سوبارو و لکسوس خریداران وفادار به مارک J. D. Power, مطالعه می گوید: – Roadshow


سوبارو صاحبان واقعا عشق خود را Subies.

نیک Miotke/Roadshow

احتمالش خیلی زیاد است که سوبارو و لکسوس صاحبان خواهد شد خرید و یا اجاره وسیله نقلیه دیگر از نام تجاری همان وقتی که می آید زمان. که اصلی غذای آماده از 2020 J. D. Power خودرو وفاداری به نام تجاری مطالعه است.

مطالعه حاضر در سال دوم خود را محاسبه وفاداری به برند بر اساس درصد از صاحبان که چوب با نام تجاری همان زمانی که معاملات در ماشین فعلی خود را و یا خرید یکی دیگر. آن را نیز حساب برای هر مدل سال یک مشتری معاملات در هر چند داده های جمع آوری شده می آید از ماه ژوئن سال 2019 به مارس سال 2020 است.

عظیم 60.5 درصد از سوبارو صاحبان جلو بروید و خرید یکی دیگر از سوبارو که باعث می شود آن را با نام تجاری با مشتریان وفادار در میان انبوه شرکت های خودرو. لکسوس در صدر لوکس نمودار با 48 درصد وفاداری میزان توجه به مطالعه است.

آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با لکسوس (خریداران).

Antuan گودوین/Roadshow

اما سوبارو فقط به سختی فشار به نقطه بالا با تویوتا در 60.3%. هوندا (58.7%) رم (57.3%) و فورد (54.3%) دور بالا پنج. در لوکس طرف از چیزهایی که مرسدس بنز آن را نگه می دارد به لکسوس با 47.8 درصد وفاداری رای دادن. اولی (45.1%) پورشه (44.9 درصد) و آئودی (43.4%) را تشکیل می دهند پنج لوکس مارک های خودرو با بیشترین مشتریان وفادار.

2020 JD Power Brand Loyalty

در اینجا کامل رتبه بندی.

2020 JD قدرت خودرو وفاداری به نام تجاری مطالعه

که در پایین ؟ پاسخ نیست کاملا تعجب آور اما فیات صفوف گذشته برای بازار انبوه برندها فقط با 10.4% خرید یک ماشین دیگر از نام تجاری. جگوار نشسته در پایین لوکس نمودار تنها با 20.7% صاحبان کشیدن ماشه در یکی دیگر از بریتانیا بیمه ماشین.

گذشته از اعداد خام, J. D. Power گفت: تحقیقات نشان می دهد آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای خودروسازان به دادگاه خریداران جدید را به یک نام تجاری. که به ویژه به خودروسازان پیشنهاد قابل توجهی پرداخت کمک ها و برنامه هایی برای کمک به صاحبان و lessees به عنوان coronavirus همه گیر همچنان ادامه دارد. این سازمان گفت: پرداخت کمک و تعویق برنامه می تواند تنها چیزی که برای ایجاد یک تاثیر ماندگاری بر مشتریان به نگه داشتن آنها را به صورت قابل توجهی در آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ایمیل های خود را: پنج راه ماشین نمایندگی مجاز و فروش پول


2:16

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>