15 بهترین تلویزیون نشان می دهد به تماشای در آمازون نخست تصویری – CNET


bn-lz077-nyscen-m-20160105164640

Lola Kirke و Gael Garcia Bernal در Mozart in the Jungle.

Amazon Studios

آمازون نخست تصویری است که به تدریج انباشته جامد ترکیب اصلی را نشان می دهد به نگه داشتن شما را سرگرم است.

آن را نیز برداشت تا برنامه عالی از کشورهای دیگر به جریان در ایالات متحده است. خوشبختانه کسانی که انحصاری مانند یک انگلیسی از رسوایی و فاجعه می تواند قدردانی مخاطبان گسترده تر.

بیایید دور تا بهترین تلویزیون نشان می دهد آمازون را ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید: 15 بهترین فیلم در آمازون نخست تصویری

Mozart in the Jungle

mozart-in-the-jungle-season-4

Santino فنتنا و Gael Garcia Bernal در Mozart in the Jungle.

Amazon Studios

یک کمدی-درام مجموعه در نیویورک, موسیقی کلاسیک, صحنه, Mozart in the Jungle است که غریب به عنوان آن نشان می دهد. آینده فلوت زن هایلی دیدار غیر عادی هادی رودریگو که وظیفه احیای نیویورک سمفونی. هرگز از دست دادن شما را با اصطلاحات Mozart in the Jungle charmingly نشان می دهد پیشرو سمت به جهان از رشته های بازی های خود را در سمفونی از جنس مواد مخدر و راک اند رول.

پسران

the-boys-boys-101-64338-v2-rgb-0

Antony Starr (مرکز) نقش Homelander در پسران است.

Amazon Studios

پسران یورش برده و آمازون در سال گذشته با آن فوق العاده خشونت آمیز داستان ضدقهرمان اوباش به دنبال انتقام در برابر جهان محبوب ترین ابرقهرمانان. اما این قهرمانان نیست آنچه که آنها به نظر می رسد: شرکت های بزرگ خود را اربابان پوشش خود را در سایه زندگی شخصی از جمله آزار و اذیت جنسی و عجیب و غریب ترور. با تفسیر اجتماعی, کمدی سیاه و سفید و میآید از گور پسر طول می کشد خطر ناک و unapologetic گام به دور از خانواده پسند ژانر است.

بسیار English رسوایی

ipanews-fab6380c-c716-4a6d-944e-6d06c94fb63c-1

هیو گرانت و بن ویشو در انگلیسی رسوایی.

Amazon Studios

یک رسوایی جنسی در انگلستان به مجلس است ؟ با بازی هیو گرانت و بن ویشو? شما می توانید با تشکر از Russell T. Davies برای dramatizing این تکه از اواخر 70s انگلیسی, سیاست است. جرمی Thorpe, یک عضو لیبرال پارلمان می خواهد به سکوت ناراضی معشوق سابق نورمن قبل از اینکه کار خود را به پایان می رسد تا در ژنده پوش. سازمان دیده بان قتل توطئه بزرگ محاکمه و بررسی رسانه های یک انگلیسی رسوایی را در آینه خنده دار لنز.

شفاف

transparent11

Jeffrey Tambor در شفاف است.

Amazon Studios

شفاف منحصر به فرد داستان به شرح زیر Pfefferman خواهر و برادر که خود را کشف پدر در حال انتقال به یک زن به نام Maura. دیگر جنبه های Pfefferman زندگی مانند ترش ازدواج و ناامید کننده کودک به این محکم-نمایشنامه کمدی-درام یک relatable طرف. تند و تلخ و بلند پروازانه شفاف است که نشان می دهد به نگاه کردن به.

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

homecoming-julia-roberts-review

استفان جیمز و جولیا رابرتز در بازگشت به خانه.

