سنگ کریستال و 3D بال: این ماسک صورت هزینه 100 دلار یا بیشتر - CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت. ماسک های صو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 23 تیر 1399
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ماسک های صورت نمی خواهید به دور از هر زمان به زودی. در واقع یکی یکی همه گیر متخصص گفت: CNET "ما خواهید بود زندگی با ماسک صورت برای سال." با کروناویروس موارد خونتان در سراسر ایالات متحده درصورت نیاز در حال تبدیل شدن به شایع تر نه کمتر.

گزینه های وجود دارد. شما می توانید خود را در صورت ماسک یا پوشش و یا خرید از یک فروشگاه آنلاین. و یا اگر شما احساس می کنید پیشنهاد می splurging بدهید (یا فقط مرور) لوکس سبک این شش علامت های تجاری در حال فروش بالماسکه ماسک های صورت که هزینه بیشتر از حد متوسط پنبه پوشش. ما به روز رسانی این لیست به طور منظم به عنوان ما در پیدا کردن رسانه های جدید. مطالعه کردن همه آنها را در زیر و در ادامه برای ما بالا راهنمایی برای خرید ماسک صورت.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ماسک های صورت و coronavirus

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که هر کسی که بیش از سن 2 پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در مکان یا مردم در اطراف آنها زندگی نمی کنند ، در اینجا به برخی از ماسک صورت سبک های طراحی شده برای بچه ها.

  • برخی از کارشناسان ادعا می کنند که coronavirus است هوابرداگر چه علم هنوز به طور رسمی حل و فصل شده است.
  • ماسک با لایه های چندگانه ممکن است دام بزرگتر قطرات تنفسی خارج توسط عطسه و سرفه و یا صحبت کردن.
  • شستن ماسک قبل و پس از پوشیدن آن است.
  • ماسک باید پوشش خود را بینی و چانه می شود و بطور دنج قرار گرفتن به اندازه کافی برای جلوگیری از شکاف.
مایکل Ngo

مایکل Ngo یک طراح است که ایجاد می کند به نظر می رسد برای افراد مشهور, فروش ماسک صورت ، قیمت های خود را لوکس ماسک صورت محدوده از $110 برای وینیل ماسک به $500 برای سنگ-کریستال encrusted ماسک. 100% درآمد حاصل از خالص در حال اهدا به لا بانک مواد غذایی.

xSuit

xSuit های مردانه, کت و شلوار, شرکت طراحی کرده است ماسک صورت برای مردان و زنان است. شما می توانید انتخاب کنید از ماسک با گل 3D بال و بیشتر. ماسک 120 $هزینه.

Collina Strada

Collina Strada ماسک صورت ساخته شده از deadstock مواد و در نظر گرفته شده منحصر به فرد با توجه به محدود پارچه. هر ماسک امکانات و کمان را به شما هزینه $100.

VPL

VPL یک لباس شنا و محصولات صفحه اصلی شرکت که در حال حاضر طراحی ماسک صورت. یکی از آن ژاپنی ابریشم ماسک را به شما هزینه $125. توجه داشته باشید که پس از این ماسک ها 100% ابریشم, آنها فقط خشک.

برای اطلاعات بیشتر ماسک صورت نکات در اینجا این است آنچه شما می توانید انجام دهید را به صورت خود ماسک راحت تر, چه شما نیاز به دانستن در مورد ساخت یک خانه ماسک صورت و که در آن شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ماسک دستمال مرطوب و فیلتر هوا: پرواز در سن coronavirus

22:33

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب