بهترین توستر اجاق 2020 – CNET

اگر شما در اینجا برای پیدا کردن بهترین توستر است که شما واقعا باید خرید حق این لحظه من متاسفم که می گویند من برخی از دلسرد اخبار برای شما: توستر اجاق در نظر فروتن من تا حد زیادی مبالغه.

این شاید یک حقیقت را بشنوند. برای نسل های توستر شده است قابل اعتماد ترد آشپزخانه toasting و پخت لوازم — لوازم خانگی است که نه تنها نان تست, بلکه دو برابر به عنوان یک دوم کوچک فر – و با حرارت سریع تر (و بازگرمکن) بار به بوت شدن!

این مشکل ؟ اکثر مواد غذایی شما می خواهم می خواهم به گرما یا نان تست مانند شیرینی یا نان بهتر خواهد بود خاموش در یک استاندارد توستر و بسیاری از مواد غذایی شما می خواهید به پخت بهتر خواهد بود خاموش نشسته بر روی یک دندانه دار کردن فر در اجاق سنتی زیر یک قوی تر مجموعه ای از عناصر گرمایش. در هر صورت شما در حال به خطر انداختن از گرفتن بروید. موفق باشید و پخت و پز کباب و یا زمان های دیگر-فشرده و پیچیده مواد غذایی در آشپزخانه توستر, حتی اگر آنها را راست محدوده دما.

اکثر توستر اجاق بزرگ به عنوان جهنم بیش از حد — و با ظهور آشپزخانه-دوستانه هوشمند, صفحه نمایش, پردازنده های مواد غذایی, فوری, گلدان, sous vide اجاق گازو شانس هستند خوب است که شما یک راه بهتر برای قرار دادن گرانبها که فضای ضد استفاده کنید.

ادامه مطلب: برترین نان ماشین آلات برای خانه نانوا

هنوز هم شاید شما لازم نیست که یک اجاق معمولی و نیاز به یک آشپزخانه توستر-و یا شاید شما فقط می خواهید یک dammit. من آن را دریافت کنید. با وجود سوء ظن, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در مورد توستر اجاق! آن را بسیار محبوب لوازم آشپزخانه ما در حال صحبت کردن در مورد من و توست داغ است احتمالا گزارش اقلیت.

اما پیشنهاد می splurging بدهید نمی کند و همیشه حس می شود. آیا شما واقعا نیاز به اضافه کردن در تجملات مدرن مانند اسکنر بارکد ساخته شده در مواد غذایی و دوربین های دیجیتال و هوشمند پخت و پز کمک ؟ متخصصین و اهل فن توستر اجاق از نام هایی مانند Tovala, ژوئن و Brava می تواند هزینه در هر نقطه از $350 به $995 اما بسیاری از اضافی موجود در یک مینی فر هوشمند در حال بالا و فراتر از آنچه به طور متوسط آشپزخانه نیاز دارد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به خرید یک توستر نیست که وحشتناک


2:12

معقول تر هستند “ارتقا انتخاب” توستر اجاق مانند سرگرم کننده و خوبی کالیبره شده Panasonic FlashXpressیا محکم stalwart مانند Breville هوشمند فرکه هر دو ما بررسی — و — چند سال پیش. اما در $127 و $299 به ترتیب کسانی که مدل های و بیش از حد در خارج از جریان اصلی در یک جهان که در آن به طور منظم توستر را می توان برای کمتر از $20.

ادامه مطلب: 4 نشانه آن زمان به جای خود را در توستر

به همین دلیل من تصمیم به گرفتن یک نگاه در برخی از گزینه های ارزان تر برای دیدن اگر من می تواند پیدا کردن یک ارزش خوب است. من honed در محبوب هست-بررسی مدل های که هزینه بین $50 و $100 و من با استفاده از انتقال گرما و حرارت — یک ترفند که با استفاده از یک فن برای گردش هوا گرم و طبخ به طور مساوی تر — به عنوان یک پایه باید داشته باشد از ویژگی های.

