تکنولوژی تیتان ساخته شده توسط کنگره در تاریخی ضد تراست شنوایی – CNET

چهار امریکا ثروتمندترین و قدرتمند ترین تکنولوژی اجرائی مواجه خسته کننده مخاطبان قبل از مجلس نمایندگان آمریکا’ آنتی تراست کمیته فرعی شنبه رو خشن بازجویی در مورد اتهام درنده کسب و کار شیوه های سرقت از محتوای دیجیتال و تهاجمی کپی کردن و خرید از رقابت کسب و کار. این جلسه در حال حاضر بیش از سه ساعت طولانی ثابت شده است ناراحت کننده برای Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس اپل تیم کوک و حروف الفبا را به سوندار پیچای.

نمایندگان مجلس آماده شد. آنها نشان داد تا با رسید, داخلی, شرکت های بزرگ, ایمیل ها و نتایج حاصل از مصاحبه از شرکت های کوچکتر که گفت: آنها صدمه رویه ضد رقابتی. در بسیاری از موارد با تکنولوژی کارفرمایان به سادگی رد قضیه از این سوالات که تقریبا یکنواخت به تصویر کشیده شده این شرکت به عنوان انحصاری, ruthless و یا هر دو.

این جلسه برگزار شد و عملا در میان coronavirus شیوع اوج 13 ماه بررسی به تکنولوژی تسلط. مشارکت چهار اجرائی که در میان قابل تشخیص ترین نامها در کسب و کار و همچنین به عنوان فن آوری نخستین بار آنها صحبت کرده و به کنگره به عنوان یک گروه. بزوس که اوایل مشارکت خارج فنی قطعی است حضور در اولین جلسه عمومی.

اگر تنور از سوالات است که نشان میدهد این کمیته به نظر می رسد آماده برای پیدا کردن راه های جدید برای کررل غول تکنولوژی. سوالات باید به تصویر کشیده, شرکت های, که stomping در دست نامرئی بازار آزاد بیشتر به کسب و کار خود را. یک گزارش از سوی کمیته, که به سنتز نتايج شش جلسات و بیش از 1.3 میلیون اسناد به تعویق افتاد با توجه به همه گیر است اما انتظار می رود گاهی اوقات این سال است.

تلخ تن از شنوایی است که به سختی تعجب آور است. بسیاری از جلسات کنگره تهیه کردن به عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و سیاسی نقطه به ثمر رساند — که هر دو بر روی صفحه نمایش پنج شنبه — بیش از واقعیت-پیدا کردن. قانونگذاران مورد استفاده خود را پنج دقیقه در هر دور از بازجویی به سخنرانی به مدیران اجرائی. آنها اغلب قطع شاهدان به آنها پاسخ داد که البته مانع از مدیران اجرائی از filibustering.

در بیانیه افتتاحیه آمریکا Rep. دیوید Cicilline یک دموکرات از رود آیلند, تنظیم مقابله تن افزایش نگرانی های بزرگ فناوری می تواند در تحکیم قدرت و حتی بیشتر به طور کامل در طول coronavirus بیماری همه گیر. او گفت: این مهم برای مقابله با انحصار قدرت بنابراین آن را نمی خرد کسب و کارهای دیگر.

“بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از پادشاه و نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد” گفت: Cicilline رئیس کمیته فرعی.

در سمت دیگر راهرو تشکر. جیم اردن یک جمهوری خواه از اوهایو نگرانی در مورد اتهام ضد محافظه کار تعصب عمده در تکنولوژی سیستم عامل از جمله توییتر سانسور جمهور تهمت توييتها. “من فقط به تعقیب قطع,” او گفت:. “بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل, آمازون, Facebook و گوگل به گریل شده توسط کنگره


5:33

یک ساعت به شنیدن این دیدگاه های مختلف تکرار شد و به عنوان جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند نگرانی در مورد آنلاین سانسور محافظه کار صدا و دموکرات ها در مورد شکایت احتمالی انحصاری شیوه های. جمهوریخواهان روشن بود در خود نرم افزار-پشتیبانی کسب و کار بارها و بارها گفته و شرکت های موفق لزوما بد است.

Bipartisanship — سخت به آمده در واشنگتن — به وضوح مشهود است. هر دو Cicilline و جمهوریخواه کن باک از کلرادو متهم گوگل از سرقت محتوای دیجیتال از شرکت های کوچکتر مانند Yelp از و نابغه است. در مورد Yelp Cicilline گفت: گوگل تهدید به delist آن زمانی که Yelp از نگرانی.

“انتخاب گوگل به Yelp شد اجازه دهید ما شما را سرقت محتوا و یا ناپدید می شوند به طور موثر از وب سایت نیست که ضد رقابتی است؟” Cicilline خواسته در اشاره کرد و پرقدرت خط از سوال.

تا حدودی sheepishly, پیچای اجتناب مستقیم پاسخ گفت: “زمانی که من در این شرکت اجرا شود, من واقعا با تمرکز بر دادن کاربران آنها چه می خواهند. ما رفتار خودمان را به بالاترین استاندارد. مبارک به تعامل درک جزئیات و پاسخ به سوالات شما بیشتر است.”

