محرک بررسی 2: می تواند به دور دوم شامل 1200 $در پرداخت و یا چیز دیگری است ؟ – CNET


money-bills-wallet-coins-dollars-1009

اولین محرک چک برای به 1200 دلار بیشتر رفته است. در حال حاضر دولت با توجه به پرداخت دوم به ما از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در حالی که مجلس نمایندگان پیشنهاد یک دوم دور 1200 $چک به کمک متزلزل اقتصاد ایالات متحدهآن را نه تنها ایده روی میز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گرد-میز بحث و گفتگو در مارس مطرح شده, این ایده از یک سفر اعتبار مالیاتی به عنوان یک راه برای قرار دادن پول به اقتصاد آمریکا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ایجاد یک امریکا را کشف و اعتبار مالیاتی است که آمریکایی ها می توانید استفاده کنید برای مسافرت داخلی از جمله بازدید از رستوران ها” رئیس جمهور گفت در این جلسه. “این یک معامله بزرگ است.”

ساختمان در رئیس جمهور پیشنهاد ما سفر انجمن پیشنهاد $4,000 سفر موقت اعتبار مالیاتی (PDF) که می تواند هر چیزی از غذا و مسکن برای بنزین در حالی که سفر در ایالات متحده است. مشخص نیست اگر اعتباری سفر خواهد مکمل یا جایگزین دیگری پرداخت مستقیم به شما اگر آن را به تبدیل شدن به بخشی از بسته نجات. طرح های دیگر شامل مشوق هایی برای کسب و کار است که ممکن است جست و خیز چک شخصی برای افراد و خانواده ها.

در ضمن صحبت از تکرار محرک اصلی بررسی یک راه یا دیگری است که هنوز هم بسیار در جدول. مشکل این است که رئیس جمهور سنا و مجلس نمی تواند به نظر می رسد به توافق در مورد طرح اولیه و واقعی شور و مشورت نیست و در عین حال جریان است.

دور 2 از یک محرک را بررسی کنید ممکن است مشابه آن آمده است. وجود دارد می تواند شرایط جدید برای کسانی که واجد شرایط چقدر پول شما می توانید دریافت کنید و چگونه شما ممکن است آن را دریافت کنید. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد سه رقابت پیشنهاد دولت و چقدر پول آنها می تواند ارائه. این داستان به روز رسانی مکرر و در نظر گرفته شده است به عنوان یک نمای کلی از وضعیت فعلی است.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک بررسی در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

026-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

آیا این دور از محرک چک آیا کافی است ؟

سارا تو/CNET

چقدر پول می توانم از یک دوم محرک بررسی کنید ؟

تا کنون چند عدد پرتاب شده است در اطراف. 1200 $در هر واجد شرایط دریافت کننده. $6,000 حداکثر در هر خانواده است. 2000 $در هر فرد در هر ماه تا ژانویه 2021 — و یا شاید 2000 $در هر ماه تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

کسانی که برخی از پیشنهادات از برجسته دموکرات. سنا و کاخ سفید هنوز به صدای سنج ایجاد کردن با تنظیمات خود را و پیش بینی, اما ما در حال نگه داشتن ما گوش و چشم و پوست کنده برای تذکرات.

به یاد داشته باشید که چقدر شما در نهایت خواهد شد بستگی دارد که شما هستند. برای مثال حتی اگر این لایحه می گذرد وجود دارد قطعا واجد شرایط محدودیت بر اساس معیارهای مانند چقدر پول شما را سالانه به سن شما و خود ما تابعیت و یا وضعیت اقامت به نام چند مدارک و کاربردی برای اولین محرک را بررسی کنید.

چگونه می تواند یک دوم محرک بررسی کمک به اقتصاد ؟

هدف دوم محرک بررسی خواهد بود که همان اول: برای کمک به افراد و کسب و کار متاثر از شیوع کروناویروس. که شامل افرادی است که نمی تواند کار کند چرا که آنها بیمار بودند furloughed یا برش پاره وقت یا شغل خود را از دست زمانی که کسب و کار بسته به سرعت گسترش COVID-19.

“این حمایت مستقیم می تواند یک تفاوت مهم نه فقط در کمک به خانواده ها و کسب و کار در یک زمان نیاز بلکه در محدود کردن طولانی مدت آسیب به اقتصاد ما” رئیس فدرال رزرو جروم پاول گفت: در سخنان قبل از کمیته بانکی سنای پیش از آن در ماه ژوئن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: محرک چک تلفنی


2:58

برای اولین بار نرخ بیکاری در صدر 1 میلیون (PDF) برای 13th, هفته, وزارت کار نشان داد در تاریخ 18 ژوئن و ما در حال حاضر در رکودبه گفته دیگر ما در آژانس. پیش از آن در ماه ژوئن این گروه گزارش داد که نرخ بیکاری در کشور اندکی کاهش یافته و در ماه مه به عنوان مردم بیشتر رفت و برگشت به محل کار کاهش از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3 درصد در ماه مه به عنوان متحده اجازه کسب و کار به بازگشایی و استخدام و یا rehire کارکنان.