سپس با شش توستر اجاق آماده برای رفتن در تست ما, آشپزخانه من مجموعه ای از آنها را قرار داده به آزمون سعی کنید برای پیدا کردن بهترین توستر. از این شش دو وجود دارد ما را دوست داشت. اما ما از جمله فوق پاناسونیک و Breville توستر ما راهنمای خریدار در اینجا به دلیل آنها باقی می ماند و به خوبی به ارزش ریخت و پاش.

ما آزمایش کردیم تمام کسانی که فوق ارتقا میدارد اینجا در CNET لوازم, اما تنها یکی از هر یک از ما تا به حال خریداری برای خودمان است FlashXpress. آن را سرگرم کننده و دمدمی آشپزخانه اجاق گاز است که با استفاده از مادون قرمز حرارت عنصر برای انجام وظایف مانند toasting نان و پخت پیتزا یخ زده سریع با دقت و آن را به راحتی سینی خرده نان قابل جابجایی. آن را نمی ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای همه (یا برای پخت برای همه), اما این همچنین بدان معنی است که آن را نمی خواهد تا هر بیشتر در مقابله با فضای بیش از آن نیاز دارد در آشپزخانه خود را. حتی در حال حاضر شش سال پس از ما برای اولین بار آن را بررسی و آن را هنوز هم آسان به آن را توصیه به عنوان بهترین توستر برای toasting و یا پخت مواد غذایی و یا حتی یک آشپزخانه توستر ارتقا دهید. ما به عنوان خوانده شده کامل پاناسونیک FlashXpress نقد و بررسی.

کریس مونرو/CNET

Breville BOV800XL قطعا ارزان نیست در حدود $270 و هیچ چیز وجود دارد “هوشمند” در مورد فر هوشمند در یک ابر متصل حس. اما Breville هوشمند فر Pro آشپز فقط در مورد همه چیز در مورد به عنوان به خوبی به عنوان شما احتمالا می تواند انتظار می رود از یک آشپزخانه اجاق همرفت. در بالا از آن, مینی فر هوشمند محکم است و به راحتی سینی خرده نان قابل جابجایی و آن را بسته بندی شده با پخت و پز تنظیم حالت است که شما در واقع ممکن است پیدا کردن مفید از جمله انتقال گرما پخت و پز. این Breville هوشمند فر بسیار خوبی جمع و جور توستر انتخاب کنید اگر شما لازم نیست که یک فر هوشمند و یا اگر شما با استفاده از برنامه ریزی خود را فر توستر برای پخت و پز مواد غذایی فقط در مورد در هر روز است. جزئیات کامل ما Breville هوشمند فر را نقد کنید.

تایلر Lizenby/CNET

این Bialetti 35047 همرفت توستر ارائه می دهد همان از 1800 وات توان پخت به عنوان شما می خواهید از Breville همرفت توستر اما در 90 دلار هزینه آن کمتر از نصف است. شما همچنین مدرن-به دنبال سیاه و سفید فولاد ضد زنگ ساخت با آسان به استفاده از صفحه نمایش دیجیتال است که اجازه می دهد تا شما شماره گیری به سطح مورد نظر خود از doneness هر زمان که شما toasting چیزی برای وعده های غذایی خود را. آسان است و همیشه همراه. یکی دیگر از ویژگی کمی که من دوست دارم ؟ این “کمی بیشتر” را فشار دهید برای کسانی که بار زمانی که شما نان تست یا پیتزا یخ زده نیاز به فقط یک دقیقه یا بیشتر ، فقط هشدار داده می شود: که قدرت فوق العاده این بدان معنی است که Bialetti تمایل به طبخ مواد غذایی به سرعت — و ما رو سوخته پیتزا را به آن را اثبات کند.

این مدل خاص به نظر می رسد کمی سخت به پیدا کردن این روز — و آن را حتی ذکر شده در Bialetti سایت دیگر تا آنجا که من می توانید ببینید. من هنوز هم دیدن چند ذکر شده در eBay اما خورشید است که احتمالا تنظیم در این مدل است. هنگامی که ما پیدا کردن یک جدید انتخاب کنید به آن را جایگزین می کنیم این پست به روز رسانی.

تایلر Lizenby/CNET

من از آنها بدم میاید که درب این همرفت توستر باز کردن بیش از 90 درجه است. شیشه ای می توانند به طور مستقیم در مقابل گوشه ای از خود را counterotp اگر آن را تحت فشار قرار دادند و تمام راه برگشت خود را در برابر backsplash.