Amazon Studios

در حالی که فصل 2 از مراجعت به وطن یامحل تحصیل کاملا پیدا کردن آن پا, در فصل 1 آمار زمین در حال اجرا است. جولیا رابرتز ساخته شده کوچک-اولین صفحه نمایش در این تریلر روانی در مورد ارتش توانبخشی مرکز اجرا شده توسط سوال از صاحبان. موثر با استفاده از راز-ساختمان روایت را پوشش می دهد که دو جدول زمانی بخانه بالا در تنش و پارانویا به عنوان آن نشان می دهد آنچه در این تاسیسات را هدف واقعی است. سرگرم کننده واقعیت: این مجموعه با استفاده از واقعی و نمرات از فیلم از آلفرد هیچکاک, Stanley Kubrick, و بیشتر.

بازگشت

undone-s1e8-1-1280x720

Bob Odenkirk و رزا سالازار در بازگشت نیست.

Amazon Studios

منحصر به فرد این سری با استفاده از Rotoscoping تکنیک انیمیشن به داستان یک زن جوان که پس از درد و رنج در نزدیکی کشنده تصادف در می یابد او می تواند زمان را دستکاری. جذاب, راست? آن را بهتر می شود: Bob Odenkirk نقش آلما مرده پدر که او enlists کمک در بررسی قتل او. خم زمان و مکان هر دو باطل است, حقیقی و زیبایی وجودی برای کسانی که به دنبال عمیق مواد.

تیک

amazon-prime-pilot-the-tick-tick-104-17415-rt-fnl-rgb-h-2017

Peter Serafinowicz عنوان کنه.

Amazon Studios

در حالی که تیک بود که متاسفانه لغو شد پس از دو فصل قهرمان کمدی هنوز هم به شما یک ضربه سریع, رنگارنگ, اکشن با آن زبان محکم در آن گونه. بر اساس کتاب های کمیک شخصیت تیک ضد گلوله قهرمان که می پوشد, بله, آبی, تیک کت و شلوار. شخص وابسته خود را? حوصله آرتور که می پوشد … شب پره کت و شلوار. خود را در انتقام ترور یک شرور بزرگ در شهر اموات. اگر شما می خواهید به نشستن پشت و تماشای خالص ابرقهرمان, سرگرمی, شما پیدا کردم سمت راست نشان می دهد.

مرد در قلعه بالا

man-in-the-high-castle-juliana

Alexa Davalos در مرد در قلعه بالا.

Amazon Studios

مرد در قلعه بالا تصور متناوب سابقه که در آن محور قدرت (رم-برلین-توکیو) پیروزی در جنگ جهانی دوم است. بر اساس یک Philip K. Dick, رمان, مجموعه شرح شخصیت ها در ’60s که زندگی در یک جهان موازی که در آن آلمان نازی و امپراتوری ژاپن کنترل ما است. اما غیر ممکن است newsreel footage رویه از یک جهان که در آن آلمان و ژاپن از دست دادن این جنگ باعث به شورشی. واقعا چکش صفحه اصلی آن ناکجاآباد اعتبار در بالا قلعه سازی توسط تولید کننده ریدلی اسکات. به طور کامل متوجه و متمرکز طرح این است که آوردن تلویزیون.

گستره

duwz8p98ceuq8fekesdecb

گستره.

Amazon Studios

آمازون نجات گستره از قلمرو لغو TV آوردن ما یک فصل چهارم با پنجم آمده است. خدا را شکر آن را به دلیل گستره هوشمند است sci-fi با واقع بینانه شخصیت های ارزش تولید بالا و یک خط تیره از کارآگاه noir. مجموعه ای در آینده ای که در آن بشریت استعمار منظومه شمسی, یک توطئه را تهدید می کند برای شروع یک جنگ سرد بین بزرگترین قدرت. یک گروه از antiheroes پیدا کردن خود را در مرکز. نگاه به جلو به فضای بیشتری غربی تم ها در آن به طور مداوم بسیار عالی بعد از آن فصل است.

Sneaky Pete

sneaky-pete8

جیووانی Ribsi و برایان کرانستون در Sneaky Pete.

