اظهارنامه مالیاتی مهلت 2020: چگونه فایل, فرمت, برآورد بازده و بیشتر - CNET

ببخشید مالیات با توجه جولای 15 -- مگر اینکه شما فایل برای فرمت. آنجلا Lang/CNET که آیا شما آن را دوست دارم یا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399
 tax-day-4005

ببخشید مالیات با توجه جولای 15 -- مگر اینکه شما فایل برای فرمت.

آنجلا Lang/CNET

که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, جولای 15 روز مالیات -- تاریخ زمانی که شما 2019 مالیات به علت است. در این سال مهلت می افتد سه ماه بعد از حد معمول پس از IRS تمدید تاریخ از 15 آوریل تا 15 ژوئیه در ماه مارس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و فوری آن ضربه زدن به اقتصاد ایالات متحده.

در حال حاضر که اظهارنامه مالیاتی خود را آخرین مهلت است که در اینجا ما باید پاسخ خود را به پرسش های بسیاری از جمله چگونه به یک فایل, فرمت, چه زمان مالیات در واقع ناشی از فردا, نحوه محاسبه مالیات خود را بازپرداخت و چه تغییراتی در محل برای روز مالیات سال 2020 است. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر و مثل همیشه آگاه باشید که وجود دارد بسیاری از مشترک -- و خطرناک-کلاهبرداری مالیاتی برای جلوگیری از.

ادامه مطلب: محرک بررسی 2: زمانی که می تواند از آن می رسد ؟ ما شکستن خرما بدانید

روز گذشته به فایل مالیات شنبه, جولای 15

برای بسیاری از افراد در آمریکا, مالیات, برای, تقویم سال 2019 به طور رسمی فردا به دلیل. شما باید فایل الکترونیکی مدتی در این تاریخ -- و یا دیگری به شما از طریق پست-در تشکیل پرونده باید شهریور در جولای 15 -- به قطع.

با توجه به IRS حداقل آنچه شما انتظار می رود به مدیون باید پرداخت شود امروز برای جلوگیری از مجازات و علاقه اما شما باید تا اکتبر. 15 به واقع فایل اظهارنامه مالیاتی خود را. مطلب در زیر کلیک کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به پرونده مالیاتی فرمت طول COVID-19 همه گیر

1:37

چه اتفاقی می افتد اگر من هنوز مهلت?

شکست-به-فایل مجازات 300 دلار در سال 2020 است. (مالیات دهندگان اولین عمل 2019 افزایش خواهد یافت و این مجازات به 330 دلار در سال 2021.) برای جلوگیری از پرداخت آن شما باید برنامه به فایل الکترونیکی یا مهر باطله تمبر پست اظهارنامه مالیاتی خود را فردی نیمه شب در جولای 15-در آخرین. در میان بسیاری از مزایای استفاده از تشکیل پرونده اولیه و پیشگیری از شخص دیگری از پر کردن متقلبانه از طرف شما دلیل کافی برای دریافت مالیات خود را در اسرع وقت انجام شود.

چگونه می توانم درخواست یک افزونه ؟

IRS معمولا اجازه می دهد تا مالیات دهندگان به فایل برای فرمت. در این سال با توجه به دستورالعمل در فرم 4868 (نرم افزار به صورت اتوماتیک تمدید زمان برای فایل ما فردی مالیات بر درآمد بازگشت) مالیات دهندگان می توانند برای درخواست اضافی سه ماه به پرونده ساخت Oct. 15 موعد مقرر.

که مالیاتی تهیه نرم افزار می توانید استفاده کنم ؟

مالیات بر برنامه های متعدد هستند اما ما وارد برخی از ترین قابل اعتماد تهیه مالیاتی برنامه ها و خدمات در اینجا. نگه داشتن خواندن برای جزئیات بیشتری در مورد چگونه به فایل مالیات آنلاین.