اگر شما می توانید ببخش که نقص طراحی و سپس شما عشق راه این انتقال گرما توستر فر آشپز که آیا شما toasting, پخت و یا پختن. در دسترس برای حدود $60 در Costco آن بالا دان در هر یک از پخت و پز ما تست. که مرتب سازی بر اساس اعتماد و قابل پیش بینی پخت و پز و پخت است که دقیقا آنچه شما می خواهید خود را از توستر.

دیگر توستر اجاق های ما تست شده

  • Black & Decker TO3265XSSD: جدیدترین مدل از نام های بالا در توستر اجاق جایگزین همرفت تنظیم با یک غلط انداز یکی-متوسط-fits-all “هوا سرخ” حالت. این خوب است برای قیمت اگر شما نیاز به یک گسترده ای سالم با طراحی اتاق اضافی برای توست.
  • همیلتون ساحل 31123D: یکی از همیلتون ساحل را “آسان رسیدن به” مدل های کمی در زیر صفحه 31123D باعث می شود آن را کمی آسان تر برای دیدن در داخل به عنوان شما در حال پخت و پز و یا پختن به لطف شیب دار “آسان رسیدن به” درب که آسانسور به باز کردن. خیلی بد همیلتون ساحل مهر زیادی آرم روی شیشه مانع دید شما.
  • نوستالژی كلاسيك RTOV220RETRORED: قشنگ مو قرمز طراحی باعث می شود آن را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک جعبه ابزار از یک توستر و آن را احساس کمی ارزان ساخته شده است. هنوز این چشم نواز مدل انجام شده passably خوبی در آزمایش های ما.
  • توشیبا AC25CEW-BS: دیجیتال کنترل به خوبی در این فانتزی به دنبال سیاه, فولاد ضد زنگ گزینه, اما آن را با یک منحنی یادگیری با تشکر underpowered toasting و چیره پخت و سوزان.

بیشتر از Chowhound: 10 توستر ارسال ها شما باید سعی کنید در حال حاضر

انرژی قرعه کشی از 1800 W از 1500 W از 1500 W از 1500 W از 1500 W از 1500 W
تنظیمات 9 (نان تست, پخت, داد و بیداد, گرم, نان پیتزا, کوکی, یخ زدایی Reheat) 4 (نان تست, پخت, داد و بیداد هوا سرخ) 4 (پخت نان تست داد و بیداد, همرفت) 4 (پخت پیتزا/نان تست داد و بیداد, همرفت) 5 (پخت, نان تست, داد و بیداد, گرم, توربو) 10 (پخت نان تست داد و بیداد, همرفت, پیتزا, کوکی ها, دوار جهت کباب کردن مرغ, یخ زدایی, بازگرمکن گرم نگه دارید)
نان تست زمان 2 برش متوسط تنظیم 5:00 4:00 3:30 5:30 4:30 3:20
نان تست زمان 2 برش, تاریک, تعیین 8:00 8:00 6:30 9:00 7:30 4:30
ابعاد بیرونی 19.7 x 15.8 x 14.2 در. 21.5 x 23.0 x 11.2 در. 9.4 x 18.7 x 15.2 در. 19.2 x 15.4 x 10.8 ، 18.5 x 15.7 x 10.4 در. 19.0 x 10.8 x 15.6 در.
عرض داخلی 12. 16. 12. 12.5 در. 12. 12.5 در.
عمق داخلی 12. 12. 12. 12. 12. 12.
داخلی ارتفاع (از پایین رک موقعیت) 7.5 در. 7.5 در. 5 در. 7 در. 6 در. 7 در.
داد و بیداد ارتفاع (از سخت بازپرسی کردن از بالا و موقعیت) 2.5 در. 2 در. 3.5 در. 4 در. 4 در. 2 در.
وزن 18.0 پوند است. 19.0 پوند است. 14.0 پوند است. 15.6 پوند است. 14.9 پوند است. 16.2 پوند است.
رنگ فولاد ضد زنگ سیاه فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ قرمز فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ سیاه
ویژگی های کلیدی “کمی بیشتر” را فشار دهید مش هوا-سرخ کردن دندانه دار کردن “آسان رسیدن به” درب طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل هیچ کدام ساخته شده در دوار جهت کباب کردن مرغ پز
گارانتی 1-سال 2-سال 1-سال 1-سال 1-سال 1-سال
قیمت $90 $79 $69 $99 $64 $99

چه گزینه های من هستند ؟

شما رو به هیچ وجه کمبود توستر اجاق را انتخاب کنید. نام مانند Black & Decker همیلتون ساحل, اوستر و دیگران بی شماری شده اند استارت چیز را برای نسل حاضر است.

