15 بهترین فیلم در آمازون نخست تصویری – CNET


beautiful-boy

Morgan Saylor and Sophie Lowe در انسان پایین.

Amazon Studios

در حالی که کلیک کردن از طریق آمازون نخست تصویری, شما احتمالا در سراسر یک تعداد انگشت شماری از آمازون اصلی فیلم است. آنها می تواند ضربه و از دست اما برخی از آنها تعجب آور سنگهای.

آمازون جرقه بزند تا فیلم مثل منچستر توسط دریا به نمایش در ایالات متحده, اما آن را نیز nabs حقوق در سراسر جهان به اصل مناسب برای یک شب با یک صفحه نمایش کوچکتر است.

امیدوارم شما پیدا کردن چیزی برای طعم و مزه خود را (و در کشور شما در دسترس) زیر.

بزرگ بیمار

23bigsick1-superjumbo

Kumail Nanjiani و Zoe Kazan در بیمار است.

Amazon Studios

بزرگ بیمار معرفی جهان به Kumail Nanjiani که co-نوشت: این فیلم بر اساس زندگی واقعی خود را عاشقانه با شریک زندگی امیلی V. گوردون. پس از جفت رفتن چند امیدوار کننده خرما امیلی توضیح بد می افتد و باید در یک ناشی از کما. در حالی که Kumail می شود به می دانم که او از پدر و مادر نگران در بیمارستان, خود, خانواده پاکستانی نگه می دارد تنظیم تاریخ برای او با زنان دیگر. نه تنها رسیده فرهنگی کمدی نصب setups بزرگ بیمار نیز پایین به زمین و صمیمی داستان از یک زن و شوهر.

شما هرگز واقعا در اینجا

160809-hardware-baths-00180-ywnrh-whynot

خواکین فونیکس در شما هرگز واقعا در اینجا.

Amazon Studios

یک تریلر روانی بازیگران قبل از بذله گو Joaquin Phoenix? آره بیشتر مردم نیاز به تماشای شما هرگز واقعا در اینجا. لین رمزی را استادانه را در یک داستان در مورد یک هیتمن که استخدام برای نجات یک سیاستمدار را از یک شبکه قاچاق انسان است استارک وحشیانه و شکر خدا مستقیما به نقطه در حال اجرا در یک کون سکس با زن 90 دقیقه. با فونیکس انجام درخشان خود را متعهد بازیگر چیزی که شما هرگز واقعا اینجا نیست خود را به طور متوسط هیجان انگیز.

بریتنی اجرا می شود ماراتن

brittany-runs-a-marathon-still

Jillian Bell در بریتنی اجرا می شود ماراتن.

Amazon Studios

لذت بخش, کمدی, بله, اما بریتنی اجرا می شود ماراتن نیز بازدید به خانه با تمرکز بر روی چیزهایی که ما همه با وسواس: غذا و تصویر بدن و ورزش. بریتنی, بازی های برگزار شده توسط این زحمت relatable Jillian Bell, دریافت قوی مشاوره از دکتر خود برای از دست دادن وزن و کاهش سخت, مهمانی, شیوه زندگی است. او شروع به در حال اجرا و در نظر گرفتن همه سختی را نسبت به زندگی تغییر خط پایان. تماشای آن را از نیمکت خود را پس از آن الهام گرفته شده به خارج برای تنه زدن.

Suspiria

suspiria-2017

داکوتای جانسون و تیلدا سوئینتن در Suspiria.

Amazon Studios

Luca Guadagnino ترسناک تصویر در قاب تلخ, هنر خانه پنجره را نمی توان برای همه, اما برای کسانی که به پایین سوراخ خرگوش از آن معتبر برلین رقص مدرسه شما در یک پیچ خورده درمان است. تیلدا سوینتن است با شکوه منجر شود که مربیان جوان دختر ساده داکوتای جانسون. هشدار داده می شود: انعطاف پذیر رقصندگان به هر شکلی به بدن ترسناک. این فیلم در بیش از دو و نیم ساعت است اما اگر شما به تصاویری نگران کننده و یک لمس از سحر وجود دارد یک زن و شوهر از فک صحنه شما می خواهید به چوب در اطراف برای.