چه تغییراتی برای 2019 مالیات آیا من نیاز به دانستن در مورد ؟

برای مالیات سال 2019 IRS دارای بهینه سازی های فردی مالیات بر درآمد براکت تنظیم آنها برای تورم است. و جدید وجود دارد قوانین و مقررات مربوط به استاندارد کسر 401(k) برنامه ها و حساب های پس انداز بهداشت و درمان است که ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه شما مالیات خود را آماده کنید. تغییرات عمده عبارتند از:

  • استاندارد کسر در حال حاضر $12,200 برای تک filers و $24,400 برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک. (بیشتر بدانید.)
  • 401(k) سهم حد افزایش یافته است به $19,000 اما گرفتن تا حد -- برای مردمی 50 و بیش از -- باقی مانده است $6,000. (بیشتر بدانید.)
  • سهم محدود برای حساب های پس انداز بهداشت و درمان افزایش یافته است به $3,500 برای خود تنها پوشش و 7000 دلار برای خانواده ها. (بیشتر بدانید.)
  • "فرد حکم مجازات" -- که قبلا متهم به افرادی که بیمه درمانی وجود ندارد -- در حال حاضر حذف شده است.(بیشتر بدانید.)

در سال گذشته IRS بسته شد به دلیل تعطیلی دولت. در این سال بسیاری از سازمان های دولتی درهای خود را بسته اند و یا در حال کار در شدت کاهش ظرفیت. بسیاری از مالیات دهندگان نیاز به تکیه بر منابع آنلاین برای کمک به آنها حرکت پر کردن فرآیند. IRS منتشر شده در 12 صفحه PDF پوشش تغییرات عمده ای که در اثر سال گذشته وجود دارد و پاسخ به بسیاری از سوالات در سایت IRS.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از شرکت های که دوست دارم برای کمک به شما در آماده سازی مالیات خود را برای هزینه ، (با توجه به درآمد سالانه خود را, شما ممکن است واجد شرایط برای آماده سازی منابع پشتیبانی هر چند آنها سخت تر برای پیدا کردن از آنچه باید باشد.) CNET را از امور مالی شخصی خدمه آماده کرده است تعداد زیادی از منابع مالیاتی برای کمک به شمااز جمله یک سری از مقالات پوشش 2020 فصل مالیات از هر زاویه:

stimulus-mailboxes-coronaviris-2581

مالیات خود را براده باید شهریور ماه ژوئیه 15.

آنجلا Lang/CNET

چگونه می توانم فایل من مالیات آنلاین ؟

CNET گرد است تا بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020 شامل فروشندگان مانند TurboTax, H&R Block و TaxSlayer. این شرکت ها می توانند با مالیات پر کردن فرآیند-از گزارش خود درآمد مشمول مالیات و یا خود اشتغالی درآمد, راه اندازی پرداخت مستقیم و رفتن را از طریق خود را جزء به جزء کسر -- بسیار آسان تر است.

ادامه مطلب: بهترین نرم افزار مالیات برای سال 2020

که اشاره IRS فراهم می کند یک لیست آنلاین رایگان مالیات دبستان نرم افزار ارائه شده توسط بسیاری از همان کسانی که ارائه دهندگان. تنها نکته: این برنامه رایگان تنها اگر شما واجد شرایط برای استفاده از یک 1040EZ فرم. این بدان معناست که وضعیت مالیات خود را باید نسبتا ساده است. شما می توانید از آن استفاده کنید اگر شما کمتر از $100,000 در سال, شما نمی itemize کسر و شما نمی صاحب یک کسب و کار.