این معامله واقعی-بن میدارد هزینه کمتر از $50. اگر شما مایل به صرف کمی بیشتر, شما باید انتظار برای دریافت نوعی از همرفت گرما و پخت و پز و همچنین شاید گسترده تر فر حفره چند اضافی پخت و پز از پیش تعیین شده گزینه های کنترل دیجیتال یک پوشش نچسب در پخت تابه یا بهتر است به دنبال طراحی شده است. این Bialetti و توشیبا مدل من تست آمده در فولاد ضد زنگ سیاه, مطابق, مدرن بزرگ لوازم خانگی روند و توشیبا مدل ویژگی های ساخته شده در قفسه دوار جهت کباب کردن مرغ ، نوستالژی مدل ارائه می دهد منحصر به فرد, قرمز سالم ساخت در حالی که هزینه تر و گزینه های از همیلتون ساحل و اوستر به عنوان ساده تر بودجه میدارد.

چگونه ما آزمایش توستر اجاق

تست توستر اجاق نیاز به یک افتضاح بسیاری از پخت و پز بنابراین من ملبس به من اعتماد قهوهای مایل به زرد صحن و رو به کار می کنند.

به طور خاص, من مجموعه ای را برای طبخ یک طیف گسترده ای از رایج توستر علوفه. با استثنا از toasting آزمون که در آن من در هر توستر فر تنظیمات منحصر به فرد برای نور و تاریک نان تست استفاده کردم استاندارد دما و طبخ بار و به دنبال توصیه ها در جعبه برای هر آنچه که من در پخت و پز در هر کجا که ممکن است.

بیشتر از Chowhound: چگونه خود را برای تمیز کردن اجاق توستر

رأی Crist/CNET

نان تست آزمون galore

نان ساخته شده تا بخش عمده ای از من تست علوفه — پس از همه, از همه مواد غذایی بسیاری از ما احتمالا اغلب با این چیزها از آن توست.

کم ترین پایان توستر اجاق استفاده از ساخته شده است در تایمر آشپزخانه به مجموعه ای از سوزان, toasting و زمان پخت و پز. به طور معمول کسانی که تایمر شامل یک زن و شوهر از گزینه های از پیش تعیین شده برای toasting — متوسط نان تست, نان تست تیره و در برخی موارد یک تنظیم برای نور به سختی نان تست ،

خیال باف مدل با یک صفحه نمایش ال سی دی معمولا به شما اجازه شماره گیری به یک خاص doneness سطح زمانی که شما toasting. شما به طور معمول حدود شش یا هفت تنظیمات را انتخاب کنید و با کسانی که هر کدام با پیش برنامه ریزی شده toasting بار. که دقیق تر از تبدیل یک تایمر دستگیره و ارزش آن اگر شما گیج کننده برای کامل سایه قهوه ای طلایی است.

برای من اهداف من تست دو برش نازک, سفید ساندویچ نان در هر توستر در آن نسخه از هر یک از سه تنظیمات مشترک: نور متوسط و تیره. بعد از هر آزمون من عکس نتایج و مطمئن ساخته شده به شما اجازه توستر اجاق سرد به دمای اتاق قبل از تست دوباره.

اصلی ترین چیزی که من به دنبالش بود و حتی رنگ در تنظیمات متوسط و همچنین به عنوان توانایی به راحتی تنظیم بالا یا پایین وجود دارد.