شهر از دست رفته از Z

the-lost-city-of-z-2017-after-credits-hq1

Charlie Hunnam در شهر از دست رفته از زهرا

Amazon Studios

بر اساس زندگی انگلیسی ماجراجو Percy Fawcett این شهر از دست رفته از Z قطره شما را به جنگل های بارانی آمازون در جستجوی باستانی شهر از دست رفته. در صورتی که راه اندازی برای ماجراجویی نیست و فریبنده به اندازه کافی ستاره فیلم Charlie Hunnam, رابرت پتینسون و تام هلند… با یک سبیل. زیبا و پر اب و تاب فیلم با هم قرار داده و با مراقبت از شهر از دست رفته از Z ممکن است حرکت آهسته تر از شما فکر می کنم که تنها افزایش آن جذاب روانی لایه.

منچستر توسط دریا

manchester-by-the-sea

میشل ویلیامز و کیسی افلک در منچستر توسط دریا.

Amazon Studios

آماده شدن برای آمازون, اول, بزرگ, معتبر فیلم برای erikson شما در قفسه سینه. یک مرد شکسته که تجربه وحشتناک ضرر و زیان می شود نگهبان خود نوجوان برادرزاده. لی چندلر داستان شما خواهد رسید با پانچ پس از احساسی پانچ عنوان خواهد شد بسیار زیاد اجرای برنامه از امثال میشل ویلیامز. یکی دیگر از دستاورد Kenneth Lonergan Manchester توسط دریا تنومند فراموش نشدنی قصه گویی.

این Handmaiden

still-the-handmaiden-1

Kim Tae-ri و Kim Min-hee در Handmaiden.

Amazon Studios

حتی اگر شما شنیده ام چیزهای خوب در مورد Handmaiden هیچ چیز شما می توانید آماده برای مجنون تاب این نفیس کره جنوبی فیلم طول می کشد. طبقه بندی شده به عنوان یک وابسته به عشق شهوانی, تریلر روانی این Handmaiden شامل صریح صحنه شما احتمالا باید جلوگیری از تماشای با پدر و مادر در اطراف. این همه لگد کردن با یک مرد باهم wooing ژاپنی اری برنده زن با قصد ارتکاب او به پناهندگی پس از آنها ازدواج کرده است. اما جیب بر شریک که شمار به عنوان خدمتکار او را دستگیر میشوند از این طرح است. اگر شما بوده ام به کره جنوبی فیلم با تشکر از انگلاین است که باید تماشا کنید.

پاترسون

paterson

آدم راننده در پاترسون.

Amazon Studios

در علامت تجاری جیم جارموش سبک این پایین کلید indie باریک در جزئیات ظریف از زندگی به طور منظم با متمایز حس شوخ طبعی است. پوشا یک هفته پاترسون شرح زیر است یک راننده اتوبوس و شاعر به نام پاترسون که گوش به مسافران صحبت, طول می کشد سگ خود را برای پیاده روی و متوقف می شود برای آبجو در نوار محلی. آدم راننده به تنهایی باعث می شود همه که بی وقفه watchable. خال خال با شخصیت های منحصر به فرد زندگی در نیوجرسی شهر پاترسون ارائه می دهد یک حکیم را در زندگی تعمق به شخصی موانع و مسیرهای جدید بافته شده در اطراف آنها.

اواخر شب

late-night-revieiw

اما تامپسون در اواخر شب.

Amazon Studios

نوشته شده توسط بازیگران و, Mindy Kaling, اواخر شب به دنبال یک تحسین اخبار میزبان نشان می دهد که رتبه بندی در حال کاهش است. او استخدام یک زن هندی-نویسنده آمریکایی به لرزش سفید-نر نویسنده اتاق. هرگز موعظه در حالی که ساخت یک استدلال برای تبدیل Emma Thompson به یک زندگی واقعی نشان می دهد بحث میزبان اواخر شب پر جنب و جوش کمدی با نکات شیطان پرادا می پوشد. که به تنهایی باید یک دلیل جامد به تماشای آن.

جنگ سرد

maxresdefault

Joanna Kulig در جنگ سرد.

Amazon Studios

پس عاشقان از زمینه های مختلف و طبایع Pawel Pawlikowski تاریخی, درام است که در ویران پس از جنگ جهانی دوم لهستان. Zula بلند پروازانه خواننده جوان faking دهقان هویت در حالی که ویکتور یک نوازنده جاز برگزاری امتحانات ابتدائی برای حمایت دولت محلی گروه موسیقی. این سیاست به کار گرفته ظرافت و سیاه و سفید تصاویری دقیق و زیبا. برای 88 دقیقه درمان مجلل پرشور تقریبا غیر ممکن است داستان عشق نگاه هیچ بیشتر از جنگ سرد.

گسترده ای از شب

007865ce

سیرا مک کورمیک در قریب به اتفاق از شب.

Amazon Studios

گسترده ای از شب کنجکاو, indie در, sci-fi تلنگر از اولین مدیر اندرو پترسون که با روایت در راه های هوشمندانه. طولانی, فراگیر, عکس های ما را پس از دو رادیو جوان کارگران که بررسی یک فرکانس صوتی آنها فکر می کنند می توان به بیگانگان. متمایز 1950s جدید مکزیک محیط و شخصیت های ارائه تک گویی با صاف intonations از کسانی که در رادیو تمام ساخت فضای وهم آور با نتیجه نهایی رضایت بخش.

عسل پسر

honey-boy-3

Shia LaBeouf در عسل ،

Amazon Studios

Shia LaBeouf نوشت: این فیلمنامه برای این سرگذشتی فیلم در مورد یک بازیگر کودک و رابطه او با پدر است. ما به دنبال اوتیس که دچار آسیب های روانی پس از روز در مجموعه به همراه پدرش سابق بازار مال فروشان دلقک. LaBeouf در واقع نقش این شخصیت با الهام از پدر خود, دادن عسل پسر حتی بیشتر روانی لایه. این شگفت انگیز است, سینمایی درمانی از یک چشم انداز منحصر به فرد.

من خود را نگرو

5ed673ca300000e823157266

جیمز بالدوین در من خود را نگرو.

Amazon Studios

من خود را Negro یک فیلم مستند به روایت Samuel L. Jackson و با الهام از مجموعه ای از یادداشت ها و نامه های نوشته شده توسط نویسنده آمریکایی و فعال جیمز بالدوین در اواسط 70s. موضوع از این خاطرات? دوستان نزدیک خود را انقلابی رهبران حقوق مدني مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ جونیور و Medgar Evers. کاوش در تاریخ نژادپرستی در آمریکا, I Am Not Your Negro افکن از طریق بالدوین مشاهدات دردناک مبارزه برای حقوق مدنی.

یک فرزند ملت

p16821884-v-h8-aa

مستند یک فرزند ملت است.

Amazon Studios

یک فرزند ملت به شما می دهد یک نگاه روشن در چین سیاست تک فرزندی را که به طول انجامید از سال 1979 تا سال 2015. آن مدیران Nanfu وانگ و Jialing ژانگ متولد شد, در طول این دوره و کشف aftereffects از آنچه تا به حال تبدیل شدن به یک نرمال جنبه ای از زندگی را برای مردم چین است. به دنبال ناخوشایند طرف “جمعیت جنگ” از طریق تجربه طیف گسترده ای از مردم یک فرزند ملت است استارک تصویر از این دوره از تاریخ چین است.

ضربه Man Down

blow-the-man-down

Morgan Saylor and Sophie Lowe در انسان پایین.

Amazon Studios

برادران کوئن دیدار با وس اندرسون در این فیلم کمدی هیجان انگیز سازی توسط دو جوان درخشان زن منجر می شود. مجموعه ای در یک هوای برفی شهر ماهیگیری در مین منفجر مرد را به شرح زیر خواهر, بازی های برگزار شده توسط Morgan Saylor and Sophie Lowe که سعی در پنهان کردن بدن یک مرد پس از او مورد حمله یکی از آنها است و او می جنگیدند. در حالی که در جرم و جنایت خود را جست و خیز آنها پیدا کردن خود را حفر شهر matriarchs’ اسرار تاریک و نخ ریسی این را به یک نوآر رمز و راز است. آن را به عنوان فوق العاده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>