توقف آزار دهنده robocalls را به گوشی خود را با استفاده از هر ترفند و ما می دانیم – CNET


att-call-protect-robocall-spam-call

ما به شما نشان می دهد هر زمان راه برای جلوگیری از robocalls.

Jason Cipriani/CNET

شما می دانید مته: حلقه تلفن خود را و caller ID را نشان می دهد تعدادی که به نظر می رسد مبهم آشنا بنابراین شما آن را پاسخ دهد. به جای یک صدای دوستانه شما شنیدن یک ربات به شما هشدار می دهند که شماره امنیت اجتماعی خود را در حال رفتن به غیر فعال و یا که شما مدیون IRS پول و شما نیاز به تماس بگیرید حق دور.

این robocalls طراحی شده برای کلاهبرداری از شما را از خود را سخت به دست آورده پول است. خوشبختانه دولت حامل های بی سیم و تلفن سازندگان در حال کار بر روی راه هایی برای از بین بردن مزاحم و به ظاهر بدون توقف تماس های ما همه را به صورت روزانه دریافت.

برای مثال در ماه جولای T-Mobile اعلام کرد کلاهبرداری سپر رایگان مجموعه ای از خدمات است که بلوک robocalls و کمک به محافظت از شما را از کلاهبرداری. اگر شما یک T-Mobile و یا با حداکثر سرعت دویدن مشتری شما نیاز به نصب یک برنامه زمانی که آن را راه اندازی در جولای 24, یا شما می توانید فعال کلاهبرداری بلوک با پیروی از این مراحل.

سال گذشته رئیس جمهور تهمت امضا و به قانون پیش بینی شده عملمرکب قطعه ای از قوانین است که به سازمان های دولتی و قانون اجرای قدرت بیشتر برای از بین بردن robocalls با هدف قرار دادن عاملان.

به طور خاص ترسیم شده عمل گسترش اساسنامه محدودیت ها برای اجرای قانون به بعد از بد بازیگران افزایش مجازات و نیاز به شرکت های تلفن به اعتبار تماس و تعیین اگر شماره تلفن است که شما خواستار واقعی است. به سهم خود FCC قبلا گذشت یک پیشنهاد است که به حامل این اجازه به شدت بلوک دادن تماس.

att-call-protect

AT&T تماس محافظت از توقف تماس های ناخواسته.

Jason Cipriani/CNET

بر روی زمین حامل های بی سیم شبکه ها با استفاده از متزلزل/هم بزنید تکنولوژی برای شناسایی و جلوگیری از تماس های هرزنامه نه تنها در خود شبکه های مربوطه اما بین ارائه دهندگان تلفن نیز هست. اپل حتی اضافه شده قابلیت به iOS 13 که به شما امکان جلوگیری از تماس گیرنده ناشناخته از همیشه زنگ گوشی خود را. گوگل گسترش تماس ها ویژگی های صفحه نمایش به مسیر مشکوک دادن تماس به گوگل دستیار قبل از اینکه گوشی خود را حتی حلقه و زمانی که آندروید 11 بعد از راه اندازی این سالآن را گسترش robocall شناسایی و پیشگیری از امکانات به گسترش در خارج از پیش فرض آندروید تلفن app.

آن را به زمان برای ترسیم قانون را به اثر در تمام سازمان ها و ارائه دهندگان خدمات تلفن, بنابراین انتظار نداریم که برای دیدن یک کاهش چشمگیر در تماس های ناخواسته یک شبه.

نگه داشتن در ذهن که نه هر خودکار درخواست غیر قانونی گرفته شده است. تماس از سیاسی, کمپین جمع بدهی ها و موسسات خیریه هستند همه مجاز است. چه مجاز هستند تماس از جعلی IRS عوامل و یا شرکت هایی که ادعا می کنند شما نمی که شما هرگز برای امضا.

در حالی که آن را نمی ممکن است به طور کامل حفظ robocalls از رسیدن به گوشی خود را, وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید به کاهش تعداد تماس های شما دریافت خواهید کرد. این مقاله به صورت دوره ای به روز شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای جلوگیری از robocalls


2:42

بهترین شیوه برای حفظ مزاحم robocalls در خلیج

با توجه به FCC وجود دارد برخی از مراحل آسان شما می توانید برای کمک به کاهش robocalls:

 • اصلا جواب تماس از مسدود و یا شماره های ناشناخته.
 • اصلا جواب تماس از شماره های شما به رسمیت نمی شناسد.
 • اصلا فرض کنیم یک تماس ورودی است که واقعا از یک شماره محلی فقط به دلیل آن به نظر می رسد مانند آن است.
 • نمی پاسخ به هر گونه سوال است که می تواند پاسخ داده شود با یک “بله.”
 • اگر کسی با شما تماس و ادعا می شود با XYZ شرکت قطع و تماس شرکت خود را. استفاده از وب سایت این شرکت برای پیدا کردن رسمی شماره.
 • اگر شما پاسخ به یک تماس و شنیدن ضبط مانند “سلام can you hear me?” فقط قطع است.
 • همان می رود برای یک تماس که در آن از شما خواسته شده را فشار دهید یک شماره قبل از متصل بودن به یک نماینده.