مدل های دیجیتال با صفحه نمایش — Bialetti و توشیبا — شد ساده ترین برای استفاده از شما شماره گیری به سطح مورد نظر خود از doneness در شش یا هفت نقطه در مقیاس به جای guesstimating با یک تایمر دستگیره. چهار نفر از 7 بود لمس بیش از حد تیره برای سلیقه من با Bialetti اما آن می تواند به اندازه کافی آسان به ترک این مجموعه در 3 (آن هم تنها توستر که مشخصه تست نان در سبک نان تست تنظیمات). من نیز قدردانی شد که در آن تنها توستر دسته به ویژگی های یک “کمی بیشتر” را فشار دهید برای کسانی که بار زمانی که شما نان تست نیاز به یک دقیقه.

در ضمن توشیبا نان تست شد کمی بیش از حد نور در 4 از 6 و بیش از حد نور در تاریک ترین محیط بیش از حد.

چهار دیگر توستر اجاق تست کردم همه با استفاده از تایمر دستگیره با استفاده از نشانگر برای تنظیمات مختلف. من نه از طرفداران این رویکرد به خصوص با یک مدل مثل همیلتون ساحل 31123D قرار می دهد که کوچک نشانگر متوسط و تاریک نان تست به طور مستقیم در مجاورت یکدیگر در شماره گیری. هر چند کامل 3 دقیقه از toasting زمان آنها را جدا شما را مجبور به خم شدن و پایین و چپ و به نوبه خود دستگیره بسیار با دقت اگر شما می خواهید به ضربه هر چیزی در بین این دو با هر نوع ثبات است.

بهترین کنترل دستی دسته? که می تواند Oster TSSTTVCG05 که به طور مداوم تحویل داده و رضایت بخش طلایی قهوه ای نان در تنظیمات متوسط در زمان کمتر از Bialetti و که همچنین ویژگی های بهترین محیط برای مردمی که مانند توست اما نمی زغال سیاه.

toaster-oven-waffle-grid
رأی Crist/CNET

صحبت از تاریک ترین تنظیمات من نمی غبطه خوردن توستر اجاق که سوخته جهنم از من نان چرا که تاریک ترین محیط است که اغلب مورد نیاز برای تست از منجمد. برای قرار دادن که به آزمون من تست چند دسته از منجمد Eggo وافل در هر نان برشته کن در تاریک ترین محیط است. قابل پیش بینی آنهایی که تا به حال تولید شده سیاه توست در همان محیط را بهترین کار اگر Black & Decker توستر فر Eggos شد کمی بیش از حد خوب انجام شده در تاریک ترین محیط بیش از حد. که به زور شما را به جستجو برای یک نقطه شیرین بین متوسط و تیره اختصاص داده شده doneness شماره گیری زمانی که شما در حال toasting مواد غذایی منجمد.

در ضمن ضعیف ترین توستر دسته — همیلتون ساحل و توشیبا — نبودند قادر به دریافت Eggos کاملا واضح و به اندازه کافی. آنها ممکن است بهره مند از Bialetti را “کمی بیشتر” را فشار دهید.

هنگامی که پیروی از دستورالعمل روی جعبه سیاه & دکر و اوستر به ما بهترین پخته شده منجمد استفاده کرد.

رأی Crist/CNET

پیتزا و دیگر یخ زده میان وعده ها و غذاهای

من هم پخته یک دسته از پیتزا یخ زده — شخصی-اندازه پپرونی پای از DiGiorno, به طور خاص. جعبه توصیه پخت پیتزا یخ زده در 425 فارنهایت به مدت 17 دقیقه به طوری که چیزی است که من با هر توستر.

نتایج تمام شد اما نه خیلی تعجب آور است. همیلتون ساحل توستر بود و کمی بی بنیه در نان تست, و آن را به دنبال کت و شلوار در اینجا هم با یک underbaked پیتزا که نیاز به چند دقیقه دیگر در فر. در ضمن توستر با بیشترین قدرت-Bialetti — به ما سوخته پیتزا که پخته شده خیلی سریع تر از شما می خواهم انتظار.

ال ای دی سوخته پیتزا, بیش از حد. که تعجب آور تر از آن تا به حال در مقابل مشکل در نان تست تست. مانند Bialetti آن ارائه می دهد یک اختصاص داده شده پیتزا تنظیم کنید. با هر دو مدل در نتیجه اساسا یکسان — سوخته پیتزا زمانی که زیر جعبه دستورالعمل.

