9 بهترین سریال تلویزیونی شما می توانید به تماشای رایگان در طاووس و دیگر خدمات – CNET

ما نیاز به “راحتی ” تلویزیون” در حال حاضر بیشتر از همیشه. اما به چه قیمت ؟ خوشبختانه اگر شما یک اتصال به اینترنت به اندازه کافی سریع برای جریان که قیمت صفر است. با ورود ان بی سی طاووس خدماتوجود دارد بزرگ تر free TV برای تماشای تر از همیشه. در زیر من گرد کرده ام تا نه کاملا مجموعه فوق العاده شما می توانید از آغاز تا پایان بدون پرداخت هزینه.

نکته این است که شما مجبور به نشستن طریق معافیت های تجاری, همان کلاسیک پخش تلویزیون ، اما در اینجا شما می توانید به طور کامل بر روی تقاضا برنامه خود را در فقط در مورد هر دستگاه شما می خواهید. (به استثنای قابل توجه است طاووس که هنوز برای نهایی کردن برنامه برای آتش تلویزیون یا Roku.)

این است که من باید ببینید-free-TV لیست; آمار نظرات خود را با میدارد.

ادامه مطلب: بهترین پخش آنلاين دستگاه 2020

NBC

Tina Fey را SNL-الهام گرفته از محل کار کمدی باقی می ماند به عنوان دستکمگرفتهشده در حال حاضر به عنوان آن را در طول آن هفت فصل اجرا شود. که شرم آور است چرا که آن را تیز هوشمند و خنده-از-با صدای بلند خنده دار — و احساس نمی کنند حداقل کمی بهتر شد ، نشان می دهد در زمان شاید نیم فصل اول خود را به واقعا پیدا کردن جای پا خود اما با پایان S1 آن شلیک در تمام سیلندر.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون برای خرید در سال 2020

NBCUniversal

شما لازم نیست که به مانند sci-fi به عشق Battlestar Galactica, و شما لازم نیست به دانستن یک چیز در مورد campy ’70s سری که قبل از این راه اندازی مجدد. شما فقط باید برای لذت بردن از تاول درام فوق العاده اقدام و بیشتر تاب طرح از شما می توانید مناسب در یک ایرلاک.

اگر شما در حال حاضر دیده می شود این سریال در حال آماده شدن برای یک rewatch چک کردن لیست من از 15 بالا لحظات از Battlestar Galactica. (هشدار: این چیزی جز اخلال گران.)

E!

حتی اگر شما یک فن از واقعیت را نشان می دهد مانند لیسانس این كيفرى نادیده گرفته و طنز سری (را نشان می دهد مانند لیسانس) شما زوزه. آن را با چهره های آشنا (Michael Ian Black کریستین بل و جنیفر آنیستون به نام فقط چند — و این فقط در فصل 1) همه آنها را یک کمدی-بازی به این تیز ارسال کردن.

PBS

شده است وجود دارد ظریف درام تلویزیونی در دهه گذشته? من فکر می کنم نیست. Downton Abbey ثابت می کند که نشان می دهد آیا باید تاریک و افسرده و جمعیت با ضد قهرمانان. مطمئن شوید که آن لحظات تلخ اما آن را نیز سرگرم کننده و خنده دار با شخصیت های شما نمی تواند کمک کند اما عشق است. فکر نمی کنم این جام خود را از ارل گری چای ؟ تماشای یک قسمت; من به شما تضمین قلاب کنید.

NBC

فقط به عنوان Battlestar Galactica نیست در مورد سفینه جمعه شب چراغ است که واقعا در مورد فوتبال است. آن را به طور کامل متوجه انسان درام است که رویدست با relatable داستان و دوست داشتنی اغلب عمیقا ناقص شخصیت. نشان می دهد آمد به IMDb TV چند ماه پیش آن را در حال حاضر در دسترس بر روی طاووس به عنوان به خوبی.

AMC

Mad Men آهسته سوختگی نشان می دهد که طول می کشد زمان برای جسم خود داستان و شخصیت. در ابتدا شما اکو فصل اول را زمینه ای سوال “چه کسی هک شده است دان دراپر?” سپس در فصل بعدی شما تعجب “چه است دان دراپر?” قهرمان ؟ تبه کار است ؟ چیزی بین این دو است? آن را آسان ببینید که چرا این صابون تکه از ’60s ملودرام در زمان خانه یک چمدان پر از Emmys.

ABC

در طول آن بطرز شگفت انگیزی قوی و نه فصل اجرا وسط پخش درست بعد از خانواده مدرن ارائه کامل bookend که نشان می دهد moneyed محیط. این دمدمی خانواده زندگی می کند قطعا در طبقه متوسط زندگی در وسط کشور است. بچه ها عجیب و غریب هستند اما در طنزهای تلویزیونی-y راه است. پدر و مادر کار unglamorous شغل و ترجیح می دهند که تماشای تلویزیون از, خوب, پدر و مادر است. این همه پیچیده شده در یک, خنده دار, relatable اغلب شیرین نشان می دهد که احساس می کند بیشتر از بیشتر.

ABC

هر چند آن را به طول انجامید فقط دو فصل کوتاه, Pushing Daisies ساخته ماندنی. چگونه می تواند شما را نشان می دهد مورد lovestruck پای ساز که به ارمغان می آورد مردم را از مرده برای کمک به حل خود را قتل? و کسی که به معنای واقعی کلمه نمی تواند لمس شی از عواطف خود را تا مبادا او ارسال بازگشت به مرده ؟ آن را وحشت زده و خنده دار (قسمت اول است به نام “پای-رو”) خارق العاده و تراوش با جذابیت.

Netflix/ تصویر توسط شلبی قهوه ای/ CNET

این است که یک سری در اینجا من هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود اما شما می توانید شرط می بندم آن را در لیست دیده بان. چرا که هر کس من می دانم که نمی خواهد خفه شو در مورد آن و آن را نگه می دارد ظاهر می شود در “بهترین سری سال” داستان است. در واقع Schitt نهر فقط دریافت جایزه امی و نامزدی برای سری کمدی برجسته.

شما می توانید برای اولین بار در پنج فصل در IMDb TV; آن را نیز در دسترس CW دانه. توجه داشته باشید که نشان می دهد تولید شده توسط Pop TV network که مانند CNET متعلق به ViacomCBS.

ادامه مطلب: TCL عالی 75 اینچ سری 8 4K TV بازدید تمام وقت-قیمت پایین

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیوید Katzmaier راهنمایی برای ارتقاء خانه خود را سرگرمی…


17:52

CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>