جلوگیری از حسادت iMessage. نحوه استفاده از گوگل فانتزی پیام کوتاه در گوشی های آندروید – CNET


google-messages-android

گوگل برنامه پیام های زیادی برای گفتن دارد و آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است.

Jason Cipriani/CNET

بحث تقریبا به هر آی فون صاحب خود را در مورد ویژگی های مورد علاقه و آن را تقریبا تضمین می کند که آنها را ذکر iMessageکه trounces استاندارد texting app با یک مجموعه مفید از ویژگی های پیشرفته از جمله گروه های هوشمند موضوعات ارسال و خواندن رسید, Wi-Fi, پیام, و با رزولوشن کامل عکس های. پس از آن که ترک آندروید?

خوشبختانه گوگل, پیام, مهارت می گرفتن. فقط در هفته گذشته گوگل اضافه واکنش به چت, به شما اجازه می مانند و یا قلب یک پیام درست مثل شما می توانید در یک iMessage و یا Facebook Messenger گفتگو.

خسته کننده ویژگی های نام برای سرویس RCS پیام, اما معمولا بیشتر و آسان تر به یاد داشته باشید گوگل با اشاره به ویژگی های چت. اگر شما با استفاده از آن در حال حاضر شما از دست رفته. بسیاری از محبوب ترین iMessage ویژگی های یکپارچه گوگل چت که خود پخته شده را به گوگل, پیام, برنامه, از جمله توانایی برای ارسال و دریافت پیام از کامپیوتر شما.

به منظور استفاده از این امکانات شما باید با استفاده از گوگل, پیام, برنامه گوشی خود را با نام تجاری اختصاصی پیام کوتاه نرم افزار. ما به شما نشان می دهد چگونه می توان پیام خود را به طور پیش فرض متن برنامه اگر آن را در حال حاضر نیست که ویژگی های متن شما و چگونه شروع به استفاده از گوگل برای پیام های متنی تلفن همراه آندروید خود را.

حتی سامسونگ است که در عمل گرفتن. آن را به تازگی اعلام کرد که پیامهای آن برنامه به زودی آغاز خواهد شد با استفاده از همان RCS فن آوری در دسترس است که در گوگل برنامه پیام. اگر شما صاحب یک گوشی سامسونگ کهکشانبهترین شرط بندی شما این است برای استفاده از گوگل نرم افزار پیام برای شرکت حداقل تا زمانی که سامسونگ خود را کامل rollout. ما در این پست به روز رسانی به عنوان ما بیشتر بدانید.

بیایید نگاهی دقیقتر به آنچه شما نیاز به انجام به نوبه خود بر روی ویژگی های جدید و همچنین برخی از جنبه متفاوت از چت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آندروید 11: چه جدید در این بتا عمومی


7:11

شروع به کار با گوگل قابلیت چت

اولین, شما نیاز به یک تلفن آندروید با گوگل پیام های برنامه های نصب شده و مجموعه ای به عنوان پیش فرض متن برنامه پیام رسانی. اولین بار به شما راه اندازی پیام های آن را بپرسید اگر شما می خواهید به آن مجموعه به عنوان پیش فرض خود را برنامه. فقط به دنبال دهید و نگران نباشید, شما نمی خواهد از دست دادن خود سابقه گفتگو با تعویض.

بعد از تنظیم پیام های خود را به عنوان پیش فرض نرم افزار پیام را از یک زن و شوهر از دقیقه و تنظیم پیام برای وب است که اجازه می دهد تا شما را به ارسال و دریافت پیام های متنی از کامپیوتر شما.

چت را در ایالات متحده و بریتانیا و فرانسه یا مکزیک. وجود ندارد لیست رسمی کشور, اما اندروید پلیس با دریافت گزارش از کاربران در ایتالیا پرتغال و سنگاپور نیز قادر به استفاده از چت. اندروید مرکزی همچنین دارای یک لیست از کشورهای مربوطه و حامل های که ارائه پشتیبانی می کند.

OnePlus Nord

شما نیاز به استفاده از خود گوگل پیام برنامه به منظور امکان استفاده از چت.

ژوئن Garzon/CNET

به نوبه خود گوگل ویژگی های چت در

بعد از نصب گوگل برنامه پیام و تنظیم آن را به عنوان خود را به طور پیش فرض ارسال پیامک در برنامه وجود دارد دو راه برای فعال کردن چت. شما هم می توانید صبر کنید برای یک اعلان در برنامه پیام درخواست اگر شما می خواهید برای دیدن هنگامی که دوستان شما در حال تایپ کردن و یا شما می توانید رفتن به تنظیمات بخش از پیام و برای سوئیچ به نوبه خود چت در.

هنگامی که شما دریافت سریع ضربه بزنید ارتقاء در حال حاضر و سپس به دنبال دهید و وارد کنید شماره تلفن خود را اگر خواسته. متناوبا, شما همچنین می توانید پیام ها و شیر بر روی سه نقطه دکمه منو (گوشه بالا سمت راست از برنامه) را انتخاب کنید و تنظیمات > ویژگی های چت.

این همان صفحه تنظیمات نیز که در آن شما می توانید به نوبه خود خود را به عنوان خوانده شده رسید یا خاموش کردن و همچنین غیر فعال کردن نشانگر تایپ کردن هر زمان که شما در حال تایپ کردن و کنترل چه اتفاقی می افتد اگر چت نتواند برای ارسال یک پیام.

chat-features-settings

مطمئن شوید که شما سفارشی چت تنظیمات.