بهترین و پخته, پیتزا از دسته آمد از اوستر و سیاه & دکر در حالی که روشن قرمز, یکپارچهسازی با سیستمعامل طراحی شده نوستالژی توستر فر پخته قابل قبول پای هم.

در علاوه بر این به DiGiorno, من مطمئن ساخته شده برای تست یک تعداد دیگر منجمد تنقلات و مواد غذایی از جمله موزارلا چوب (کوتاه زمان پخت) پیتزا, شیرینی (متوسط زمان پخت) و وفل سیب زمینی سرخ کرده (مدت زمان پخت). دوباره از من کمتر نگران چه چیزهایی طعم تر از من بود و با هر چقدر توستر همسان درجه حرارت توصیه می شود و بار کوک در مقایسه با کتابچه راهنمای کاربر. این نتایج تا حد زیادی به انتظارنشسته بودند با آنچه که ما دیدم از پیتزا استفاده کرد اما اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده اطلاعات بیشتر شما می توانید بررسی کنید من تست کامل یادداشت را در اینجا.

رأی Crist/CNET

همرفت کوکی ها

آخرین آزمايشات یک دفتر مورد علاقه: Nestle Tollhouse شکلات کوکی تراشه. من پخته پنج کوکی ها در یک زمان در هر توستر در آن همرفت تنظیم و با توجه به زمان توصیه می شود و تنظیمات دما.

توشیبا توستر دوباره تولید overcooked نتیجه که متناسب با الگوی — آن را نپخته در نان تست تست و پخته در طول پخت و پختن آزمون. Bialetti و سیاه & دکر کوکی ها را اندکی به خوبی انجام می شود بیش از حد. در ضمن نوستالژی اوستر و همیلتون ساحل تولید ما طعم تست’ top کوکی ها (آنها گذشت و چشم تست با پیروان توییتر بیش از حد).

نوستالژی را همرفت تنظیم به ما بیشتر حتی پخت در کوکی ها — یک تفاوت قابل توجه از استاندارد پخت آزمون که در آن نوستالژی تمایل به طبخ سریع تر در پشت.

در صداقت هر چند همه از توستر اجاق را به خوبی در همرفت تنظیم — آن را یک ویژگی است که واقعا باعث می شود تفاوت با محصولات پخته شده مانند کوکی ها. در واقع همه آنها را می پخت کوکی ها و یا هر چیز دیگری تنها راه شما می خواهم. آنهایی که طبخ یا undercook خواهد شد فقط نیاز به بیشتر از یک منحنی یادگیری.

به این منظور Oster توستر ظهور به عنوان برترین انتخاب از نظر عملکرد — آن aced من نان تست آزمون و ثابت قابل پیش بینی در سراسر همه از من پخت و پختن آزمون, بیش از حد. که گفت:…

نمی سوخته با طراحی بد

من هنوز برای تست یک توستر است که باعث می شود مواد غذایی طعم و مزه بهتر از تمام اندازه فر خواهد بود. آنها به سادگی طراحی شده برای انجام به که استاندارد — به خصوص برای کمتر از $100.

به همین دلیل من فکر می کنم شما باید بیشتر توستر عملکرد ادعا می کند با یک دانه یا دو تا از نمک. به عنوان طولانی به عنوان شما توستر ندارد طبخ یا undercook مواد غذایی بیش از حد و اگر آن را به اندازه کافی قدرت (از 1500 وات خوب است معیار برای میانگین اندازه همرفت توستر اجاق) و سپس شما نمی خواهد متوجه بسیاری از تفاوت در راه آن آشپز غذاهای مقایسه با مدل های دیگر مانند آن.

شما را متوجه نقص طراحی و clunky رابط کاربر, هر چند, بنابراین اگر شما می توانید سر به فروشگاه و دریافت دست خود را بر روی مدل شما zeroing در قبل از خرید. باز کردن و بستن درب ها تنظیم قفسه — برای چیزهای کوچک نگاه کنید. مثلا درب شیشه ای در بالا انجام اوستر مدل پایین باز می شود بیش از 90 درجه به این معنی که شیشه ای می تواند چکاچاک به طور مستقیم در مقابل گوشه ای از آشپزخانه خود را اگر شما لازم نیست که آن را تحت فشار قرار دادند تا خود را در برابر backsplash.

