بهترین عکس آنلاین کتاب خدمات 2020 – CNET

مامان من یک کابینه کامل از آلبوم های عکس سرپرستی از سال از تولد احزاب تعطیلات و رویدادهای خانواده. در حالی که این روز انداختن فیلم کپسول در 24 ساعت عکس ضد و دقت تنظیم چاپ در یک جسمی آلبوم عکس ممکن است در گذشته برای بسیاری از لطف به عصر دیجیتال پیدا کنم هنوز هم وجود دارد هیچ جایگزینی برای در واقع برگزاری کسانی که عکس خانوادگی در یک کتاب عکاسی در دامان من.

با توجه به کروناویروس مستندات, قرنطينه و پناهگاه در محل سفارشاتدر حال حاضر به عنوان خوب به عنوان هر طریق از عکس های قدیمی خود را-و نه فقط چاپ بلکه Instagram photos Facebook آلبوم و دیگر حساب های رسانه های اجتماعی شما ممکن است فراموش کرده اند که در مورد. و با کیفیت از دوربین های همیشه بهبود و حتی تلفن تصاویر را شایسته ورود در یک زرق و برق دار براق آلبوم عکس.

عکس کتاب همچنین یک هدیه برای تازه فارغ التحصیل در زندگی خود را.

gettyimages-88181660

قرار دادن یک عکس سفارشی کتاب هم می تواند یک سرگرمی آرامش بخش را.

ولاد فیشمن/گتی ایماژ

وجود دارد تعدادی از گزینه های معتبر از بهترین عکس کتاب خدمات آنلاین در دسترس برای کمک به شما در ساخت یک کتاب عکس از پروژه ای است که می توان از طریق پست و حق خود را درب. CDC و این که می گویند آن را بعید است که شما خواهد قرارداد COVID-19 از طریق بسته های, اما اگر شما عصبی هستید شما همچنین می توانید فقط خود را ذخیره پروژه و سفارش آلبوم عکس خود را بعد.

ما آزمایش چند به دیدن آنها چقدر آسان است برای کار با هر چند ما نیست و در واقع بدست هر کتاب ساخته نشده است, بنابراین ما نمی توانیم مقایسه کیفیت محصولات نهایی. در اینجا چند تا از بهترین عکس کتاب خدمات برای چک کردن آنلاین.

ادامه مطلب: بهترین پرینتر برای سال 2020

Shutterfly/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

Shutterfly یکی از بهتر شناخته شده کتاب عکس های دیجیتال گزینه های خدمات. این سایت می تواند به شما کمک کند جمع آوری یک کتاب عکس با بیش از یک دوجین مناسبت قالب و کتاب و اندازه و یا با آموزش و ایده اگر شما می خواهید برای شروع به طور کامل از ابتدا. شما همچنین می توانید انتخاب کنید Shutterfly ساده مسیر که با استفاده از این سایت نرم افزار فورا به پخش کردن عکس های خود را — شما تنها نیاز به تنظیم مجدد آنها را اگر دوست دارید تزئین و اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و با استفاده از این ابزار ویرایش. در واقع شما باید یک عکس شخصی کتاب میز قهوه در هیچ زمان.

شما می توانید چاپ عکس های با کیفیت از کامپیوتر شما و یا عکس در حال حاضر آپلود Shutterfly, Facebook یا Instagram. شما همچنین می توانید با استفاده از عکس های سهام از Shutterfly هنر کتابخانه. هر عکس شما ها باید در فرمت JPEG. وب سایت نمی کشد طولانی برای یادگیری به حرکت حتی اگر شما نمی دیجیتالی بسیار زرنگ و دانا. اگر شما نیاز به یک بیت از, الهام, شما می توانید با کلیک بر ایده صفحات برای برخی از premade قالب.

چقدر هزینه: بدون مالیات بر فروش 8 – 11-inch 20-صفحه: گالینگور کتاب عکس در مورد هزینه $40 قبل از حمل و نقل و مالیات. Shutterfly اغلب اجرا می شود, خرید و فروش, بنابراین شما باید در مواظب برای کدهای تبلیغی به درخواست شخصی خود عکس کتاب خرید به صرفه جویی در برخی از پول است. اگر شما اضافه کردن و یا حذف چیزی از خود را پروژه های Shutterfly به شما خواهد گفت که قیمت پروژه خود را تغییر کرده است.

