خط خطی نرم افزارهای رشته معماری جدید toolkit برای مشتریان به مدیریت صدور صورت حساب اشتراک

خط خطی روز دوشنبه اعلام کرد در دسترس بودن یک محصول جدید است که با هدف به آن را آسان تر برای مشتریان خود را به مدیریت صدور صورت حساب اشتراک خود را برای کاربران نهایی. خدمات مالی غول گفت: آن اضافه شده است یک مشتری پورتال به خط خطی های صدور صورت حساب است که اجازه می دهد تا سیستم عامل با تکرار جریان درآمد به مشتریان خود کنترل بیشتری بر مدیریت و اشتراک.

با توجه به خط خطی, پورتال اجازه می دهد تا مشتریان نهایی برای به روز رسانی اطلاعات پرداخت را انتخاب کنید برنامه های مختلف پرداخت و خود را مشاهده کل حسابداری و مدیریت تاریخچه از یک نوار به میزبانی صفحه. پورتال را می توان اضافه شده به مشتری سیستم عامل با حداقل مهندسی, سرمایه گذاری, خط خطی گفت.

علاوه بر این خط خطی اضافه کرده است بدهی پشتیبانی در استرالیا و کانادا و مالزی و انگلستان است. این نوع از بدهی های پرداخت روش معمولا سخت طراحی و رعایت الزامات ساختن آن دشوار برای بین المللی B2B سیستم عامل را به قبول پرداخت از حساب های بانکی, خط خطی گفت.

“این را فراهم می کند مشتریان بین المللی با انتخاب بیشتر در پرداخت و همچنین افزایش تبدیل و کاهش هزینه های به طور خاص برای B2B نرم افزار سیستم عامل که در آن بانک بدهي در میان ارجح ترین روش های پرداخت” خط خطی اشاره کرد در آزادی مطبوعات.

در ضمن خط خطی نیز تبلیغ یک شماره مشتری برنده برای خط خطی صدور صورت حساب از جمله ChowNow, CloudKitchens, Figma, Masterclass, مفهوم شل و Smartsheet. خط خطی گفت: بیش از 100,000 سیستم عامل با تکرار جریان درآمد با استفاده از آن در حسابداری و مدیریت محصول.

مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>