T-Mobile دارای بیش از هزاران 5G شهرستانها از Verizon و AT&T, Ookla می گوید: – CNET


T-Mobile 5G network

T-موبایل 5G و شبکه 4G LTE.

تصویر توسط Corinne Reichert/CNET

T-Mobile تقریبا 20 برابر بیشتر 5G شهرستانها از AT&T و Verizon در ترکیب با توجه به تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش by Ookla. T-Mobile در 5,013 شهرستانها با 5G — و این است که قبل از اضافه کردن در سابق 5G سایت های با حداکثر سرعت دویدن پس از حامل 26.5 میلیارد دلار ادغام با حداکثر سرعت دویدن — در حالی که AT&T 237 5G شهرستانها و Verizon دارای 39.

Verizon شد تا کنون سریع ترین در سرعت های چند نمودار در یک سرعت نمره 870 در مقایسه با AT&T 78 و T-Mobile 64 در Ookla گزارش.

“تنها T-Mobile در حال انجام کار سخت برای ارائه 5G پوشش و عملکرد. مطمئن شوید که آن را آسان تر خواهد بود برای ارائه فروزان سرعت در تمبر پستی به اندازه مناطق مانند Verizon اما استراتژی ما متفاوت است” گفت: نویل ری رئيس جمهور از تکنولوژی در T-موبایل. “T-Mobile استراتژی ساخته شده است در ارائه معنی دار 5G تجربه مردم در واقع می تواند استفاده کنید.”

ادامه مطلب: Verizon در مقابل AT&T در مقابل T-Mobile با حداکثر سرعت دویدن در مقایسه با: چگونه برای انتخاب بهترین 5G حامل برای شما

در حال حاضر وجود دارد 5,164 شهرستانها در سراسر ایالات متحده با 5G با توجه به Ookla.

یک مطالعه در هفته گذشته با OpenSignal به همین ترتیب یافت ورایزون شبکه 5G به سریع ترین سرعت در حالی که T-Mobile تا به حال بهترین پوشش.

T-موبایل ادعا می کند آن 5G شبکه می رسد 225 میلیون نفر است. شما می توانید از T-موبایل 5G نقشه های پوشش در اینجا.

AT&T می گوید: T-Mobile است مقایسه سیب با پرتقال, اما با شمارش منحصر به فرد تمام شهرهای درون یک مترو به منطقه می رسند که 5000+ شماره. برای مثال AT&T شمارش بوستون به عنوان یک منطقه مترو به عنوان مخالف به شمارش شهرهای کمبریج, Somerville, Brookline نیوزیلند و غیره. عادلانه تر مقایسه با توجه به AT&T است که آن 5G شبکه های پوشش 179 میلیون نفر در مقایسه با T-Mobile 225 میلیون نفر است.

AT&T نیز می گوید: این شبکه 5G را پوشش می دهد 355 شهرستانها نه 237 اعلام کرد Ookla گزارش.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چرا 5G به نظر می رسد ممکن underwhelming در اولین


17:06

سه حامل همچنین استفاده از امواج رادیویی برای شبکه های 5G: Verizon با استفاده از بالا گروه میلیمتر موج 5G طیف در حالی که AT&T با استفاده از 850MHz طیف برای آن کم باند 5G شبکه. AT&T نیز به کارگیری یک تکنولوژی جدید به نام پویا طیف های به به اشتراک گذاری آن 4G امواج رادیو و تلویزیون با 5G و بهبود عملکرد در این تابستان. T-Mobile نیز با استفاده از کم باند 600MHz است اما در حال حاضر همچنین یکپارچه سازی با حداکثر سرعت دویدن midband 2.5 GHz طیف.

بالا باند 5G شبکه ارائه سرعت سریع اما محدود پوشش; کم باند 5G بهتر پوشش گسترش اما سرعت کندتر. اواسط گروه ترکیبی از هر دو.

Verizon نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>