Mixbook/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

Mixbook را مینیمالیستی طرح باعث می شود آن را بسیار آسان برای استفاده. این سایت دارای ده ها تن از عکس های سرگرم کننده کتاب تم ها-خانواده, فصلی, عروسی, سفر, کودک — و بیشتر طرح های خاص در هر رده. نیز وجود دارد گزینه ای برای قرار دادن یک کتاب هم از ابتدا.

Mixbook اجازه می دهد تا شما ها چاپ عکس با کیفیت از کامپیوتر شما, تلفن, Facebook, Instagram و یا Smugmug و یا استفاده از عکس های شما در حال حاضر به سایت آپلود.

من استفاده می شود Mixbook به سازماندهی عکس های عروسی فقط چند سال پس از این واقعیت است. آن را آسان برای اضافه کردن و ویرایش عکس ها, متن صفحات اضافی و embellishments به قالب را انتخاب کردم. شما می توانید با تعویض تم در هر زمان اما از آنچه که من می تواند به شما برای تغییر صفحات به صورت دستی هر چند عکس ها را انتقال بیش از.

شما می توانید به عنوان خلاق به عنوان شما می خواهید می شود و veer از قالب به عنوان دوست دارید-و یا با آن چوب. به عنوان شما ساخت خود را در کتاب شما می توانید با کلیک روی پیش نمایش را ببینید که چگونه محصول نهایی خواهد شد نگاه در طول راه. هنگامی که شما راضی کتاب خود را بر منظور نهایی کتاب اندازه صفحه و جلد به پایان برسد.

چقدر هزینه آن: Mixbook ارائه می دهد بسیاری از گزینه های سفارشی سازی است که می تواند بر قیمت نهایی خود را. عکس های کتاب را می توان در چشم انداز و پرتره و یا به شکل مربع در 6 – 6-اینچ, 8.5 – 8.5 اینچ 10 – 10 اینچ و 12 – 12-inch اندازه. Mixbook ارائه می دهد چهار صفحه های مختلف پس از اتمام و پنج پوشش های مختلف و سبک. ترکیب شما را انتخاب کنید و هر گونه صفحات اضافی خواهد شد تعیین قیمت خود را.

انتخاب به طور منظم semigloss صفحه پایان و گالینگور می تواند کمک به نگه داشتن قیمت کمتر از $20. طراحی یک بزرگتر کتاب بیشتر زنگ ها و سوت مانند گالینگور مات یا چرم با گرد و غبار و باد و افزایش قیمت نهایی. برای مثال من 8.5 – 8.5 اینچ 39-صفحه گالینگور عکس عروسی کتاب آمد به حدود 30 دلار با یک کد تخفیف قبل از مالیات و حمل و نقل.

Snapfish/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

Snapfish می سازد آپلود عکس ها را به یک آلبوم فوق العاده آسان از طریق برگزاری همه خود را ارسال به یک فایل است. از آنجا, شما می توانید اجازه دهید Snapfish تکمیل خودکار عکس خود کتاب و یا اضافه کردن تصاویر خود را به صورت دستی. Snapfish حال ویرایش عکس مشابه رابط کاربری به Mixbook اما حساس تر بود در مورد وضوح تصویر. برای مثال در هر دو سایت اگر یک تصویر آپلود شده را با وضوح بیش از حد کم است آن را به پرچم با علامت تعجب. برخی از عکس ها که خوب برای Mixbook عبور نمی کند Snapfish قطعنامه مورد نیاز است.

Snapfish تا به حال ده ها تن از قالب ها و تم ها مانند تابستان فوری گراد نوستالژی, خانواده, خانه رعیتی, کتاب داستان عشق و لحظات با مادر. اگر شما برداشت یک الگو برای شروع با, شما هنوز هم می تواند تعویض صفحات به صورت زمینه های دیگر و یا تغییر کتاب تم به طور کامل. برخی از embellishments با قالب های خاصی تا به حال رها کردن سایه برای هر عکس آن را احساس بیشتر شبیه به دفترچه ی سنتی قطعه.