با توجه به بانک جهانی ما را در عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی در دهه. آمریکایی ها همچنان به نشان می دهد نگرانی در مورد وضعیت اقتصادی از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به تاریخ 5 ژوئن نظرسنجی با بار مالی بیش از یک سوم گفت: در حال حاضر یک رکود جهانی است که بزرگترین تهدید برای اقتصاد ما است.

تحت افت نرخ بیکاری بالا و یک برنامه به طور بالقوه طولانی رکود اقتصادی پیش رو برخی از تعجب در صورتی که برای اولین بار چک را به اندازه کافی برای افراد و خانواده ها و کسب و کار و کسانی که در خارج از محل کار. سوال از آینده محرک چک استوار در بخشی به توزیع کمک های اضافی.

آیا رهبران جمهوری خواه ارائه شده است ؟

حمله داعش به رهبری رهبر اکثریت میچ مک کانل را ترسیم دستورالعمل آنها می خواهند به دنبال برای دور دوم از جمله یک کلاه به اندازه بیل و یک شرط آن را نهایی خواهد بود بسته محرک مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و اگر سنا تصمیم به شروع کار بر روی یک دومین بسته محرک آن خواهد شد در ماه جولای مک کانل گفت: در ژوئن 19: “اگر چیزی اتفاق می افتد در آن ظهور خواهد کرد در واکنش به آن نوشته خواهد شد ابتدا در آن انجام خواهد شد در ماه ژوئیه است.”

مک کانل گفت: یک دوم لایحه خواهد بود دقت متمرکز و نه بیش از $1 تریلیون Axios گزارش در اواخر ماه مه. در مقایسه مراقبت عمل است 2 تریلیون دلار بسته همان مقدار جمهور هدف قرار دادند. قهرمانان قانون پیشنهاد به صرف 3 تریلیون دلار.

  • سنا بسته بندی می تواند شامل مقررات مربوط به کاهش مسئولیت برای پزشکان و کسب و کار از coronavirus مربوط به دعاوی وال استریت ژورنال گزارش شده است.
  • این می تواند شامل کمک به کسب و کارهای کوچک و مراقبت های بهداشتی.
  • اگر بسته مورد تایید است مک کانل گفت: این امر می تواند آخرین coronavirus بسته محرک کنگره می گذرد.

کاخ سفید چشم انداز برای دومین محرک چک کنید

کاخ سفید طرح هنوز در حال شکل گرفتن با توجه به وال استریت ژورنال با تهمت و مشاوران اقتصادی به دنبال تقویت اقتصاد ایالات متحده با انگیزه کارگران برای پیدا کردن شغلی جدید و یا بازگشت به خود موجود, مشاغل, غذا خوردن در رستوران ها و تعطیلات ،

رئیس جمهور در حال حاضر حمایت برای دور دوم چک. “ما درخواست می شود برای محرک پول او گفت:” در اوایل این ماه. “زیرا هنگامی که ما دریافت این رفتن آن خواهید بود به مراتب بزرگتر و به مراتب بهتر از ما تا کنون دیده ام در این کشور-که شامل از سه یا چهار ماه پیش زمانی که همه فکر می کردند آن بود و عالی بود.”

پیگیری رئیس جمهور اظهارات کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو توییتی که رئیس جمهور است که به دنبال حداقل 2 تریلیون دلار برای بعد از بسته محرک اقتصادی “با یک حجم است که با تمرکز بر آوردن خانه ما پایه تولید” ناوارو گفت. مشخص نیست چقدر از آن را به محرک چک برای افراد و خانواده ها.

با توجه به وال استریت ژورنال کاخ سفید قصد دارد طرح خود پیشنهاد برای دومین بسته محرک این ماه است. مشاوران ریاست جمهوری انتظار می رود به تمرکز بر روی طرح های است که می تواند کمک به اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند از جمله مشوق هایی برای کارگران به پیدا کردن شغل و مردم را به صرف پول خود را در شهر.

کاخ سفید نیز با توجه به کاهش بیکاری پرداخت به 250 یا 300 دلار در هفته در طول نیمه دوم سال که خواهان این باور را القاء افرادی که شغل خود را از دست برای پیدا کردن کار. در حال حاضر پرداخت 600 دلار در هفته به عنوان بخشی از مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس است. افزایش مزایای منقضی ژوئیه 31.

