محرک بررسی مدارک: آیا شما دریافت جدید $1,200 پرداخت ؟ آنچه شما نیاز به دانستن – CNET


$1, $10 and $20 bills sticking out of a wallet

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک بررسی هستند که به تمرکز.

آنجلا Lang/CNET

جمهوری خواه و دموکرات مذاکره کنندگان به نظر می رسد به مراتب از رسیدن به یک توافق در آینده بسته محرک: “ما هیچ جا نزدیک به یک معامله” گفت: کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در روز چهارشنبه بعد از ظهر. یکی از معدود چیزهایی که دو طرف با هم مشترک است و هدف به شما ارسال یک دوم محرک پرداخت برای به 1200 دلار در هر فرد. اما که نمی تواند به طور خودکار به این معنی شما واجد شرایط برای مقدار کامل — و یا هیچ در تمام.

در طرف این پیشنهاد بهبود عمل عمدتا به پیروی از دستورالعمل های تعیین شده برای اولین محرک چکبا $1,200 رفتن به افراد و 500 دلار به وابستگان. جمهوریخواهان طرح باعث می شود برخی از واجد شرایط بودن تنظیمات, حال, و البته ما نمی دانیم که چگونه پیشنهاد خود را می توانید تغییر دهید قبل از این قانون می شود. قهرمانان, قانون تصویب شده توسط حزب دموکرات به رهبری خانه نیز مجموعه 1200 دلار پرداخت.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر در مورد چه کسی واجد شرایط بر اساس درآمد سالانه مشمول مالیات شهروندی و سن و وضعیت تاهل و تعداد ادعا وابستگان. بررسی بازگشت اغلب برای به روز رسانی جدید.

که یک محرک بررسی تحت عمل بهبود می یابد?

سنا آمریکا بهبود می یابد عمل خواهد دنبال پرداخت مجموعه رهنمودهای مراقبت عمل با یک تنظیم جدید برای وابستگان.

“[لایحه] شامل فقط چند نفر بودند که ناخواسته از سمت چپ از یکی از آخرین. عمدتا وابستگان دانشگاه ها و بزرگسالان است که کسی دیگری وابستگان” گفت: سناتور. چاک Grassley در روز دوشنبه.

در اینجا است که واجد شرایط برای بهبود عمل پرداخت:

 • یک مقیم آمریکا با یک تنظیم درآمد ناخالص کمتر از $99,000.
 • سر از درآمد خانوار تحت $146,500.
 • زن و شوهر تشکیل پرونده به طور مشترک بدون فرزند و درآمد کمتر از $198,000.
 • وابسته در هر سنی است.

در مراقبت عمل قطع به دریافت 500 دلار وابسته بررسی شد سن 16 سالگی و جوان و دانشجویان زیر 24 نمی شد واجد شرایط برای دریافت چک. سنا پیشنهاد را رد کسانی که در زندان که به تازگی درگذشت از واجد شرایط برای بررسی. این لایحه همچنین منع وام و بانک ها از تصرف پرداخت به پرداخت بدهی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک بن بست در کاپیتول هیل


1:21

که واجد شرایط برای دومین محرک بررسی تحت دموکراتها طرح ؟

وسیعترین واجد شرایط بودن پارامترهای پیشنهاد تا کنون آمده از عمل قهرمانان بود که به پیشنهاد مجلس نمایندگان در مه 15. هر چند از آن شده است به شدت مخالف با جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما می توانید نگاهی به این لایحه به کمک قاب گفتگو در مورد محدودیت های بالا که ممکن است واجد شرایط برای گسترده پیشنهاد:

 • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
 • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
 • خانواده ها تا پنج نفر است.
 • SSDI گیرندگان.
 • افرادی که نیست ما شهروندان و فراموش فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.
$20 bills and credit cards in a wallet

آن را ممکن است به زودی روشن شده است که می تواند واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک چک کنید.

سارا تو/CNET

که نمی دریافت اولین محرک با مراقبت عمل می کنند ؟

این گروه نه دیدار با الزامات مورد نیاز برای پرداخت اول:

 • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000.
 • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500.
 • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000.
 • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24.
 • غیر ساکن بیگانگان به عنوان تعریف شده توسط دولت ایالات متحده.

هنگامی که ما می دانیم الزامات واجد شرایط بودن?

در حال حاضر که مجلس سنا ساخته شده است که پیشنهاد خود را با کاخ سفید را به دخالت در مذاکرات با آمریکا می تواند آغاز خواهد شد. پس از این طرف به توافق محرک بیل نمی خواهد اثر را تا زمانی که رئیس جمهور نشانه های آن به قانون است.

و در حالی که ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که دو طرف با هم می آیند در آینده بسته محرک ما باید یک ایده خوب چه کنگره مهلت است و زمانی که یک چک می تواند ارسال شود.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, اگر شما می تواند دریافت دو چک بازپرداخت از IRS و آنچه که در مورد اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>