چقدر هزینه آن: هنگامی که شما به پایان رسید با پروژه خود را بر نقد و بررسی و فروش به محل سفارش خود را. برای 8 تا 11 اینچ گالینگور 20 صفحه کتاب عکس, Snapfish متهم $40. این سایت همچنین ارائه برای چاپ نه 4 – 6-اینچ براق چاپ از آلبوم برای 9 سنت در هر.

Walmart/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

شروع کتاب عکس خود را با ساخت یک حساب در خارج سایت. شما می توانید خود را سفارشی عکس کتاب اندازه از 5 7 اینچ تمام راه را تا به 12 12 اینچ و همچنین به عنوان پوشش نوع اتصال و چگونه سریع شما می خواهید آن را تحویل داده است. از آنجایی که من در حال حاضر عکس ها در دسترس من از آزمایش خارج شده است که همه درخشنده wedding album قالب. شما می توانید با تعویض قالب در هر زمان اما عکس شما قرار داده ایم انتقال نیست و شما نیاز به قرار دادن آنها را به طرح های جدید.

خارج شده و اجازه می دهد تا شما ها عکاسی دیجیتال از کامپیوتر شما, Facebook, Instagram, فلیکر, Dropbox و Google Photos اما این سایت تنها نگه داشتن بر روی عکس ها برای یک سال. پس از انداختن یک عکس کلیک کنید آن را به شروع فرایند ویرایش اگر شما می خواهید برای ایجاد تنظیمات. اما خارج کمتری را فراهم می کند گزینه های ویرایش عکس — سیاه و سفید یا قهوه ای, فیلتر, قابلیت, محصول, زوم شیب تنظیم روشنایی و قرمزی چشم حذف — مقایسه با وب سایت های دیگر.

آن را آسان به کشیدن و رها کردن عکس ها و یا تعویض صفحات طرح در قالب. یکی از جنبه های منفی به خارج عکس کتاب هر چند فقدان embellishments. این برنامه به شما امکان اضافه کردن متن و اما “برچسب” مانند کسانی که در سایت های دیگر را گرفته ایم فرایند طراحی تا سطح.

چقدر هزینه آن: هنگامی که شما به پایان رسید خود را با پروژه کلیک کنید و بعد به نقد و بررسی کتاب عکس خود را در یک استوری بورد فرمت قبل از شما سفارش. نیز وجود دارد گزینه ای برای پیش نمایش تمام کتاب صفحه به صفحه اگر شما می خواهید یک بررسی دقیق تر قبل از سفارش. شما هشدار اگر شما در سمت چپ هر اسلات خالی خیلی وحشت نکنید. خارج شده است گزینه نیز حداقل هزینه از دسته: 8 – 11-inch 20-صفحه: گالینگور کتاب عکس در مورد هزینه $19 قبل از حمل و نقل و مالیات. فروشگاه ارائه می دهد حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $35.

Mailpix

اگر شما علاقه مند به ساخت یک حساب کاربری و گرفتن کشت از ایمیل از یک شرکت Mailpix ممکن است راه رفتن است. با این عکس شرکت کتاب شما می توانید یک کتاب عکس به عنوان مهمان و بدون حساب مورد نیاز است.

Mailpix ارائه می دهد حق بیمه فوق العاده layflat, layflat, کتاب گالینگور و گالینگور, عکس کتاب سبک اعم از 8-توسط-8 اینچ 11-توسط-14 اینچ اندازه دارد. سایت توصیه می کند طراحی کتاب بر روی یک کامپیوتر و با استفاده از فایل های JPEG. شما می توانید انتخاب کنید از سبک های برای تقریبا هر مناسبت — جشن تولد مادر و روز پدر, تعطیلات مانند کریسمس و هالووین و هانوکا, تولد و حیوانات خانگی.