همانطور که برای من متنفر مبهم doneness صفحة در همیلتون ساحل و نوستالژی توستر اجاق و من هم bugged توسط شماره گیری دما بر روی ال ای دی مدل شروع می شود که در 350 درجه فارنهایت و حرکت در 20-درجه افزایش-که به معنی شما نمی توانید آمار دقیق 400.

هیچ یک از این آشپزخانه توستر اجاق کامل است اما برخی در این محدوده قیمت بهتر از دیگران و احساس بسیار آسان تر به استفاده از. کسانی که تفاوت ارزش خرید به اطراف.

شما همچنین می خواهید به فکر می کنم در مورد آنچه شما خواهید بود با استفاده از توستر برای اغلب. اگر دوست دارید نان تست خود را با قهوه هر روز صبح اولویت بندی نان برشته کن فر با یک دقیق از پیش تعیین شده. اگر شما می خواهم به داد و بیداد چیزهایی مانند همبرگر, مطمئن شوید که شما دریافت یک توستر با سخت بازپرسی کردن از بالا موقعیت 2 یا 3 اینچ زیر عناصر گرمایش. بسیاری از همین حالا به شما اجازه تنظیم هر قفسه بالاتر از نیمه راه تا که خیلی کم از عناصر گرمایش برای یک کاراکتر.

آنچه در مورد من انرژی لایحه ؟

یکی از استدلال به نفع آشپزخانه توستر اجاق است که آنها با استفاده از انرژی کمتر از یک اجاق سنتی. درست است — کامل ترین اندازه کوره های الکتریکی قرعه کشی خواهد شد در مورد 2,400 وات در حد متوسط به بالا حرارت در حالی که متوسط توستر قرعه کشی خواهد شد حدود 1500 وات. که بدان معنی است که هر بار که شما با استفاده از خود را توستر جای خود را در اندازه کامل فر شما برش مصرف انرژی خود را کمی بیش از یک سوم است.

یعنی چه که به دلار و سنت ؟ اجازه دهید راه رفتن را از طریق ریاضی. فرض کنید یک انرژی نرخ دلار 0.12 هر کیلووات ساعت و در یک استفاده متوسط از 1 ساعت در هر روز به اندازه فر اضافه خواهد شد در مورد $105 به لایحه انرژی خود را در هر سال. جدا از فر و با استفاده از یک توستر به جای, و سالانه هزینه انرژی قطره به $65.

پس انداز واقعی خود را بر اساس متفاوت استفاده خواهد شد و به احتمال زیاد بسیار کمتر از 40 دلار. اکثر افرادی که خود را توستر کوره ادامه خواهد داد به استفاده از خود را در اندازه کامل فر, گاهی, اگر نه بیشتر از زمان و به سختی هر یک از ما را متوقف خواهد کرد با استفاده از کوره در دسترس نباشد. بنابراین اجازه دهید تفاوت تقسیم و می گویند که با استفاده از یک توستر به جای اندازه کامل فر حداقل برخی از زمان می تواند دست کشیدن از آنجا که 20 دلار از خود سالانه انرژی در لایحه ارائه شده شما در حال پخت چیزی فقط در مورد در هر روز است.

که هنوز هم بسیار خوب است, اما آن را نیز کمتر از شما ممکن است انتظار داشت. فکر می کنم در مورد آن — به طور متوسط از 1 ، 500 وات توستر ارائه می دهد در حدود 0.6 متر مکعب در داخل در حالی که به طور متوسط از 2400 وات فر برقی ارائه می دهد در حدود 5 فوت مکعب. توستر فر 85 درصد کوچکتر اما آن را تنها با استفاده از 35 درصد کمتر انرژی است. اگر شما یک خانواده به تغذیه و یا اگر شما می خواهم به چند دسته از کوکی ها در یک زمان و سپس شما در واقع ارزش بیشتر از اندازه فر.

new-june-oven-product-photos-6
تایلر Lizenby/CNET

وجود دارد هوشمند توستر اجاق?