تصاویر توسط Jason Cipriani/CNET

اگر شما را به مسائل با ارسال پیام شما همچنین می توانید وضعیت گوشی خود را اتصال به سرویس چت در تنظیمات بخش از نرم افزار است. به عنوان طولانی به عنوان آن را می گوید متصل شماره تلفن خود را با ثبت نام چت و باید با استفاده از این سرویس هر زمان که شما در حال صحبت کردن به یک تماس که او نیز چت را فعال کنید.

که یک جنبه مهم از چت. هر کس که شما در حال صحبت کردن نیز باید این ویژگی را فعال کنید بر روی دستگاه خود را به استفاده از ویژگی های چت هر چند البته همه معمول پیام کوتاه امکانات هنوز هم اعمال می شود.

شما قادر خواهید بود را به استفاده هر چه زودتر با گرفتن دوستان خود را به استفاده از پیام های گوگل. شما می توانید راهنمای آنها را از طریق مراحل نصب (و یا ارسال آنها را به یک لینک به این پست).

chat-features-in-conversation

این برنامه پیام های بیشتر به نظر می رسد همان است.

تصویر توسط Jason Cipriani/CNET

استفاده از ویژگی های چت یک گفتگو

پس از شما به نوبه خود بر روی ویژگی های چت این برنامه پیام های خود ادامه خواهد داد به کار و نگاه همان و شما باید با استفاده از نگه داشتن آن در همان راه شما همیشه. برنامه می داند که هنگامی که شما در حال صحبت کردن به کسی که از طریق متن و یا یکی دیگر از تماس با چت تبدیل شده است.

ساده ترین راه برای گفتن اگر یک مکالمه با استفاده از مد افتاده پیام های متنی و یا جدید ویژگی های چت است که نگاهی به جعبه متن قبل از اینکه شما شروع به تایپ کنید. اگر جعبه می گوید: “پیام چت” پس از آن گفتگو را تایپ شاخص های خوانده شده رسید و بقیه از ویژگی های است که RCS پیام ارائه می دهد.

برای استفاده از واکنش های جدید از ویژگی های طولانی را فشار دهید در یک پیام تا زمانی که حباب نشان می دهد تا ارائه به شما با چند گزینه مختلف از جمله مانند, عشق, خنده یا خشم.

chat-vs-text-text-field

آن را بسیار آسان برای دیدن هنگامی که شما در حال رفتن به ارسال یک متن و یا استفاده از ویژگی های چت.

تصاویر توسط Jason Cipriani/CNET

هنگامی که ویژگی های چت در حال استفاده شما تحویل داده شده و خوانده شده رسید زیر هر پیام شما ارسال می شود و شما می توانید با رزولوشن کامل عکس ها و به اشتراک گذاری فایل با دیگر کاربران چت. شما لازم نیست برای انجام هر چیزی ویژه برای ارسال یک تصویر با رزولوشن بالا فقط شیر بر روی عکس آیکون برنامه و انتخاب عکس و یا ویدیو. شما در حال بارگذاری دایره بر روی تصویر آن را به عنوان آپلود و ارسال می شود اما در غیر این صورت این روند به نظر می رسد و با این نسخهها کار همان است که با ارسال یک پیام به صورت متن.

چون چت آثار بیش از داده های تلفن همراه و یا Wi-Fi شما می توانید گوشی خود را در حالت هواپیما و شما هنوز هم قادر به ارسال و دریافت پیام با سایر کاربران چت.

تعویض گوشی ؟ مطمئن شوید که شما به نوبه خود چت کردن

درست مثل iMessage اپل تلاش می کند تا نگه داشتن بر روی شماره تلفن خود را اگر شما را فراموش کرده ام به غیر فعال کردن آن می کند چت. قبل از اینکه شما حذف سیم کارت از گوشی خود مطمئن شوید برای خاموش کردن چت. اگر شما فراموش نکنید که برای خاموش کردن ویژگی های چت قبل از حرکت سیم کارت خود را به یک گوشی جدید و ویژگی های چت می تواند همچنان به کار تا هشت روز. شما ممکن است پیام های ارسال شده به شماره شما توسط کسی که با استفاده از چت.

oneplus-8-pro-0581

نگه داشتن در ذهن آن را رمزگذاری شده است.

آنجلا Lang/CNET

غیر فعال کردن چت با باز کردن تنظیمات > ویژگی های چت در برنامه پیام و کلید بعدی برای فعال کردن ویژگی های چت به کردن موقعیت. من پیشنهاد می کنم انتظار چند دقیقه پس از تبدیل آن به اجازه سرورهای گوگل فرایند درخواست و اطمینان از شماره خود را دریافت نمی کند در برزخ گیر کرده.

توجه: پیام های خود را نمی رمزگذاری شده

گوگل نمی کند در حال حاضر رمزگذاری مکالمات خود را با دیگر کاربران چت. مکالمات ارسال و ایمن از تلفن خود را به گوگل سرور و سپس به گیرنده تلفن و پس از آن پیام های حذف شده از گوگل سرور اما کسانی که پیام نیست پایان به پایان رمزگذاری شده است.

شما می توانید با استفاده از برنامه های مثل واتساپ و سیگنال و یا iMessage اپل اگر شما ترجیح می دهند به صورت end-to-end encryption.

اگر گوگل سرویس چت هنوز هم به اندازه کافی برای نگه داشتن شما در آندروید, تعویض برای آی فون است راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم. اما اگر شما به طور کامل با اندروید ما یک خلاصه ای از بهترین برنامه ها در سال 2020, همراه با یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های مورد علاقه ما در آینده برای آندروید 11 هنگامی که آن را رسما منتشر شد بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>