یک روز صبح من تا ساخت قهوه و می تواند بشنود فرزندان من جیغ طبقه بالا. من متوقف به پیدا کردن آنچه که اتفاق افتاده بود و متوجه شدم آنها استدلال بیش از یک lightsaber آنها در بر داشت در پارک. من آنها را از هم جدا و به آنها گفت که آنها اجازه بازی با آن را دوباره برای بقیه روز. سپس من برای کار در سمت چپ.

زمانی که من شنیده پسران جیغ دوباره. در این زمان آنها کامل در مبارزه مورد lightsaber. من به اتاق راه می رفت و با صدای فریاد زد: “آن را متوقف کند!” که من فریاد زدم هر دو cowered در ترس است. من در زمان اسباب شکست آن را بر روی زانو و آن را انداخت در سطل زباله. من احساس گناه فوری. خواهر و برادر در حال رفتن به مبارزه — آن را بخشی از زندگی و توسعه است. من می دانستم که من منفجر کرد این وضعیت است. با خودم می گفتم آن روز که من را بهبود بخشد. در اینجا 5 راه های بهتر برای واکنش نشان می دهند به بچه های جنگ.

1. آرام ماندن.

در حالی که من می خواهم برای فریاد زدن به بچه ها من فورا متوقف ماندن آرام است بهترین کاری که شما می توانید کمک به حل و فصل مناقشه. کولر سران غالب و چگونه به شما نشان می دهد احساسی داری کمک خواهد کرد که وضعیت خنثی سریعتر. هنگامی که شما از دست دادن سرد خود را بچه های خود را یاد بگیرند به از دست دادن سرد خود را بیش از حد. به جای جدا کردن مبارزان و اجازه دهید آنها را آرام قبل از اینکه شما شروع به صحبت کردن.

2. دریافت حقایق.

به عنوان درگیری مدیر در خانه خود را, شما نیاز به دریافت حقایق. آیا بهترین خود را به مانور را از طریق احساسات به پیدا کردن آنچه که اتفاق افتاده است. به سادگی نمی بپرسید چه اتفاقی افتاده است. بپرسید اگر هر بچه خوب است. با پرسیدن این سوال شما با تمرکز بر وضعیت. شما در حال دادن توجه خود را به فرزند خود قلب در آن لحظه. پس از آن دریافت جزئیات بیشتر.

3. نمی تمرکز بر روی که در آن آغاز شده.

اکثر پدران می خواهند برای رفع این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما شروع با که آغاز شده و چه و رفتن از وجود دارد. اما چه کسی آن آغاز شده است اشتباه موضوع است. تمرکز بر روی که آغاز آن تنها حل بخشی از جنگ است. وجود دارد ممکن است بیشتر به آن است. این امکان وجود دارد که این مبارزه است که واقعا ریشه در کودک استرس بیش از چیزی است که اتفاق افتاده است در عمل و یا در اوایل برخورد با شما.

4. نشان می دهد ثبات است.

هنگامی که شما در حال پایدار را ایجاد می کنید امن, محیط امن برای بچه های خود را به بیان آنچه که آنها احساس.

این مهم است که به طور مداوم در واکنش های خود را به عنوان سخت به عنوان این ممکن است گاهی اوقات. قوام را نشان می دهد اقتدار و که شما مسئول هستید. قوام را نشان می دهد ثبات هنگامی که بچه های خود را ممکن است احساس ترس و اضطراب است. هنگامی که شما در حال پایدار را ایجاد می کنید امن, محیط امن برای بچه های خود را به بیان آنچه که آنها احساس.

5. نظم و انضباط مناسب است.

اگر بچه های خود را در حال مبارزه با بیش از یک مسئله واقعی است که نیاز به نظم و انضباط مطمئن شوید که نظم و انضباط خود را مناسب است. اجازه ندهید که احساسات خود را دریافت بهترین شما. در واقع شما ممکن است بیش از بالا با نظم و انضباط مثل من وقتی که من شکست و پرتاب lightsaber. وقتی این اتفاق می افتد نمی شود ترس برای رفتن به بچه های خود را هنگامی که شما آرام و آن را به سمت راست با یک عذرخواهی. من یک بار پسر من گفت که او تا به حال به ماندن در تخت خود را در تمام طول روز به خاطر او فریاد زد و خواهر خود را. که اتفاق افتاده است در 8:30 صبح است. 9:30 متوجه شدم من آن را در زمان کمی بیش از حد و به او نشان داد چه فضل به معنای.

صدا کردن: آنچه برای شما سخت ترین بخشی از نظم پس از شما در پیدا کردن بچه های خود را به مبارزه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de