یک طرح را انتخاب کنید و آپلود عکس های خود را. شما می توانید طرح بندی صفحه در هر زمان و به عکس های شما اضافه شده به آن صفحه را وفق دهند (بر خلاف خارج شده خدمات). یکی از چیزهایی که من نمی خواهم در مورد Mailpix شد خط قرمز که به نظر می رسد در اطراف صفحه نشان می دهد که یک بخش ممکن است نابود و لگدمال کردن در چاپ. این ساخته شده من کمی عصبی — به خصوص با ارایش-صفحات سنگین و من خودم را پریشان در حالی که من سعی کردم به تصور کنید که صفحه من به نوبه خود.

من تجربه با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل است که شبیه به چیزی است که شما ممکن است قادر به از نو خلق کردن با دفترچه ی مواد. خوب وجود دارد تنوع در طرح بندی صفحه و سایت شما هشدار می دهد اگر یک عکس را با وضوح بیش از حد کم است بنابراین شما می توانید تنظیم کنید. علاوه بر این Mailpix به روز رسانی قیمت خود را در مجموع به عنوان شما را به همراه شما نیست و غافلگیر قیمت نهایی در پرداخت.

چقدر هزینه آن: هنگامی که شما راضی خود را با کتاب نام آن را انتخاب کنید که چگونه بسیاری از نسخه شما می خواهم به سفارش. پوشش را انتخاب کنید اضافه کردن یک عکس اگر شما می خواهم و بررسی کنید. قیمت این کتاب سبک و مقدار صفحات متفاوت با سایت های دیگر — به خیال باف کتاب و بیشتر صفحات شما, اضافه کردن, گران تر می شود. در Mailpix هر صفحه اضافی هزینه $1.20.

8-توسط-8-اینچ گالینگور کتاب با 22 صفحات آمد $37.40 قبل از مالیات و حمل و نقل — حمل و نقل زمینی است $9 اما Mailpix به حال بهار فروش رفتن و دو کدهای تبلیغی نیز در دسترس خواهد شد که کاهش قیمت خود را کمی.

گوگل عکس/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

به جای آپلود عکس های خود را به یکی دیگر از برنامه شما می توانید ایجاد یک کتاب عکس با بدون هیچ زحمتی کمتر با گوگل عکس. در گوگل عکس های برنامه ضربه بزنید برای شما برگه (من در صفحه 3 تلفن, آن را در پایین صفحه نمایش است اما همچنین با این نسخهها کار بر روی دسکتاپ) و پس از آن ضربه بزنید دکمه چاپ. شیر عکس کتاب برای شروع با یک گالینگور 9 – 9-اینچ یا گالینگور 7 – 7-inch. هر دو کتاب شروع و در 20 صفحه و می تواند تا 100 صفحه.

گوگل به شما چند premade آلبوم بر روی عکس های خود را مانند بهترین از زمستان سال 2019 یا شما می توانید خود را ساخت کتاب عکس با انتخاب یک آلبوم شما در حال حاضر ساخته شده است. نیز وجود دارد گزینه ای برای شروع از ابتدا و به صورت دستی اضافه کردن تمام عکس ها با ضربه زدن ایجاد کتاب عکس در پایین صفحه نمایش.

عکس های گوگل است که احتمالا یکی از اساسی ترین انتخاب اگر شما می خواهم به سفارش یک کتاب عکس. این ارائه می دهد یک طرح مینیمالیستی در صفحات سفید است که شما می توانید اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و به. وجود ندارد embellishments مانند وجود دارد در Snapfish یا Mixbook اما شما هنوز هم می توانید طرح بندی خلاقانه با عکس های متعدد. پایین نگه داشتن یک صفحه و کشیدن آن را به تنظیم مجدد و یا شیر را ویرایش کنید. عکس های گوگل هنوز گزینه های ویرایش در برنامه آن را برای شما به اضافه کردن فیلتر قبل از ایجاد یک کتاب.

چقدر هزینه: یک گالینگور 9 – 9-اینچ عکس کتاب هزینه 20 دلار و 65 سنت برای هر صفحه اضافی. یک softcover 7 – 7-inch عکس کتاب هزینه 10 دلار و 35 سنت برای هر صفحه اضافی قبل از حمل و نقل.

