هدف این است که ساخت برخی از به روز رسانی عمده به خود COVID-19 پاسخ. در یک به روز رسانی بیانیه مینیاپولیس مبتنی بر زنجیره دقیق چه جدید احتیاطی و سیاست های فروشگاه اضافه شده است برای کمک به نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن است.

target carts

شاتر

تمام هدف فروشگاه اضافه شده اجتماعی فاصله سیاست. این شرکت در بیانیه آمده است: “هدف این است که در حال حاضر به طور فعال نظارت و زمانی که نیاز به محدود کردن تعداد افراد داخل بر اساس فروشگاه های خاص فیلم مربع است. اگر اندازه گیری مورد نیاز است یک عضو تیم کمک خواهد کرد که مهمانان به تعیین منطقه در انتظار خارج اجتماعی فاصله نشانگر در حالی که دیگران را راهنمایی مهمانان در داخل فروشگاه و نگه داشتن چیزهای در حال حرکت به سرعت و به راحتی.”

این اندازه گیری است که در علاوه بر این به علامت کف کن و پیام های صوتی است که در حال حاضر در حال استفاده در فروشگاه ها به منظور تشویق خریداران و کارکنان اجتماعی را حفظ فاصله.

target checkout

شاتر

این بیانیه در ادامه توضیح داد که چه اقداماتی هدف تیم گرفتن است: “هدف آغاز خواهد شد ارائه تمام اعضای تیم ما در فروشگاه ها و مراکز توزیع با کیفیت بالا یکبار مصرف ماسک صورت و دستکش در ابتدای هر شیفت و به شدت به تشویق تیم ما به آنها را می پوشند در حالی که مشغول به کار است.”

خدمات تحویل کارگران از Shipt نیز داده می شود ماسک و دستکش.

target storefront

شاتر

هدف نیز اضافه شده از جنس پلکسی گلاس پارتیشن بندی به اتمام خطوط سرویس میز داروخانه و هدف نوری.

target

شاتر

این اقدامات ایمنی اضافه شده و تغییرات را ذخیره سیاست های طراحی شده برای نگه داشتن هر دو هدف مشتریان و کارکنان امن در حالی که هنوز ارائه مردم با مواد غذایی ، دارو و ملزومات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im