در حالی که هر مدیر عامل شرکت چهره های مختلف مجموعه ای از نگرانی های خود را آماده باز کردن اظهارات, که منتشر شد سه شنبه شب با ارائه کاملا مشابه دفاع از خود سازمان است. این مدیران گفت: شرکت های خود را با بسیاری از رقبا ایجاد مشاغل در آمریکا و به نفع کسب و کارهای کوچک و مصرف کنندگان است.

antitrust-testimony-1.png

در یک اقدام بی سابقه شنوایی در طول coronavirus تمام چهار tech اجرائی به نظر می رسد از راه دور از طریق Cisco Webex برای این رویداد.

از طریق قضایی مجلس

بزوس ارائه دفاع از شرکت عظیم و گفت آنها منحصر به فرد قادر به انجام پیچیده وظایف. “من اهمیتی نمی دهند چه خوب یک کارآفرین شما هستند,” او نوشت: “شما در حال رفتن به ساخت یک فیبر بوئینگ 787 در گاراژ خود را.”

و حتی با Facebook فعلی تسلط زوکربرگ نوشت که او انتظار دارد یکی دیگر از خدمات خواهد شد در نهایت تبدیل شدن به محبوب تر. “من مدت ها بر این باور بودند که ماهیت صنعت ما این است که روزی یک محصول را جایگزین Facebook,” او گفت:. “من می خواهم ما را به آنهایی که در ساخت آن از آنجا که اگر ما کسی دیگری خواهد شد.”

این مراسم با تاخیر حدود یک ساعت چون قبل از شنیدن زد طولانی نادر عمومی بازجویی از بزرگ فناوری با نفوذ ترین رهبران در یک نقطه تحول بزرگ است. همه گیر اتحادش را تغییر چگونه بسیاری از آمریکایی ها زندگی می کنند و آنها را وادار به تکیه بر شرکت های به کار و فروشگاه از خانه و همچنین برقراری ارتباط با عزیزان. این جلسه به احتمال زیاد لمسی بزرگ با تکنولوژی توانایی برای شکل دادن به افکار عمومی یک موضوع که گرفته فوریت با ستیز انتخابات ریاست جمهوری حدود سه ماه دور و ادامه اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

این کمیته نگرانی از چهار شرکت باید آنقدر قدرتمند است که می تواند بشدت رقابت و جلوگیری از نوآوری دستیابی و یا کپی کردن رقبا. این کمیته می تواند پیشنهاد مقررات جدید از فن آوری و یا در نتیجه بعید است شکستن این شرکت است.

این کمیته نیست و به تنهایی در آن نگرانی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها ادعا دره سیلیکون خفه محافظه کار صدای توییتی که او اقدام به محدود کردن فناوری بزرگ قدرت اگر کنگره نبود.

“اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با اجرایی سفارشات” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با صدور یک فرمان اجرایی که به طور گسترده ای دیده می شود به هدف توییتر که نیست شهادت در دادگاه و تهدید به ممنوعیت Infinite محبوب چینی تصویری برنامه. (روز چهارشنبه استیو Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر گفت که Infinite بود تحت امنیت ملی بررسی.)

هر اندازه قدرت چهار شرکت که به ارزش حدود 5 تریلیون ترکیب گسترده است. Facebook بزرگترین شبکه اجتماعی است و تقریبا به همان تعداد از کاربران به عنوان جمعیت از دو تا از بزرگترین کشورهای چین و هند ، آمازون کنترل 38% از ما آنلاین خرید و فروش بیش از شش برابر اندازه خارج شده است ما کسب و کار وب سایت خود را نزدیکترین رقیب. فروشگاه برنامه اپل است که تنها راه برای بسیاری از توسعه دهندگان برای دریافت نرم افزار خود را بر روی آی-فون و آی پد پایه مشتری و اپل طول می کشد یک برش از این تاسیسات است. گوگل دارای یک قفل در جستجو و پردازش و در حدود 90 ٪ از تمام جستجوهای وب در سراسر جهان است.

از مدیران انتظار می رود به آدرس جداگانه ضد تراست نگرانی. با Facebook تنظیم کننده به دنبال این شرکت خریداری از رقبا مثل Instagram و واتساپ. برای آمازون کنگره تا حد زیادی متمرکز در شرکت خصوصی-برچسب کسب و کار است که مبادرت به فروش آمازون مارک های لباس و غذا و پوشک. اپل دیده است موشکافی بیش از برش آن را طول می کشد از توسعه دهندگان نرم افزار در فروشگاه برنامه خود را. برای گوگل, تنظیم کننده های تمرکز به طور عمده در جستجوی غول تسلط در تبلیغات دیجیتال.

فناوری رهبران و شرکت های خود را نیز نشان سرسام آور ثروت شخصی. بزوس است ثروتمندترین مرد جهان با ثروت شخصی حدود 181 میلیارد دلار است. زوکربرگ چهارم ثروتمندترین, با $86 میلیارد دلار است. هر چند شهادت, گوگل, بنیانگذاران شرکت لری پیج و سرگئی برین در حال 68 دلار و $66 میلیارد دلار هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im