SUSE نسخه اصلی لینوکس به روز رسانی

منبع باز

SUSE یکی از عمده سه شرکت توزیع لینوکس شرکت های منتشر شده در جولای 21, 2020, نسخه های بعدی از آن گل سرسبد سیستم عامل SUSE Linux Enterprise (SLE) 15 سرویس پک 2 و آخرین آن زیرساخت های مدیریت برنامه SUSE Manager 4.1.

SLE 15 SP2 در دسترس است x86-64, بازو, و آی بی ام قدرت IBM Z و LinuxONE سخت افزار معماری. این جدید سرور لینوکس نسخه بر روی لینوکس 5.3 هسته. این کرنل جدید انتشار شامل بالادست ویژگی های از قبیل استفاده از بستن در حمایت از task scheduler و قدرت کارآمد userspace انتظار.

دیگر جدید و قابل توجه از ویژگی های عبارتند از:

 • پشتیبانی برای مهاجرت از openSUSE جهش به SUSE Linux Enterprise Server (SLES). با این کار شما می توانید سعی کنید رایگان, جامعه, openSUSE لینوکس توزیع و پس از آن اگر شما پیدا کردن آن را یک انتخاب خوب برای کسب و کار خود و ارتقا به SLES.
 • تمدید بسته بندی جستجو. با استفاده از جدید Zypper, SUSE را در خط فرمان package manager فرمان گزینه — zypper جستجو-بسته — sysadmins هم اکنون می توانید جستجو در تمام SUSE مخازن حتی unenabled ، این باعث می شود آن را آسان تر برای مدیران برای پیدا کردن بسته های نرم افزاری مورد نیاز.
 • SLE کیت توسعه نرم افزار (SDK) در حال حاضر یکپارچه به SLE. توسعه بسته های بسته بندی شده به طور منظم در کنار بسته های.
 • Python 3: SLE 15 ارائه می دهد پشتیبانی کامل از پایتون 3 توسعه است. SLE هنوز هم پشتیبانی از پایتون 2 برای هم بودن.
 • 389 دایرکتوری سرور جایگزین OpenLDAP به عنوان LDAP directory service.
 • مخزن معکوس ابزار (RMT) جایگزین اشتراک ابزار مدیریت (SMT). RMT اجازه می دهد تا انعکاس SUSE مخازن و مخازن سفارشی. شما سپس می توانید ثبت نام سیستم به طور مستقیم با RMT. در محیط های با تنگ تر امنیت RMT همچنین می توانید پروکسی دیگر RMT سرور.
 • بهتر تداوم کسب و کار با بهبود SLE زنده وصله. SUSE ادعا می کند زنده وصله افزایش system uptime تا 12 ماه. SLE زنده وصله نیز در حال حاضر در دسترس برای آی بی ام Z و LinuxONE پردازنده مرکزی معماری.

فراتر از سیستم عامل SLE نیز پل های سنتی و نرم افزار-تعریف زیرساخت. این ویژگی ها عبارتند از:

 • به روز شده در ابر عمومی تصاویر برای Alibaba, AWS, Google, IBM, Microsoft Azure و اوراکل.

 • پشتیبانی از FIPS 140-2 امنیت و آفلاین نصب و راه اندازی برای air-gapped استقرار.

 • آخرین CPU پشتیبانی می کند. این شامل پشتیبانی برای Fujitsu A64FX و نسل بعدی AMD EPYC پردازنده.
 • گسترش NVIDIA hypervisor حمایت این حمایت کمک می کند تا با هوش مصنوعی (AI) یادگیری ماشین (میلی لیتر) و لبه حجم کار. در پایان کم Raspberry Pi 4 پشتیبانی دستگاه را قادر می سازد کاهش انرژی و اتلاف گرما و بهبود فرآیند نصب و راه اندازی.

 • بهتر DevOps پشتیبانی از اتوماسیون پروژه ایجاد و پیام گرا میان با استفاده از RabbitMQ تیتان فرزند پاپتوس و Maven.

 • آسان تر مهاجرت از SAP HANA و SAP S/4HANA خدمات به ابر و ترکیبی پیاده سازی. فروشندگان می توانید اضافه کردن SAP S/4HANA مهاجرت داده ها به استقرار اسکریپت های خودکار برای استقرار. SAP اساس مدیران همچنین می توانید فعالانه مدیریت سیستم های SAP با نظارت و تجسم از سرور های خوشه ای و برنامه های کاربردی SAP داده است.

در این نسخه SUSE نیز مشغول به کار با مایکروسافت به منظور توسعه یک راه حل برای جمع آوری و نمایش گرافیکی هر دو سرور و SAP-عملیاتی خاص داده است. جان Gossman مایکروسافت برجسته مهندس در بیانیه ای گفت:

SUSE و مایکروسافت باید یک تعهد درازمدت برای اطمینان از صاف و قابل پیاده سازی سیستم های SAP. مایکروسافت Azure دارای استاندارد در SUSE را پيس نظارت صادر کننده و خوشحال است برای دیدن این قابلیت پشتیبانی می کند در SUSE Linux Enterprise Server برای برنامه های کاربردی SAP 15 SP2.

“SUSE راه حل از جمله SUSE Linux Enterprise طراحی شده برای آن تحول” اضافه شده توماس Di Giacomo, SUSE جمهور فنی و مهندسی و نوآوری است. “مشتریان سهام خود را کسب و کار خود را در آن زیرساخت و ما سهام ما کسب و کار خود به موفقیت است. با SUSE و با استفاده درست نرم افزار منبع باز آنها می تواند ساده خود را در محیط های موجود و سهولت تغییر و تحول است که اجازه خواهد داد که آنها را به استفاده از محاسبات مدرن به عنوان آنها سرعت بخشیدن به نوآوری در کسب و کار خود.”

همانطور که برای SUSE Manager 4.1 این است که بهبود منبع باز مدیریت زیرساخت و راه حل های اتوماسیون است که باعث کاهش هزینه های شناسایی خطر افزایش دسترسی و کاهش پیچیدگی در لبه ابر و مرکز داده های محیط. با SUSE مدیر شما می توانید نگه دارید, سرور, VMs, ظروف و خوشه های امن و سالم و سازگار و نگهداری پایین چه در خصوصی و عمومی و یا hybrid cloud. که به ویژه مهم است این روزها با تشکر از coronavirus همه گیر آن کارکنان اختلالات. SUSE Manager 4.1 نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد با نمک DevOps برنامه.

آن عمودی-بازار برادر SUSE مدیر برای خرده فروشی 4.1, بهینه سازی و طراحی شده به طور خاص برای خرده فروشی. این نسخه همراه با پیشرفت برای فروشگاه کوچک در عملیات پیشرفته آفلاین قابلیت ها و مدیریت تصویر بیش از Wi-Fi و پیشرفته ماشین مجازی مدیریت و قابلیت نظارت. به طور همزمان آن را می توانید مقیاس محیط های خرده فروشی به ده ها هزار نفر از end-point دستگاه ها و کمک به نوسازی point-of-service rollouts.

قرار دادن آن همه با هم و شما می توانید یک جامد کامل نرم افزار منبع باز پشته برای هر دو کسب و کارهای کوچک و بزرگترین شرکت های. SLE 15 SP 2 به نظر می رسد مانند یک آزادی است که نه تنها SUSE-مشتریان اما هر Linux-با استفاده از شرکت باید بررسی کنید.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>