجازی یک تکنولوژی است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک اتصال امن بیش از یک کمتر-شبکه امن بین کامپیوتر شما و اینترنت است. این محافظت از حریم خصوصی خود را با اجازه دادن به شما به صورت ناشناس به نظر می رسد در هر نقطه که شما را انتخاب کنید.

VPN مفید است زیرا آن را تضمین سطح مناسبی از امنیت و حفظ حریم خصوصی به سیستم های متصل. این بسیار مفید است هنگامی که شبکه های موجود و زیرساخت به تنهایی نمی تواند از آن پشتیبانی می کند.

زمانی که کامپیوتر شما است که به VPN متصل به کامپیوتر به عنوان اگر آن را نیز در همان شبکه به عنوان VPN. همه ترافیک آنلاین خود را منتقل شده است بیش از یک اتصال امن به VPN است. کامپیوتر خواهد شد و سپس رفتار به عنوان اگر آن است که شبکه به شما اجازه می دهد به صورت امن دسترسی به شبکه محلی و منابع است. صرف نظر از محل سکونت شما اجازه داده می شود به استفاده از اینترنت به عنوان اگر شما در حال حاضر در VPN محل. این می تواند بسیار مفید برای افراد با استفاده از یک شبکه Wi-Fi و یا عمومی Wi-Fi را.

هنگامی که شما فهرست اینترنت در حالی که در یک, VPN کامپیوتر شما خواهد شد تماس با وب سایت از طریق یک اتصال رمزگذاری شده. VPN خواهد شد و سپس رو به جلو به درخواست شما و منتظر پاسخ از وب سایت از طریق یک اتصال امن.

Vpn ها واقعا آسان برای استفاده و آنها را به عنوان ابزارهای بسیار موثر. آنها را می توان مورد استفاده برای انجام طیف گسترده ای از چیزهایی است. محبوب ترین نوع از Vpn ها از راه دور-دسترسی به Vpn ها و site-to-site Vpn.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 دلیل برای استفاده از VPN


2:42

چه از راه دور-دسترسی به VPN?

یک کنترل از راه دور-دسترسی به VPN استفاده می کند زیرساخت های عمومی مانند اینترنت برای ارائه به کاربران از راه دور دسترسی امن به شبکه خود را. این امر به ویژه مهم برای سازمان ها و شرکت های بزرگ خود را در شبکه های. این مهم است که کارکنان اتصال به hotspot و استفاده از اینترنت برای ارسال کار های مربوط به ایمیل. یک سرویس گیرنده VPN روی کامپیوتر کاربر و یا دستگاه تلفن همراه برای اتصال به یک VPN gateway در شبکه این شرکت. این دروازه به طور معمول نیاز به دستگاه به تصدیق هویت خود را. سپس آن را ایجاد یک شبکه لینک بازگشت به دستگاه است که اجازه می دهد تا آن را برای رسیدن به شبکه داخلی منابع چنین به عنوان فایل سرور, پرینتر و شبکه های داخلی به عنوان اگر آن را بر روی همان شبکه محلی.

معمولا متکی بر هر دو پروتکل اینترنت امنیتی و یا امن سوکت لایه امن اتصال. اما SSL Vpn ها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تامین امنیت دسترسی به یک نرم افزار به جای کل شبکه داخلی. برخی از Vpn ها نیز ارائه لایه 2 دسترسی به هدف قرار دادن شبکه; این نیاز به یک پروتکل تونل زنی مانند Point-to-Point Tunneling Protocol یا Layer 2 Tunneling Protocol در حال اجرا در سراسر پایگاه IPsec اتصال.

چه site-to-site VPN?

این است که فن آوری VPN با استفاده از یک دروازه دستگاه برای اتصال به کل شبکه در یک محل به یک شبکه در محل دیگری است. اکثر site-to-site VPNs که اتصال بر روی اینترنت با استفاده از IPsec. به جای استفاده از اینترنت و همچنین عادی برای استفاده حرفه ای multiprotocol label switching ابرها به عنوان اصلی حمل و نقل برای site-to-site Vpn.

Vpn ها اغلب تعریف خاص بین کامپیوتر و در اغلب موارد آنها در سرورهای جداگانه مراکز داده. اما ترکیبی جدید-دسترسی به شرایطی که در حال حاضر تبدیل VPN gateway در ابر به طور معمول با لینک امن از ابر ارائه دهنده خدمات به شبکه داخلی.

چه mobile VPN?

سنتی VPN می تواند بر تجربه کاربر در هنگام استفاده از دستگاه های بی سیم. بهتر است به استفاده از یک موبایل VPN برای جلوگیری از سرعت کندتر و از دست دادن داده ها. یک موبایل VPN به شما ارائه می دهد سطح بالایی از امنیت را برای چالش های ارتباطی بی سیم. این می تواند به ارائه دستگاه های تلفن همراه با دسترسی امن به منابع شبکه و برنامه های کاربردی نرم افزار خود را در شبکه های بی سیم. آن را خوب به استفاده از هنگامی که شما رو پوشش شکاف internetwork رومینگ مسائل مربوط به پهنای باند و یا محدود عمر باتری, حافظه یا قدرت پردازش.

Mobile Vpn طراحی شده و بهینه سازی شده برای اطمینان از تجربه کاربر بدون درز هنگامی که دستگاه در حال تعویض شبکه و یا حرکت از پوشش. آن را به طور کلی کوچکتر رد پای حافظه و به همین دلیل آن نیز کمتر نیاز به قدرت پردازش از سنتی VPN. در نتیجه آن را قادر می سازد برنامه های خود را برای اجرای سریع تر در حالی که این باتری قادر است به آخرین طولانی تر است.

یک موبایل VPN یک ابزار ارزشمند به پس از آن را افزایش می دهد حفظ حریم خصوصی کاربر رضایت و بهره وری, در حالی که همچنین کاهش پیش بینی نشده در حمایت از مسائل ناشی از اتصال بی سیم مشکلات. افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه و اتصال بی سیم آن را مهم تر به اطمینان حاصل شود که داده های خود را در حال انتقال از طریق یک شبکه امن. آن را اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به اینترنت در حالی که ایمن ماندن در پشت یک فایروال محافظت می کند که شما اطلاعات ممتاز.

که نیاز به یک VPN?

افرادی که دسترسی به اینترنت از یک کامپیوتر قرص یا گوشی های هوشمند را از مزایای استفاده از VPN. سرویس وی پی ان همیشه خود را افزایش امنیت رمزنگاری و anonymizing تمام فعالیت های آنلاین شما. ارتباطات اتفاق می افتد که بین سرور VPN و دستگاه خود را رمزگذاری شده هستند بنابراین یک هکر و یا وب سایت جاسوسی در شما نمی دانید که صفحات وب سایت شما دسترسی داشته باشید. آنها همچنین قادر نخواهد بود برای دیدن اطلاعات خصوصی مانند رمز عبور نام کاربری و بانک یا خرید جزئیات و…. هر کسی که می خواهد برای حفاظت از حریم خصوصی و امنیت آنلاین باید با استفاده از یک VPN.

چگونه به انتخاب یک سرویس VPN?

وجود طیف گسترده ای از خدمات VPN در اینترنت. برخی از آنها رایگان VPN services, اما بهترین آنهایی که نیاز به یک اشتراک ماهانه. قبل از اینکه شما تصمیم به دانلود VPN مطمئن شوید که شما در نظر گرفتن این عوامل برای درک VPN.

هزینه: تونن نیست بیش از حد گران است اما آنها متفاوت است از فروشنده به فروشنده. اگر نگرانی اصلی شما این است که قیمت پس از آن با چیزی ارزان و یا یک سرویس VPN رایگان-مانند Spotflux VPN حق بیمه یا AnchorFree HotSpot Shield Elite. رایگان سرور اغلب کندتر و از آنجا که اکثر ad-پشتیبانی از آنها محل تبلیغات آنلاین صفحات شما دسترسی داشته باشید. دیگران حتی می توانید محدود کردن سرعت اتصال خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را آنلاین زمان یا مقدار داده منتقل شده است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که پیشرو ارائه دهندگان VPN قوی تر ارائه ویژگی های امنیتی برای اطمینان از شما در حال دیجیتالی امن است. در هنگام انتخاب یک paid VPN service, همیشه مطمئن شوید که به بررسی کنید که کدام کشورها این عمل سرور در.

