بهترین جارو شارژی برای سال 2020 – CNET

پیشرفته امروز جاروبرقی هیچ چیز مانند clunky مدل از دهه گذشته است. آنها شارژی بسیار سبک وزن و با آنها بسته باتری های قابل شارژ برای قابلیت حمل و راحتی. این ماشین نیست ساده dustbusters یا نه. آنها رقیب سنتی راست طناب دار خلاء هر دو در انعطاف پذیری و قدرت. به طور جدی, این چیزها را مکش قوی لازم برای, هاردکور, تمیز کردن ابزار است. بسیاری از آمده با تعداد زیادی از فایل های پیوست از جمله به عنوان یک فرمت گرز شکاف نازل و برس گرد. آنها همچنین دارای حالت های ویژه به مقابله با چند طبقه انواع از جمله طبقه چوب جنگلی کف لخت, فرش و پله ها. آنها همچنین می توانید مسئولیت رسیدگی به کارهای خانه مانند تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی و مبلمان.

Dyson پیشگام در این زمینه با صف خود را از قادر به — و گران — Cyclone V سری چوب vacs. یک میزبان از شرکت ها در حال حاضر خود را ارائه دهد شارژی خلاء. در برخی موارد این بی حیا کلون از Dyson محصولات. در دیگران آنها منحصر به فرد طول می کشد در جارو شارژی ارائه ویژگی های رمان همه خود را.

هر cordless stick vacuum ارزش خرید بیش از Dyson premium مدل? و اگر چنین است, که بی سیم واتس باعث می شود بیشتر حس برای شما ؟ برای پیدا کردن پاسخ ما انتخاب هشت زمان شارژی خلاء. ما راهنمای خریدار لیست چوب vacs از شناخته شده جارو برقی و سنگین وزن ها از جمله Hoover, بیسل و کوسه. ما همچنین شامل چند گزینه از خلاء تازه واردان Moosoo و Onson هر دو محبوب و کم هزینه Dyson جارو شارژی جایگزین از طریق آمازون به فروش می رسد.

ادامه مطلب: بهترین ربات خلاء 2020: iRobot Roomba, Neato و بیشتر

ما قرار داده و سپس همه آنها را از طریق دقیق باتری از کف-مراقبت از آزمون های سخت و کفپوش و فرش و سطوح دیگر. این روند در زمان بیش از 150 ساعت برای تکمیل. همچنین مصرف چند پوند از شن و ماسه و برنج به همراه صدها مشت از موهای حیوان خانگی. پس از آن ما مشخص شد که این محصولات در حال میدارد ما را برای بهترین جارو شارژی برای سال 2020 است.

کریس مونرو/CNET

این V11 است Dyson جدیدترین و بهترین چوب vac. آن را نیز گران قیمت ترین ماشین در تست ما ، که گفت: این مدل گل سرسبد تحویل بهترین عملکرد در کلاس برای مطابقت با آن قیمت گزاف است. در طبقه چوب جنگلی سطوح این Dyson vacuum به معنای واقعی کلمه محو طبقه های لخت, تمیز از گرد و غبار و خاک. خلاء که دارای یک باتری لیتیوم-یون قابل شارژ باتری نشان داده نزدیک به بی عیب و نقص وانت دو و شن و ماسه سیاه و سفید برنج آزمون نمونه (99.6 و 100% بود).

صاحبان حیوان خانگی را نیز قدردانی V11 دلاوری را در از بین بردن موهای حیوان خانگی. در حدیثی تست خلاء کامل حذف الیاف مو و گرد و غبار از اواسط شمع شمع کم و فرش. موهای حیوان خانگی وانت در سراسر کف چوب جنگلی رفت و تقریبا به عنوان به خوبی. تنها مخالفان بودند ولگرد انبوه خلاء از دست رفته در بالای آزمون ما در منطقه است. که از چند رشته به پایان رسید تا پیچیده در اطراف V11 قلم مو رول.

من قطعا دوست دارم که چگونه آسان V11 را گرد و غبار بن است برای خالی است. فقط هدف این خلاء به سطل زباله و فشار انتشار تب برای باز کردن گرد و غبار bin را درب. به آن نزدیک است, کشیدن زبانه در جهت مخالف است. مدل های دیگر ما آزمایش شد یک کابوس در این زمینه است. هوور BladeMax به ما بیشتر مشکل است. مو و گرد و غبار به طور معمول تبدیل شد به دام افتاده درون آن خاک. من در بر داشت آن سطل روی حیله و تزویر برای باز کردن بیش از حد. بدتر از آن نیست, همیشه روشن است که خاک بن ایمن متصل شده است.

Dyson همچنین بسته های نرم افزاری متعدد و فایل های پیوست در جعبه. در میان آنها یک شکاف ابزار برای تمیز کردن فضاهای تنگ موتوری ابزار برای اثاثه یا لوازم داخلی, نرم برس گرد و خاک خیره سر قلم مو برای کشیدن زمین در خاک از یک فرش با مکش قوی. همه این باعث می شود Dyson V11 انتخاب روشنی برای بهترین جارو شارژی پول می توانید خرید. بیشتر بخوانید درباره Dyson V11.