البته اگر شما می خواهید به itemize کسر و یا پیچیده تر وضعیت مالی -- شما اجرا یک کسب و کار سرمایه گذاری و یا ایجاد درآمد اجاره -- شما مجبور به پرداخت برای یک ردیف بالاتر از خدمات است که می تواند چند صد دلار است. هنوز برای بسیاری از مردم حتی بیشتر لوکس آنلاین بسته است به مراتب ارزان تر از استخدام مجاز مالیات pro. و اگر شما ترجیح می دهم به نگه داشتن آن مدرسه قدیمی IRS آنلاین فرم های مالیاتی در رسیدگی به برخی اما نه همه محاسبات را برای شما و هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به فایل الکترونیکی و یا چاپ و پست الکترونیکی.

screen-shot-2018-03-05-at-10-04-45-am

تعداد آنلاین مالیات دهندگان نرم افزار به شما کمک خواهد کرد فایل به صورت رایگان.

TurboTax

جزئیات: TurboTax است که شما شکار به صورت رایگان آن تشکیل پرونده مالیاتی خدمات میگه Marketplace

زمانی که من نیاز به فایل من دولت مالیات ؟

در این سال بسیاری از کشورهای توسعه یافته اظهارنامه مالیاتی خود را مهلت امروز ژوئیه 15. و یک زن و شوهر از کشورها را تحت فشار قرار دادند و آنها را حتی بیشتر; هاوایی مالیاتی کشور مهلت 20 و آیووا است ژوئیه 31. میسوری دولت مالیات مهلت شد مه 15.

آیا من می توانم فایل من دولت مالیات آنلاین ؟

بسیاری از ایالت های خود را آنلاین مالیات سیستم عامل که معمولا به رایگان استفاده کنید. TurboTax, H&R بلوک و دیگر حاضر مالیات ابزار همچنین می تواند کمک به شما فایل خود را به وزارت امور خارجه بازگشت و می توانید بسیاری از اطلاعات از یک فدرال بازگشت آنها در حال حاضر آماده هر چند آنها معمولا به اتهام هزینه. بررسی CNET را مقایسه مالیات نرم افزار و خدمات به ببینید که کدام برای شما بهتر است.

screen-shot-2018-03-05-at-10-02-56-am
IRS.gov

وقتی که من دریافت بازپرداخت مالیات من?

چگونه به سرعت شما می توانید انتظار برای دیدن بازپرداخت خود را بستگی دارد که چگونه شما فایل هنگامی که شما فایل و کدام روش پرداخت را انتخاب کنید. پر کردن آنلاین و پر کردن زودتر معمولا منجر به پردازش سریعتر. در حالت عادی سال, نمونه چرخش در محدوده یک تا سه هفته اما با توجه به شدید اختلال از سال 2020 همه شرط هستند ،

انتخاب مستقیم سپرده به عنوان روش پرداخت پس IRS را سپرده بازپرداخت خود را به طور مستقیم به حساب بانکی شما معمولا باعث می شود برای سریع ترین چرخش. یک e-جمع آوری پرداخت مستقیم که در آن شما preparer مالیاتی هزینه کسر از خود را بازپرداخت ممکن است اضافه کردن چند روز دیگر به شما صبر کنید. مقاله بررسی کنید ممکن است چند هفته به طول می رسند.

در اینجا این است که چگونه به خود را برآورد بازپرداخت مالیاتی و راه های, شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در آن در صورتی که طرح های خود را.

کجا من ارسال و مالیات ؟

اگر شما فایل آنلاین وجود دارد هیچ چیز برای چاپ و یا ایمیل اما توصیه ما به شما صرفه جویی یک نسخه الکترونیکی. در غیر این صورت شما باید به ایمیل خود را بازگشت به IRS. خاص آدرس پستی بستگی دارد که فرم مالیاتی شما با استفاده از و که دولت شما در زندگی. IRS را منتشر کرده است لیست کامل در اینجا.

آن را حیاتی است که شما ارسال بازگشت خود را به سمت راست IRS ، گرفتن آن اشتباه می تواند عواقب وخیم و ممکن است منجر به یک ضربه پنالتی و یا خوب است.