Blurb/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

ساخت یک کتاب عکس با Blurb کمی شیب دار بیشتر از یک منحنی یادگیری از بقیه خدمات در این لیست است. Blurb است که با هدف عکاس حرفه ای که مایل به نمایش گذاشتن کار و احتمالا فروش آن را با یک عکس حرفه ای کتاب است. شما هنوز هم می تواند استفاده از Blurb برای ایجاد یک کتاب عکس به عنوان یادگاری یا یک هدیه است, اما شما نیاز به دانلود رایگان Bookwright برنامه فرمت به انجام آن پس از ساخت یک حساب کاربری. شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند Adobe InDesign و Adobe Lightroom اما من تنها توصیه با استفاده از این اگر شما در حال حاضر پرداخت برای آنها.

برای شروع پروژه خود را پس از شما دانلود کردم Bookwright شما می توانید کتاب خود را در تنظیمات (cover, اندازه صفحه سبک). من با استفاده از یوتیوب آموزش از Blurb به قطع برنامه است. در آن سر استخوان, این برنامه با این نسخهها کار مانند دیگر کتاب عکس ایجاد سایت. وارد کردن عکس های شما می خواهید را انتخاب کنید به صورت خودکار ایجاد کتاب و یا کشیدن و رها کردن عکس به طرح شما را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید طراحی طرح های خود را و ذخیره آن برای استفاده در آینده. کلیک کردن بر روی مدیریت عکس ها نمایش همه صفحات خود را در گسترش بنابراین شما می توانید تنظیم مجدد به عنوان مورد نیاز است.

هنگامی که شما به پایان رسید با این پروژه شما می توانید کلیک کنید و آن را آپلود به Blurb سرور. شما می توانید خرید یا نسخه فیزیکی کتاب عکس خود را و/یا دریافت یک نسخه دیجیتال در فرمت PDF (5 دلار اضافی). اگر شما در حال سفارش نسخه های متعدد (10-20+), Blurb تا 30-40% تخفیف. شما همچنین می توانید ها نسخه به فروش کلیک فروش کتاب خود را به جای سفارش کتاب خود را پس از آپلود آن.

چقدر هزینه آن: Blurb مانند خدمات دیگر به شما اجازه سفارشی کردن پروژه خود را به بهترین متناسب با محدوده قیمت خود را. این سایت به طور پیش فرض توصیه می کند 20-صفحه 10 – 8-اینچ, اندازه عکس چشم انداز کتاب را با یک تصویر-قرار دادن گالینگور و حق بیمه درخشش کاغذ برای $41. هر صفحه اضافی هزینه 35 سنت. من تست شد آلبوم ارزان ترین ترکیب: 20-صفحه: 7 – 7-inch گالینگور با کاغذ استاندارد برای $15. هر صفحه اضافی بود و 20 سنت.

گزینه های بیشتر

اپل عکس

اپل تعطیل خود را در خانه عکس کتاب خدمات در سال 2018 است. اما شما می توانید با دانلود پروژه توسعه نرم افزار برای ایجاد کتاب عکس با دستگاه های iOS مانند آیفون (699 دلار در اپل) و مک. برنامه Photos را باز کنید و را انتخاب کنید فایل > ایجاد > کتاب. از آنجا شما می توانید دانلود برنامه های شخص ثالث موتیف Mimeo عکس, دیوار سفید ifolor, طراح, Mpix, Fujifilm چاپ و هدایای یا Wix آلبوم عکس برای شروع یک پروژه است. هر برنامه را دانلود در دسترس خواهد بود از کتاب زمانی که شما ایجاد یک پروژه جدید در عکس برنامه.

Costco

Costco نیاز به پرداخت عضویت برای دسترسی به آن عکس ، اگر شما یکی از شما می توانید ساخت سه نوع مختلف از 30 – تا 100-صفحه کتاب عکس با تم های متعدد, نوشتن شرح تصاویر و طرح های طرح.

12 – 12-inch حق بیمه layflat شروع می شود در $40 و به ویژه ستون فقرات به جای عکس بزرگتر گسترش می یابد. این 11¼ – توسط 8¾-اینچ گالینگور کتاب عکس شروع می شود در $20. Costco نیز ارائه می دهد یک بسته 8 – 8-اینچ, گالینگور, عکس کتاب شروع در $20.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 3 خبر آی فون, عکاسی, ترفندهای


1:05

بیشتر ایده های هدیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>