کریس مونرو/CNET

دوم-بهترین عملکرد در گروه ما از بی سیم خلاء بود کوسه موشک پت Pro شارژی. آن را بسیار نزدیک به تمیز کردن کف و همچنین Dyson V11 اما هزینه های صدها نفر کمتر است. موشک شارژی و bagless vacuum برداشته شده فقط به اندازه شن و ماسه از هر دو midpile فرش و طبقه چوب جنگلی. در واقع تنها در منطقه که در آن کوسه ازمایش کرده V11 به عنوان بهترین جارو شارژی بود کم پرز فرش. وجود دارد شارژی جارو کشیده دور overage از 67.6 درصد از ما تست شن و ماسه. در مقابل این Dyson V11 حذف مقدار بیشتری از شن و ماسه از ما کم-شمع فرش (78.4 درصد به طور متوسط).

موشک ندارد مشکل دست زدن به موهای حیوان خانگی یا. در هر دو کم پرز فرش و چوب جنگلی این دستی جارو شارژی پاک و دور از همه اثری از شوره حیوانات. نتایج مطلوب در سراسر midpile فرش بیش از حد. فقط کشیدن از مو باقی مانده پس از خلاء گذشت بیش از ضخیم تر بیشتر به چالش کشیدن سطح.

طراحی این است که دیگر موشک پت Pro نقاط قوت. آن گرد و غبار در جام حذفی است که تقریبا به عنوان آسان برای خالی به عنوان Dyson V11. گرد و غبار در جام حذفی به طور معمول باقی مانده است روشنی از خاک و آوار به عنوان خوب نیست گیر کرده در داخل و حتی پس از تخلیه. من هم چه قدر موشک حیوان خانگی نرم افزار گرز و اثاثه یا لوازم داخلی می تواند ابزار ایستاده خود را در آن (قطع از اصلی ترین خلاء واحد). چراغ های LED در نازل کمک به شما را ببینید خاک و آوار در اطراف خانه خود را از یک باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری برای شارژ آسان. بنابراین اگر شما به دنبال یک جامد میانی شارژی ایستاده چوب vac کوسه موشک Pro برجسته است گزینه. ادامه مطلب.

کریس مونرو/CNET

اگر شما می خواهم به خود Dyson اما نه صرف دلار بالا را در نظر بگیرید $450 Dyson V8 مطلق دست vac. این مرحله پایین شارژی مدل چند سال است در عین حال هنوز هم دارای مکش قوی و انجام مانند یک قهرمان. ما طبقه تمیز کردن آزمایش V8 آمد در احترام و سوم. ما در گروه آزمون تنها Dyson V11 و کوسه موشک پت Pro scoured طبقه بهتر از V8.

در یک طبقه خلاء موفق به وانت به طور متوسط از 98 درصد از شن و ماسه ما کاهش یافته است. برای پایین-فرش شمع که میانگین کاهش یافت و به 68.3%. متوسط تضعیف بیشتر در سراسر midpile فرش هر چند باقی مانده در محترم 52%.

موهای حیوان خانگی نمی faze V8 دست خلاء مقدار یا نه. آن را کشیده مو دور از midpile فرش شمع کم و به طور کامل. آن را قادر به حذف مقدار کمی از شوره بر روی چوب جنگلی. علاوه بر این برخی از الیاف شد پیچیده در اطراف این خلاء را با قلم مو رول. اما فیلتر قابل شستشو بود و مفید.

و شبیه به V11 گشتاور درایو V8 مطلق درست خلاء همراه با طبقه بندی سخاوتمندانه از add-ons. که شامل ابزارهای برای گرد یک ابزار شکاف برای رسیدن به یک شکاف یک نرم تمیز کردن سر برای طبقه های لخت یک موتوری براش رول برای گرفتن زمین در خاک و آوار و یک ایستگاه docking برای شارژ باتری. بنابراین برای کسانی که می خواهم به خود Dyson نام تجاری چوب واتس کمی کمتر نقدی V8 مطلق است که ارزش یک نگاه. بیشتر بخوانید درباره Dyson V8.

کریس مونرو/CNET

Moosoo نیست دقیقا نام خانواده. این $110 Moosoo M X6 جارو شارژی بسته های محترم پانچ با توجه به قیمت پایین آن است. با وجود هزینه بسیار کمتر از رقیب خلاء M X6 چهارم-بهترین عملکرد در تست ما گروه هشت ،

چوب واتس برداشت تا 99% (به طور متوسط) از ما تست شن و ماسه از چوب جنگلی. در پایین-فرش شمع که رقم غرق به 41.3%. M X6 شانس بهتر در سراسر ضخیم تر midpile فرش هر چند درآمد بالاتر و ماسه وانت متوسط 52.2%.

