Suncorp گروه شیپور خاموشی به هوش مصنوعی و داده ها برای مدیریت ادعا بیمه

با استفاده از داده ها برای ساخت گزارش ادعا می کند برای اندازه گیری سلامت کسب و کار قبلا خسته کننده فرایند دو مرحله ای برای خط مقدم کارکنان Suncorp گروه بیمه کسب و کار.

صحبت کردن با ZDNet Suncorp سر اتوماسیون تیم جانسون توضیح داد که چگونه در طول تاریخ مراحل مورد نیاز کارکنان به رویکرد کسب و کار و بینش تیم برای کمک به تولید گزارش و پیدا کردن هر گونه ناهنجاری. این فرآیند اغلب در زمان به دو هفته محدود و توانایی خود را به واکنش نشان می دهند به سرعت به تغییر.

“آنچه که ما تا به حال بسیار قوی بنیاد و اطلاعات درياچه احتمالا در پنج سال گذشته … بوده است واقعا خوب است. اما ما هنوز در تلاش برای به دست آوردن … مرتب کردن بر اساس تجزیه و تحلیل انعطاف پذیر به خط مقدم که در آن تصمیم گیری ساخته شد,” او گفت:.

“بنابراین تا جایی که ما مرتب کردن بر اساس از آغاز به معرفی و به دنبال گزینه های برای داشتن بیشتر کاربر متمرکز AI ارائه تجزیه و تحلیل ترافیک.”

جانسون افزود: نیاز به تغییر بود تا حدی رانده شده توسط این شرکت اذعان است که وجود شکاف در سازمان فرآیندهای.

“به عنوان یک خدمات مالی و بیمه ما بسیار متکی به اطلاعات … اما ما تا به حال واقعا به یک نقطه که در آن ما با استفاده از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل در مقیاس گسترده-که من همیشه می گویم این است که جالب توجه به راه بیمه است که بسیار به شدت لنگر در actuaries است که یک شکل خاص از داده های علوم — بنابراین ما تا به حال انجام داده است که بسیار خوب,” او گفت:.

Suncorp گروه خطاب این ناکارآمدی در آن کسب و کار بیمه با یکپارچه سازی ThoughtSpot جستجو و هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل پلت فرم برای کمک به کارکنان به راحتی به جلو و داده ها — است که روزانه به روز از ادعای تلفنی گردش کار و سیاست مدیریت-و ایجاد گزارش های خود را.

“من شده است به دنبال راه هایی برای به دست آوردن یک rawer از نظر اطلاعات کسب و کار به کسب و کار حق کاربران و ما همیشه می خواهم مبارزه صرف نظر از ابزار” جانسون گفت.

“هنگامی که ما یک اثبات مفهوم با ThoughSpot آن آشکار شد خیلی زود این می تواند ارائه است که rawer داده و هوش مصنوعی-حمایت بینش.”

ادامه مطلب: هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حال ساخت بیمه بیشتر قابل پیش بینی (TechRepublic)

متوسط گزارش در حال حاضر طول می کشد کمتر از 10 دقیقه ساخت. حدود 1,000 کاربران در سراسر Suncorp بیمه کسب و کار در حال دسترسی به داده های خود را هر ماه و انجام بیش از 50 ، 000 جستجو.

جانسون تبلیغ با استفاده از هوش مصنوعی-حمایت تجزیه و تحلیل حذف هر گونه تردید است که کارکنان خط مقدم قبلا که آن را به ساختمان گزارش.

“قبل از شما می خواهم که به فکر می کنم دو بار در مورد رفتن گرفتن یک گزارش از آنجا که شما تا به حال به چرخه را از طریق این فرایند از تحلیلگران ساخت که گزارش برای شما,” او گفت:.

به جای خط مقدم کارکنان در حال حاضر مالکیت بیشتر در تصمیم گیری آنها.

“آنچه که ما پیدا کرده اند به طور کلی این است که رهبران و مدیران از آنجا که آنها در حال نزدیک تر به داده های خود را, آنها باید درک بیشتر از آن است که ایجاد اعتماد می سازد که ایمان در تصمیم گیری آنها را در اینجا است که درایوهای سریعتر تصمیم گیری” جانسون گفت.

“است که به ویژه مهم در زمان جنگ هنگامی که ما در حال تلاش برای خدمات مشتری خوشه با چیزهایی مانند آب و هوا حوادث یا بلایای طبیعی. قادر به تصمیم گیری در آن سریع تر است.”

جانسون گفت که او مطمئن است که هوش مصنوعی خواهد شد نورد از به طور گسترده تر در سراسر شرکت برای بهبود بهره وری به طور کلی. این دیدگاه همزمان با اعلام Suncorp گروه ساخته شده و طول آن نیمی از نتایج سال در ماه فوریه است.

در آن زمان این شرکت گفت: چگونه آن را با استفاده از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده های به تلاش برای بهبود آن “مزیت رقابتی و رانندگی بهبود در هسته اصلی کسب و کار”.

این گروه همچنین به تازگی اعلام کرد این خواهد بود reshuffling عامل خود مدل پس از آن می تواند سریع پیگیری های دیجیتال خود را و داده های تغییر و تحول است.

به عنوان بخشی از تغییرات این گروه ایجاد یک تابع جدید — فن آوری و تحول — به رهبری Suncorp به تازگی منصوب CIO آدم بنت که به گروه می پیوندد از بانک مشترک المنافع استرالیا. در داخل این تابع بنت خواهد بود مسئول برای رانندگی گروه زیرساخت های فن آوری و تحویل سیستم عامل های دیجیتال, داده, اتوماسیون دستور کار و گروه کلی دیجیتال-روش اول.

ساختار جدید موثر خواهد بود از 20 جولای سال 2020 است.

دیگر SUNCORP پوشش

Suncorp خندق بازار استراتژی به عنوان بیمه قطره سود 14%

آن را نیز پرداخت AU$155 میلیون نظارتی و مشتری هزینه های بازسازی در پاسخ به کمیسیون سلطنتی.

چگونه Suncorp قادر به ساخت یک برنامه در یک سال

Suncorp شرکت معمار در مورد فرآیندهای فعال است که این سازمان برای ساخت یک برنامه و زیرساخت های اساسی آن در 12 ماه.

Suncorp صرف AU$29m بر فناوری در سال از شکل دهی مجدد

Suncorp صرف FY18 شکل دهی مجدد آن سازمان ارسال AU$1 میلیارد دلار در سال پس از کسر مالیات سود در حالی که ارائه قطعات اصلی زیرساخت ها و فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>