TGI جمعه Au Gratin سیب زمینی

Colby, پنیر موزارلا و سس بشامل نوبت سیب زمینی معمولی به یک امر عجیب. بدون نیاز به ناهار خوردن این غذا خوشمزه. این تقلیدی می تواند به راحتی در خانه ساخته شده است.


خدمت/می سازد:

آماده در:
  2-5 ساعت


مواد تشکیل دهنده

4 بزرگ پخت سیب زمینی
3 فنجان سس بشامل
1 قاشق چای خوری نمک
1/4 قاشق چای خوری فلفل سفید
3/4 فنجان پنیر موزارلا رنده شده
1/4 فنجان رنده شده پنیر کالبی

جهت

پخت سیب زمینی در فر قبل گرم کردید بگذارید در دمای 400 درجه فارنهایت تا زمانی که کاملا پخته شده است. سرد به مدت 30 دقیقه در دمای اتاق و سپس برش به نیم اینچ ضخامت دور.

با هم مخلوط سس بشامل نمک و فلفل سفید. اضافه کردن مواد باقی مانده. ریختن (فولد) در سیب زمینی است. مخلوط را در تحت پوشش ظرف پخت در فر 300 درجه فارنهایت به مدت یک ساعت یا تا زمانی که سیب زمینی ها داغ تمام راه را از طریق. حذف پوشش و اجازه می دهد سیب زمینی به قهوه ای است.


اضافه شده توسط

Jaidyn, آیداهو, ایالات متحده آمریکا

تغذیه

تغذیه داده شده است محاسبه نشده است.
لطفا توجه داشته باشید:
این یک نسخه cat دستور العمل ارائه شده به CDKitchen توسط یک شخص ثالث. این دستور یک دستور اصلی مگر اینکه به طور خاص اعلام شده است و تنها از نظر قابل قبول “کلون” به اصلی برای آشپز خانه را به تلاش برای تکراری. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور خود متفاوت منوها و مواد تشکیل دهنده منطقه پس از نسخه های ارائه شده ممکن است شبیه به آنچه که شما ممکن است تلاش کرده اند قبل از. همه علائم تجاری اشاره اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>