برنج سیاه و سفید ما بزرگ آزمون ذرات خاک نسیم بود برای Moosoo خلاء. آن را موفق وانت میانگین بالای 90% در چوب جنگلی کم-شمع و midpile فرش (95.4, 96.8 و 94 درصد).

نمی خرید Moosoo M X6 اگر شما صاحب یک حیوان خانگی. منفی هستند که حداقل برخی از شوره قابل مشاهده باقی مانده پس از جارو بدون توجه به آزمون سطح. قلم مو رول تمایل به قرار دادن رشته از موهای اطراف خود را به عنوان به خوبی.

اگر شما می خواهید جارو شارژی در بودجه در نظر گرفتن Moosoo M X6. آن را فقط ممکن است این لایحه مناسب و به مقدار کمتر پول نقد. ادامه مطلب.

ما چگونه تست خلاء بی سیم

قرار دادن شارژی خلاء از طریق paces خود نه به عنوان پیچیده به عنوان تست یک ربات خلاء پاک کننده اما هنوز هم طول می کشد مقدار زیادی از زمان و دقت تلاش برای پیدا کردن بهترین جارو شارژی. ما برای اجرای هر یک خلاء در یک خط راست در سه سطوح مختلف (چوب جنگلی کم شمع فرش midpile فرش). در هر سه آزمون تخت, آزمون منطقه است که همان ظهر (30.25 اینچ) است.

ما سفارشی ساخته شده در ابزار اجازه می دهد تا ما مطابقت خاک منطقه به هر خلاء را نازل عرض. مقدار خاک مورد استفاده برای هر آزمون نیز بستگی به نوع کفپوش.

تایلر Lizenby/CNET

عرض بستر تست متناسب است این خلاء را نازل عرض. ما این اندازه گیری عرض خودمان. ما همچنین با استفاده از نازل عرض به علاوه این نوع کفپوش برای محاسبه تراکم خاک برای هر آزمون در هر کمیسیون الکتروتکنیک بینالمللی دستورالعمل. کمیسیون بین المللی استانداردهای مربوط به مدیریت تست خلاء روش های, در میان چیزهای دیگر برای تولید کنندگان خلاء.

ما تست خلاء در سه نوع از سطوح کف.

تایلر Lizenby/CNET

ما با استفاده از سه نوع خاک. برای شبیه سازی اندازه ذرات کوچک ما با استفاده از یک مخلوط از شن و ماسه بازی و محوطه سازی شن و ماسه. به تقلید از ذرات بزرگتر استفاده می کنیم نپخته برنج سیاه و سفید. برای دیدن چگونه خلاء مقابله با موهای حیوان خانگی ما با استفاده از ترکیبی از بریده منابع به ما از طریق محلی حیوان خانگی groomer.

img-20191111-153402-collage

ما در اجرای آزمون در یک خط مستقیم در هر سه طبقه ،

برایان بنت/CNET

ما با انجام سه اجرا می شود (حداقل) در هر طبقه ، ما همچنین تست با شن و ماسه و برنج به طور جداگانه. که می آید به حداقل 18 آزمایش در خلاء. ما وزن خلاء را گرد و غبار و بن هر دو قبل و بعد از هر اجرا.

درصد شن و ماسه حذف شده

Dyson V11 گشتاور درایو

Dyson V8 مطلق

کوسه موشک پت Pro

Moosoo M X6 بی سیم

هوور OnePwr تیغه Max

Hoover Linx

بیسل Iconpet

Onson D18E Stick Vacuum Cleaner

افسانه:

شن و ماسه از شمع کم

شن و ماسه از چوب جنگلی

شن و ماسه از اواسط<span class=”کاتب-editor-نشانگر” style=”display: none;”></span>شمع

توجه داشته باشید:

نتایج ذکر شده به طور متوسط درصد از کل مواد حذف شده از آزمون سطح

از آنجا که ما می توانیم محاسبه درصد از خاک و آوار وانت برای هر اجرا و متوسط مقدار خاک یک خلاء موفق به حذف. علاوه بر این ما اجرا حدیثی (تصویری) موهای حیوان خانگی تست برای هر یک خلاء در هر سه طبقه نوع برای کمک به ما در انتخاب بهترین جارو شارژی.

درصد برنج حذف شد

Dyson V11 گشتاور درایو

Dyson V8 مطلق

کوسه موشک پت Pro

Moosoo M X6 بی سیم

هوور OnePwr تیغه Max

Hoover Linx

بیسل Iconpet

Onson D18E Stick Vacuum Cleaner

افسانه:

برنج از شمع کم

برنج از چوب جنگلی

برنج از midpile

توجه داشته باشید:

نتایج ذکر شده به طور متوسط درصد از کل مواد حذف شده از آزمون سطح

می خواهید بیشتر جارو شارژی گزینه ؟ در اینجا یک لیست از دیگر چوب vacs ما آزمایش علاوه بر مدل های ذکر شده در بالا:

بیشتر تمیز کردن راهنمایی

در اصل در سال گذشته منتشر شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>