Amazon Studios

مرد باهم Marius پیاده روی از زندان تنها به شکار توسط گانگستر او یک بار دزدیدند. بنابراین او فرض هویت خود همراه همسر پیت و پیاده روی بازگشت به زندگی پیت جدا, خانواده, که هیچ کدام عاقلانه تر است. برایان کرانستون به ارمغان می آورد تمام gravitas به گانگستر وینس در این بخش درام, پارتی-کمدی. یک بسته از پیچش و خطرناک موقعیت شما مسابقه را از طریق قسمت اعتیاد آور به عنوان به سرعت به عنوان پیت خود را می کشد منفی.

بوش

1518542006-bosch-amazon

Titus Welliver به بوش.

Amazon Studios

این طولانی در حال اجرا پلیس رویه با الهام از مایکل کانلی رمان می شود همه چیز برای, از مد افتاده, درام پلیسی. ما به دنبال پلیس لس آنجلس کارآگاه هری بوش که خالی از سکنه مرگ مادر خود را. در حالی که ابتلا به قاتلان سریال و نگه داشتن خانواده خود را امن او به بررسی قتل او. کاربردی و بدون مزخرف بوش را فراهم می کند ثابت و راز را با یک اندازه ثابت منجر شود.

شگفت انگیزی خانم Maisel

the-marvelous-mrs-maisel-season-3-mrsm-300-c-305-29-6-0-rgb-1575583056

راشل the nha party در حيرت خانم Maisel.

Amazon Studios

’50s زن خانه دار که می شود یک امینی طنز? این درخشان سری از Gilmore Girls creator, Amy Sherman-Palladino پر با اجرای درخشان از راشل the nha party و Alex Borstein, با گفت و گو برای مطابقت با. در یک مجموعه پر جنب و جوش و تغییر نیویورک لذت بخش ما قهرمان moonlights به عنوان یک کمدین در حالی که انجام وظایف خود به عنوان یک طبقه فوقانی یهودی آمریکایی خانه دار است. با چشمگیر, تصاویری گرما و zingers های شگفت انگیزی خانم Maisel کامل بسته است.

ترور

maxresdefault

ترور.

Amazon Studios

نه تنها این وحشت گلچین سری از ویژگی های فرهنگ عامه ژاپن و کاشفان به عنوان قلمرو ناشناخته اما آن فصل اول ستارگان قبل از چرنوبیل Jared Harris. او نقش کاپیتان کاشف قطب شمال کشتی که در نهایت در یخ گیر کرده. در بالا از شرایط سخت و تب کابین خدمه است stalked by ناشناخته حضور در مه. صحافی با جو ترس و وحشت هیجان, اعتبار, ترسناک.

Fleabag

44-fleabag

قمر والر-پل ستاره و خالق Fleabag.

Amazon Studios

اگر به نحوی Fleabag در قطار گذشت شما توسط آن زمان به آن اجازه دهید شما را در آن کامل, باور نکردنی نیروی. قمر والر-پل می نویسد و ستاره ها در بازی-تبدیل فوق العاده ای سریال کمدی. 30-چیزی که اجرا می شود یک کافه زندگی-در زندگی پر با حس شوخ طبعی است که پنهان مصیبت او نیست و در عین حال به نظر می آیند ، فقط در مورد کلمه به کلمه کامل با یک چهارم-دیوار شکستن دستگاه Fleabag غالبا می کند بهترین خود را به هر دو شوک و نابودی شما در حالی که خنده دار و مسخره.

فاجعه

catastrophe-season-4-180614-catastrophe4-ep1sc1-163391-rc-rgb

Sharon Horgan و Rob Delaney در فاجعه است.

Amazon Studios

نشان می دهد ویژگی Carrie Fisher نهایی تلویزیون نقش فاجعه است یک رام-com در مورد کثیف, هرج و مرج مردم است. لندن شارون و Bostonian غارت یک هفته ای ایستاده است که منجر به بارداری ناخواسته و غارت مهاجرت به انگلستان, به طوری که آنها می توانید شروع یک خانواده. بخشی از مشکل: شارون و غارت نمی دانم اولین چیزی که در مورد هر یک از دیگر. پوشش سن والدین ازدواج و عشق در آن باز کتاب فاجعه است فوق العاده رام-کام است که به شما می دهد چهار فصل را ببلعند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de