هنگامی که شما پاسخ به یک تماس و ارتباط برقرار کردن با فرمان صوتی و یا با فشار دادن یک شماره به آن اجازه می دهد تا اسپم خود را می دانید تعداد واقعی است. سپس آنها می توانند فروش شماره خود را به یک شرکت دیگر و یا شروع به هدف قرار دادن شماره خود را بیشتر.

iphone-x-notch-6142

اپل وعده داده به زودی قفل robocalls از آی فون خود را.

جاش میلر/CNET

هنگامی که آن را برای اولین بار راه اندازی شد گوگل در تماس با صفحه نمایش ویژگی مسلما رفت و در برابر FCC مشاوره توسط پاسخگویی و تعامل با robocall از طرف شما. اما گوگل ویژگی های جدید اضافه شده به صفحه نمایش تماس خود را برای صفحه گوشی صف. آن را هم اکنون می توانید تشخیص robocalls و دادن تماس ها و جلوگیری از آنها را برای شما. گوگل دستیار تعامل با تماس گیرنده و اگر آن را تعیین می کند که تماس های مشروع آن را به مسیر تماس به تلفن خود را.

IOS اپل 13منتشر شده در سال گذشته افزود: مقدار زیادی از ویژگی های جدید از جمله سکوت تماس گیرنده ناشناختهاست که می افزاید: این گزینه به مسیر تماس از شماره های ناشناخته — شماره در مخاطبین خود را به ایمیل و یا پیام های — مستقیما به پست صوتی. هر مشروع تماس گیرنده می تواند یک پیام را ترک کنند. و این rub: ما اغلب مهم دریافت تماس از شماره های ما همین حالا از فروشگاه ما همراه بنابراین شما می توانید از دست تماس های مهم در این راه است. اما اگر همه چیز می افتد و شما از جان گذشته برای جلوگیری از robocalls این است که یک گزینه معتبر است. تا آنجا که ما می توانید پیدا کردن در iOS 14 در حال حاضرهیچ چیز جدید اضافه شده است به منظور رفع robocalls.

اگر شما به خودتان پیدا کنید دریافت مقدار زیادی از دادن پیام های متن, شما می توانید پیام را به تعدادی 7726 (که جادوها “دادن”). آن را نمی خواهد متوقف کردن شماره از پیام کوتاه شما حق دور است, اما آن را اجازه خواهد داد که حامل خود را به نگاه به جایی که آن را از آمد و پایان دادن به آن.

Google Pixel 3 and Pixel 3 XL

نمایش تماس بخشی از صفحه 3.

سارا تو/CNET

با ارائه دهنده خود را

تمام چهار عمده حامل های بی سیم ارائه نوعی از تماس مسدود کردن ویژگی. برخی رایگان هستند در حالی که دیگران نیست اما باید باشد.

 • AT&T تماس محافظت از برنامه در دسترس برای iOS و اندیشه است. نسخه رایگان بلوک تماس از “احتمال کلاهبرداران” و برچسب تلفنی تماس. شما می توانید با اضافه کردن شماره به لیست مسدود در این برنامه به عنوان به خوبی. نسخه پرداخت می شود را فراهم می کند caller ID برای شماره های ناشناخته و تلفن همراه ارائه می دهد ویژگی های امنیتی است که ربطی به robocalls. نسخه حق بیمه از تماس محافظت از هزینه $3.99 در هر ماه.
 • ورایزون فیلتر تماس برنامه به صورت خودکار فعال برای کاربران آندروید در یک طرح دائمی. خدمات ارائه دادن, تشخیص دادن یک فیلتر و گزینه ای برای گزارش شماره به صورت رایگان. شما می توانید با پرداخت $2.99 یک ماه (یا $7.99 یک ماه برای سه یا بیشتر از سه خط سرویس) برای caller ID دادن گرین کارت آمریکا و شخصی بلوک و دادن لیست. فیلتر تماس های ساخته شده به اکثر دستگاه های آندروید در خارج از جعبه (که شما احتمالا باعث مورد) اما همچنین در دسترس در فروشگاه App برای کاربران iOS.
 • T-Mobile کلاهبرداری Shield رایگان برای همه مشتریان و شامل ویژگی های متعدد طراحی شده برای محافظت از شما را از robocalls و به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را. نرم افزار کامل و خدمات در دسترس خواهد بود در جولای 24, اما شما می توانید به نوبه خود در کلاهبرداری بلوک در حال حاضر با شماره گیری #662# را از گوشی خود. بلوک را کاهش می دهد تعدادی از robocalls است که آن را به گوشی خود را.
 • با حداکثر سرعت دویدن تماس غربال است در حال حاضر رایگان با تشکر از T-موبایل. در نهایت مشتریان با حداکثر سرعت دویدن را به طور کامل مهاجرت به T-Mobile و سیستم قادر به استفاده از اسکن کامل سپر محصول ارائه شده است. تا آن زمان شما می توانید دانلود و استفاده از تماس غربال Pro. خدمات شناسایی و یا برچسب و یا بلوک های مشکوک دادن تماس و اجازه می دهد تا شما را به گزارش اعداد به عنوان هرزنامه.