چگونه می توانم قرار دادن IRS من مالیات پرداخت ؟

اگر شما پستی مالیات خود را پرداخت, شما می توانید انتخاب به برداشت مستقیم از حساب بانکی شما و یا شامل یک چک شخصی و یا حواله پول. اگر شما دومی را انتخاب کنید, آن را قابل پرداخت به "خزانه داری ایالات متحده" و خود را شامل نام و آدرس و شماره تلفن و شماره امنیت اجتماعی و یا ITIN (Individual Tax ID Number). تحت هیچ شرایطی نباید شما ایمیل نقدی به IRS.

بیشتر بخوانید: چگونه به مسئولیت رسیدگی به cryptocurrency در مالیات خود را

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed

15:52

چگونه می توانم بررسی وضعیت بازپرداخت?

IRS سایت ویژگی های یک دستی ابزار مبتنی بر وب است که به شما امکان بررسی وضعیت خود را بازپرداخت و همچنین یک برنامه تلفن همراه IRS2Go. شما معمولا می توانید دسترسی خود را بازپرداخت وضعیت حدود 24 ساعت پس از e-پر کردن یا چهار هفته پس از پستی در بازگشت. برای بررسی وضعیت خود را, شما نیاز به ارائه شماره امنیت اجتماعی و یا ITIN پر کردن وضعیت و مقدار دقیق خود را بازپرداخت. اگر وضعیت خود را "دریافت" IRS خود بازگشت و در حال پردازش آن است. "تایید شده" به این معنی است که بازپرداخت خود را در راه است.

من سوالی در مورد مالیات من. می توانید با من تماس بگیرید IRS ؟

راه های متعددی وجود دارد به تماس با IRS. این سازمان به نظر می رسد را به حالت تعلیق در آن زندگی می کنند چت و برای هم بودن اما شما هنوز هم می تواند ارسال سوال از طریق فرم آنلاین. اگر شما ترجیح می دهید به صحبت کردن با یک فرد IRS حفظ تعداد خط تلفن اختصاص داده شده است که باز از دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 10 شب (به وقت محلی). افراد می توانند با تماس 800-829-1040 و کسب و کار می توانید تماس بگیرید 800-829-4933.

و همیشه وجود دارد تعاملی مالیات دستیار -- یک ابزار آنلاین است که فراهم می کند پاسخ به تعدادی از قانون مالیات سوال. آن را می تواند تعیین اگر یک نوع از درآمد مشمول مالیات است اگر شما واجد شرایط برای ادعای برخی اعتبارات و اینکه آیا شما می توانید کسر هزینه در اظهارنامه مالیاتی خود را. آن را نیز فراهم می کند پاسخ به سوالات عمومی, از قبیل تعیین وضعیت بایگانی خود را که آیا شما می توانید ادعا وابستگان اگر شما حتی باید به اظهارنامه مالیاتی و غیره.

از کجا می توانم پیدا کردن کمک با مالیات ؟

وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های کاربردی آنلاین و خدمات و شما می توانید بررسی CNET را مقايسه آنها.

IRS معمولا ارائه می دهد رایگان مالیات دبستان کمک از طریق تعدادی از برنامه های. داوطلب مالیات بر درآمد برنامه کمک برای مثال به طور معمول کمک می کند تا افرادی که کمتر از $54,000 دارای معلولیت و یا محدود تسهیلات با زبان انگلیسی. و مالیاتی مشاوره برای سالمندان برنامه متخصص در مسائل مالیاتی که بر افرادی که 60 ساله یا مسن تر. با توجه به COVID-19 بسیاری از ویتا سایت های -- و همه TCE سایت های -- شده اند بسته است. در حال حاضر نمایندگان مستقل بین المللی مالیات دهندگان خدمات مرکز تماس در دسترس باقی می ماند در 267-941-1000, از دوشنبه تا جمعه از ساعت 6 صبح تا 11 p. m. ET.

بیشتر بخوانید: چگونه به کسر دفتر خانه خود را بدون ممیزیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب