محرک بررسی 2: چه کسی می تواند واجد شرایط? چه با $40,000 کلاه? آنچه ما می دانیم – CNET


 money-bills-coins-wallet-0545

پیشنهاد برای کسانی که ممکن است یا ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک چک گیج کننده.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به عنوان نزدیک به تعهد خود به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ساخته شده است که پس از بحث و دوم محرک بررسی آغاز این بهار او تایید کرد این هفته که کنگره را در نظر بگیرید یک محرک جدید چک برای آمریکایی ها. “ما به دنبال در یکی دیگر از مستقیم, پرداخت,” مک کانل گفت.

“تنها یک فرد بی عاطفه انکار می کند که ده ها میلیون نفر از کار میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک تعطیل و بیمارستان و مدارس و خانه های سالمندان در مواجهه با چالش های زیادی نیاز به کمک” جاشوا Gotbaum یک مهمان و پژوهشگر در مطالعات اقتصادی در سیاست عمومی سازمان موسسه بروکینگز گفت: CNET این هفته است. “آنها به وضوح انجام می دهیم و در بسیاری از موارد تنها ملت و دولت فدرال است در یک موقعیت برای ارائه کمک کند.”

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: دومین محرک پرداخت خواهد شد تمرکز بر روی افرادی که بیکار هستند و یا دارای درآمد پایین فاکس کسب و کار گزارش هفته گذشته اما مشخص نیست که چگونه خواهد بود محاسبه می شود.

که کنگره تصمیم خواهد گرفت که واجد شرایط برای دریافت یک دوم بررسی و کسی که نمی خواهد بخشی از بحث کنگره آغاز می شود در روز دوشنبه. حتی اگر شما واجد شرایط برای $1,200 با اولین محرک بررسیهیچ تضمینی وجود ندارد که شما دیدار با الزامات مورد نیاز برای یک دوم پرداخت. در اینجا همه چیز ما تا کنون شنیده ایم. توجه داشته باشید که این داستان به روز رسانی ها اغلب به عنوان وضعیت توسعه.

است $40,000 قطع واقعی و از کجا آمد ؟

آن پیشنهاد شده است که بعد از محرک بررسی خواهد تنها به افرادی که $40,000 یک سال یا کمتر است. قرار است درآمد حد — که هنوز نهایی نشده است — آمد از اظهارات مک کانل در جولای 6, که در جواب سوال خبرنگار در مورد دوم محرک چک گفت: “من فکر می کنم افرادی که ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال یا کمتر است. بسیاری از آنها را به کار در صنعت مهمان نوازی. به طوری که به خوبی می تواند بخشی از آن است.”

 cash funds running out of money change dollars wallet empty

آن را به زودی روشن شده است که می تواند واجد شرایط برای یکی دیگر از محرک چک کنید.

سارا تو/CNET

نانسی پلوسی, مجلس, سوال, مک کانل پیشنهاد حقوق و دستمزد کلاه. “من نمی دانم که در آن $40,000 آمد, از,” او گفت: در 9 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی. “من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک بسته به وضعیت خود.”

آن پیشنهاد شده است که $40,000 شکل مک کانل اشاره کرد آمد از یک نامه سرگشاده منتشر شده 16 ژوئن از بیش از 150 اقتصاددانان به رهبری بن برنانکه سابق رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که که “در میان افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه تقریبا 40% (PDF) از کسانی که در خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست داده بود در ماه مارس است.”

این رقم نمی مقیاس در تمام بازارهای آمریکا. در سان فرانسیسکو به عنوان مثال ما اداره مسکن و توسعه شهری تعریف شده “بسیار کم درآمد محدودیت” در $60,900 برای یک واحد نان و $87,000 برای یک خانواده چهار نفره بر اساس 50 درصد از مترو منطقه متوسط درآمد در سال 2020 است. که خواهد بود و بالاتر از هر $40,000 قطع.

دوم محرک بررسی صلاحیت: بهترین سناریو

وسیعترین واجد شرایط پیشنهاد شده تا کنون می آید از قهرمانان عمل (PDF) پیشنهاد شده توسط مجلس نمایندگان در ماه مه. از آن شده است قاطعانه مخالف توسط سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را به نام DOA اما آن می تواند کمک به قاب گفتگو در مورد محدودیت های بالا که ممکن است قادر به دریافت یک دوم محرک را بررسی کنید. در اینجا چه کسی واجد شرایط بر اساس آن پیشنهاد:

  • افرادی که ساخته شده کمتر از $99,000 با توجه به تنظیم درآمد ناخالص خود را از سال 2018 یا 2019 مالیات (هر کدام که شد اخیرا ثبت شده).
  • دانشجویان وابستگان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.
  • خانواده ها تا پنج نفر است.
  • SSDI گیرندگان.
  • افرادی که نیست ما شهروندان و فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی.

این افراد ممکن است واجد شرایط برای پرداخت دوم

مک کانل گفته است که اگر سنا که خود را حزب جمهوریخواه عبور می کند یکی دیگر از امداد لایحه که شامل بیشتر محرک چک تمرکز محدود خواهد شد. بر اساس حدس و گمان در اینجا است که ممکن است واجد شرایط برای یک ثانیه محرک را بررسی کنید.

هیچ کس واجد شرایط: یک بسته محرک می تواند به قانون امضا شده است که به اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر به کسب و کار. آن را ممکن است برخی از مردم می تواند یک سفر و یا ناهار خوری اعتباری, اما نه بررسی کنید.

مردم چه کسی را “بیش از حد” پول: اگر دور دیگری از محرک پرداخت می کند عبور کند اما تخصیص کوچکتر هستند برای نمایندگان پرداخت این احتمال وجود دارد می تواند پایین تر حداکثر درآمد سالانه (AGI در فرم مالیاتی) به واجد شرایط. به عبارت دیگر افرادی که بیش از یک مقدار مشخصی (که پایین تر از زمان قطع $99,000 برای افراد) به طور بالقوه می تواند از سمت چپ به دور دوم. یک مثال $40,000 کلاه ذکر شده در بالا.

انتقال محرومیت از زمان مراقبت در عمل: افراد جوان بین 18 و 24 افرادی که نیست ما شهروندان اما پرداخت مالیات افرادی که زندانی هستند.

President Donald Trump

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز علاقه کرده است در دور دوم چک در سال 2020 است.

جیمز مارتین/CNET

که از دست رفته اولین محرک چک کنید

بیایید نقد و بررسی بود که از مطالعه حذف در دور اول:

  • مالیات دهندگان تنها با یک تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000
  • سران خانواده ها با یک AGI بیش از $136,500
  • ازدواج با یک AGI بیش از $198,000
  • کودکان بیش از 16 و دانشجویان تحت سن 24
  • غیر ساکن بیگانگان به عنوان تعریف شده توسط دولت آمریکا

هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محرک بررسی مدارک?

ما نمی خواهد می دانم که هر چیزی که برای اطمینان حاصل کنید تا یک محرک لایحه می آید به واضح تر تمرکز, اما ما باید یک ایده خوب زمانی که ممکن است اتفاق می افتد و زمانی که چک می تواند ارسال شود. این گفتگو قرار است به صورت جدی در دوشنبه, جولای 20, زمانی که سنا در جلسه.

“به محض این که مجلس سنا می شود [از آن زمان زنگ تفریح] ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در جولای 9. او اضافه کرد که از آن خواهد شد یک اولویت برای آینده قانون به تصویب بین جولای 20 و پایان ماه.

برای اطلاعات بیشتر در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد عمده طرح های پیشنهادی برای دومین بسته محرک. ما همچنین اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را و آنچه که در مورد اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>