وجود دارد مطمئن هستند — اما آن را بسیار زود و آنها بسیار گران است. مگر در مواردی که شما مشتاق اوایل وفق هوشمند آشپزخانه با تکنولوژی با مقدار زیادی از پول برای سوزاندن آنها دشوار به توصیه و من می خواهم به چوب با یک اجاق به طور منظم.

برای اولین بار وارد شد و در ژوئن هوشمند فرکه در حال حاضر به فروش می رساند در یک ثانیه-gen مدل 599 دلار. آن را قادر به پخت و پز ماشین است که با استفاده از ساخته شده در دوربین برای شناسایی آنچه شما در حال تلاش برای ایجاد و آن را ارائه می دهد پخت و پز راهنمایی و فراوانی از تنظیمات نیشگون گرفتن و کشیدن در آن برنامه همراه. آن را نیز خوب نیست در ساخت نان تست.

این Tovala هوشمند فر یکی دیگر از دومین نسل هوشمند فر و در $349 آن کمتر گران تر از ماه ژوئن است. آن را نمی کند از ویژگی های ساخته شده در دوربین های دیجیتال — در عوض این فر هوشمند با استفاده از ساخته شده است در QR اسکنر کد برای شناسایی خاص Tovala غذا کیت و یا با تشکر از بروز رسانی های اخیرمواد غذایی منجمد از معامله گر جو. از آنجا فر هوشمند خودکار تمامی مراحل پخت و پز. شما فقط با قرار دادن مواد غذایی در و شروع را فشار دهید.

این Brava فر است قادر به متصل اجاق گاز — اما آن را هزینه $995.

تایلر Lizenby/CNET

سوم هوشمند فر به ذکر می آید از Bravaو آن را گران ترین از سه در $995. در میان توستر ارتقاء کمی مثل هیولای فرانکنشتاین — شما همان حرارت مادون قرمز عناصر به عنوان پاناسونیک FlashXpress همان ساخته شده است در دوربین های ژوئن و همان وعده های غذایی کیت رویکرد به عنوان Tovala. مانند فر هوشمند خود را, کسانی که غذا کیت بدجور گران با شام برای دو نفر اعم از 28 دلار به 45 دلار.

whirlpool-wlabs-smart-countertop-oven

گرداب هوشمند فر است که در حال حاضر در دسترس برای $799.

کریس مونرو/CNET

من فکر نمی کنم هیچ یک از این گزینه های هوشمند ارزش خرید اما متصل ابزارهای پخت و پز در حال رشد — و با محصولات مانند فوری گلدان اثبات این است که هنوز هم وجود دارد یک سالم اشتها برای برجسته آشپزخانه و فن آوری, لوازم آشپزخانه, تولید کنندگان انگیزه برای نوآوری.

که شامل بازار-محرک است. گرداب اتحاد هوشمند اجاق گاز آشپزخانه خود را در حال حاضر و بیشتر مارک های بزرگ به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار. به تازگی ال جی اعلام کرد که خود را هوشمند کوره های پشتیبانی Tovala را در وعده های غذایی کیت — اگر شما نیاز به اسکن کدهای QR خود را با Tovala برنامه را بر روی تلفن خود را.

حتی ساده توستر به دنبال گرفتن توجه. آخرین این انقلاب R180a $300 توستر با یک صفحه نمایش لمسی در جلو. جالب توجه است که یکی با استفاده از الماس به شکل گرمایش کویل که سریع تر و کارآمد تر از سنتی توستر کویل و این کار به عنوان آگهی هنگامی که ما آن را آزمایش. من تعجب می کنم اگر ما دیدن طرح های مشابه شروع به پاپ تا در توستر دسته.

این هوشمند نیست اما اگر شما می خواهم به جای ریخت و پاش در یک فانتزی pop-up توستر $300 انقلاب R180 در واقع سمت چپ ما تحت تاثیر قرار گرفته و مفتون هنگامی که ما آن را آزمایش.

مولی قیمت/CNET

رقابت های تازه مانند که ممکن است منجر به چیزی واقعا قانع کننده — و حداقل آن باید در نهایت کمک را به قیمت پایین به سطح معقول. هنگامی که ما رسیدن به نقطه که من را به روز رسانی این بخش شامل انتخاب ما با جوانب مثبت و منفی.

بیشتر خوشمزه مشاوره خرید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im