ادامه مطلب: 5 دلیل برای استفاده از VPN رایگان

قابلیت اطمینان: انتخاب یک VPN است که قابل اعتماد است و خواندن بررسی تا مطمئن شوید که آن را قادر به محافظت از شما را با ارائه به شما با کافی حریم خصوصی آنلاین.

امنیت بالا: موثر VPN را زیر ویژگی های امنیتی: 128-بیتی رمزگذاری ناشناس سرورهای DNS و عدم اتصال سیاهههای مربوط.

وجود هر گونه محدودیت پهنای باند? این اغلب می تواند مربوط به قیمت; بیشتر پرداخت خواهد شد به طور کلی ارائه پهنای باند بیشتر با اینترنت سریع تر دسترسی داشته باشید.

هستند VPN برنامه های آندروید, در iOS, تلفن های همراه و قرص در دسترس است ؟ برنامه های کاربردی برای دستگاه های اندروید و iOS نیز آسیب پذیر, بنابراین مطمئن شوید که شما سرور VPN می توانید از یک برنامه VPN.

برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما یک VPN که نمی فروشگاه آنلاین سیاهههای مربوط. برخی از سرور های ارائه ویروس و نرم افزارهای جاسوسی حفاظت و ویژگی های است که می تواند به طور قابل توجهی افزایش ایمنی خود را آنلاین.

با استفاده از یک هیچ-سیاهههای مربوط به سرویس VPN به شما ارائه خواهد شد با یک درجه بالاتر از امنیت است. آن می تواند شما را از پتو دولت نظارت و جلوگیری از سرویس دهنده اینترنت شما از دانستن فعالیت های آنلاین شما.

استفاده از VPN برای Netflix و دیگر ممنوع گنجینه

جریان آنلاین خدمات مانند Netflix و Hulu شده اند و ساختن آن دشوار برای کاربران خارجی برای دسترسی به مطالب خود را در کشورهای دیگر است. بسیاری از مردم می توانید در اطراف محدودیت های منطقه با استفاده از خدمات VPN به مسیر ترافیک خود را از طریق یک کشور دیگر.

می توان آن را کاملا ساده برای تماشای Netflix و دیگر محدود کننده موضوعات. شما می خواهید به استفاده از یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما را به یک آدرس IP منحصر به فرد. این اغلب می تواند در دسترس برای هزینه های اضافی. نگاه برای ارائه خدمات VPN که ارائه یک آدرس IP اختصاصی,” “IP اختصاصی” یا “آی پی استاتیک.” ویژگی های اضافی مانند این همیشه به شما اجازه می دهد برای دسترسی به محتوا از Netflix بکشد از طریق سرویس وی پی ان.

این است که تا حد زیادی ساده ترین راه برای دسترسی به خود را ممنوع برنامه های پس هیچ راه خاصی برای جلوگیری VPN ترافیک.

بسیاری از مردم شروع به استفاده از یک VPN برای فرار از geo-محدودیت. اما با وجود آن ممنوع مزایای برای کاربران خارج از آمریکا, VPN یک ابزار عالی است که شما می توانید محافظت و افزایش تجربه خود را آنلاین از طریق اینترنت با ارائه به شما با کافی امنیت و حفظ حریم خصوصی. وقتی که می آید به انتخاب بهترین VPN, شما باید مقدار زیادی از گزینه های. وجود دارد بسیاری از مقرون به صرفه VPN options و همه آنها متفاوت خواهد بود در ماهانه ارائه شده است. انتخاب بهترین وی پی ان ساده تر هنگامی که شما محدود کردن رقابت است. بهترین نشانه ای از خدمات VPN ارائه دهنده این است که حق امنیت و حق حمایت در محل شما.

یه سوال برای ما امنیت جامعه? سر را به CNET مرجع تخصصی و گفتگو بپیوندید.


بیشتر راهنماهای خدمات اینترنت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im