بررسی خود را با ارائه دهنده بی سیم برای دیدن اگر آن را ارائه می دهد یک سرویس مشابه.

firewall-iphone-xs-max

فایروال طول می کشد یک رویکرد جدید برای توقف دادن و robocalls برای همیشه از رسیدن به گوشی خود را.

Jason Cipriani/CNET

استفاده از یک برنامه شخص ثالث

اگر ارائه دهنده خود را ارائه نمی دهد یک برنامه یا سرویس به کاهش در robocalls یا کند اما آن را بیش از حد گران قیمت وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های شخص ثالث در دسترس است. شما می خواهید برای پیدا کردن یک برنامه که با این نسخهها کار بر روی دستگاه ارائه می دهد تماس ها به صورت خودکار مسدود کردن و دادن هشدار برای تماس مشکوک و باعث می شود آن را آسان به گزارش یک عدد اگر یک تماس ورقه از طریق.

پس از یک برنامه رایگان است که من استفاده بر روی اندروید و iOS برای برخی از زمان در حال حاضر با موفقیت. آن را از همان شرکت است که قدرت های AT&T تماس محافظت از برنامه و همچنین به عنوان سامسونگ ساخته شده است در تماس بلوک و دادن خدمات حفاظت. Samsung Galaxy صاحبان می توانید با فعال کردن ساخته شده است در خدمات تلفن, نرم افزار تحت تنظیمات > Caller ID و دادن حمایت. راه اندازی بدون درد است و آن ارائه می دهد یک راه آسان برای گزارش یک عدد است.

Nomorobo است که خدمات Verizon برای آن استفاده می کند Fios, کاربران, اما آن را نیز یک برنامه تلفن. خدمات رایگان برای کاربران اینترنتی و هزینه های 2 $در هر ماه برای کاربران تلفن همراه. خدمات اضافی با قابلیت های مشابه شامل YouMail و RoboKiller.

hiya-ios

Hiya ارائه می دهد تماس قوی غربالگری.

Jason Cipriani/CNET

این فایروال نرم افزار تنها در دسترس بر روی آی فون (699 دلار در اپل) و نشانی از یک کار فوق العاده از مسدود کردن تماس ها. در صورتی که شما نیاز به ایجاد یک تماس است که شما می خواهم به جای استفاده خود را به شماره تلفن واقعی برای $4-یک-ماه اشتراک نامحدود فراهم می کند و تنها با استفاده از جعلی و شماره تلفن.

یکی دیگر از گزینه است به ثبت نام برای یک رایگان Google Voice شماره تلفن است که شما می توانید استفاده کنید برای ثبت نام برای چیزهایی که به جای دادن تعداد واقعی خود را — و یک بار robocalls شروع به در آمدن در آن شماره Google Voice استفاده کنید از ویژگی های بلوک. فقط می دانم که مسدود کردن تماس ها ممکن است در نهایت به یک مقدار زیادی از کار به عنوان robocallers دائما کلاهبرداری های مختلف شماره تلفن.

هیچ یک از موارد فوق راه حل کامل است و به احتمال زیاد نخواهد بود تا زمانی که حامل یکپارچه سازی فن آوری های مورد نیاز برای بررسی جعل caller ID بنابراین در حال حاضر شما باید برای انجام برخی از کار اضافی برای نگه داشتن تعدادی از robocalls شما دریافت به حداقل برساند. بین محتاط بودن در مورد تماس از شماره های ناشناخته و با استفاده از یک سرویس (پرداخت و یا رایگان) شما می توانید کاهش میزان تماس های ناخواسته و اسپم شما باید برای مقابله با.

و دوباره حامل های آغاز شده با استفاده از متزلزل/هم بزنید تکنولوژی به منظور بررسی تماس گیرندهکه باید کاهش در تعداد robocalls همه ما دریافت خواهید کرد. برای کسانی که با آی فون یاد بگیرند که در آن برای پیدا کردن iOS 13 بلوک تماس گیرنده ناشناخته از ویژگی های, اما به یاد داشته باشید با استفاده از می تواند به معنای شما را از دست ندهید تماس از دفاتر پزشکان و مانند آن. و برای کسانی که با یک صفحه گوشی گوگل تماس با ویژگی های صفحه نمایش قطعا کمک خواهد کرد و حتی ممکن است شما را سرگرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im