رئیس جمهور همچنان به فشار برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد یک ایده او به ارمغان آورد تا در ماه مارس است. “ما خواهد بود برای رفتن به یک مالیات حقوق و دستمزد, برش,” او گفت: در اوایل این ماه “خواهد شد که باور نکردنی در شرایط از آنچه که ما انجام می دهند چرا که ما در حال رفتن به بزرگتر و بهتر از ما تا کنون بوده است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: انجام این کار برای اولین بار اگر شما گذاشته شده است یا furloughed


15:52

کاخ سفید نیز به دنبال معافیت های مالیاتی برای کسانی که تعطیلات در ایالات متحده (PDF) در این سال به تشویق هزینه های مجله گزارش شده است. ژاپن گرفته شده از یک روش مشابه برای تشویق به مسافرت داخلی. ریاست جمهوری و مشاوران و پیش بینی شرایط آن بسته نمی تواند تکمیل شود تا ماه جولای به مجله.

چه عمل قهرمانان پیشنهاد ؟

مجلس نمایندگان که از حزب دموکرات اکثریت تصویب قهرمانان قانون در آوریل 15. این لایحه که به تصویب مجلس سنا است و نه قانون به دنبال طیف وسیعی از مزایا را برای خانواده ها و مستاجرها و افرادی که در زندگی ما هستند و شهروندان با توجه به برگه ای از خانه تخصیص بودجه (PDF). به دلیل آن را در حال حاضر به تصویب مجلس جزئیات این محرک پیشنهاد بهترین شناخته شده است.

اما هیچ تضمینی وجود ندارد آن را به تصویب مجلس سنا. در واقع مک کانل در حال حاضر را رد کرد و این لایحه عنوان شده است کاخ سفید گفت: این خانه بسته است “بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک لیست علاقه مندیهای.”

در اینجا آن تشریح.

افراد: یک فرد واجد شرایط دریافت تا $1,200 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص یا AGI از خود 2019 فدرال تشکیل پرونده مالیاتی و یا 2018 تشکیل پرونده (اگر شما در میانهی شب مالیات واصل نشده) کمتر از 75000 دلار و کاهش تدریجی به عنوان AGI بالا می رود.

فرزندان و وابستگان: هر وابسته خواهد بود واجد شرایط برای $1,200 پرداخت بر خلاف اولین محرک لایحه که دربسته تا سه فرزند از 500 دلار در هر کدام. این امر به درخواست دانشجویان, کودکان بیش از 17 معلول بستگان و مالیات دهندگان پدر و مادر است.

خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام. مقدار شما می تواند واجد شرایط برای دریافت کاهش خواهد خود را بالاتر AGI است.

افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان (ITIN) به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.

مزایای بیکاری: این لایحه را در طول زمان افزایش بیکاری 600 $در هر هفته (در بالای متحده معمولی بیکاری پرداخت) به ژانویه 2021.

stimulus-mailboxes-coronaviris-2581

یک پلان را پست کردن دور دیگری پرداخت.

آنجلا Lang/CNET

می دوم محرک بررسی می رسند همان راه ؟

اولین محرک پرداخت را وارد, از طریق واریز مستقیمبه عنوان یک مقاله بررسی و به عنوان یک کارت اعتباری بدهی. ممکن است که راه برخی از مردم دریافت پرداخت دوم متفاوت خواهد بود بار دوم در اطراف.

خانه خدمات مالی کمیته برگزار مجازی شنیدن این ماه به بحث در مورد “دیجیتال دلار” یک روش پرداخت است که می تواند آن را آسان تر برای برخی از دریافت کنندگان خود را برای دریافت پول محرک به خصوص اگر آنها لازم نیست که یک حساب بانکی سریع شرکت گزارش شده است.

دوم محرک بررسی: چه می آید بعدی ؟

در حالی که کاخ سفید و رهبران کنگره ممکن است صرف چند هفته آینده کار بر روی خطوط طرح های پیشنهادی خود را, آن را تا پایان ماه ژوئیه است که واشنگتن انتظار می رود برای شروع چکش جزئیات دومین بسته محرک اقتصادی از جمله اگر آن را شامل دور دوم پرداخت برای افراد و خانواده ها و, چقدر, اگر چیزی را, آنها ممکن است انتظار می رود در چک.

در حالی که چشم انداز برای یک ثانیه بسته به نظر می رسد امیدوار کننده — “شانس یک فاز چهار معامله بسیار بالا” کاخ سفید مشاور کوین Hassett گفته وال استریت ژورنال این ماه — تا زمانی که کنگره در واقع عبور از این لایحه و رئیس جمهور نشانه های آن را به قانون ما باید به ایستاده.

در حالی که ما صبر کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوم پیشنهاد در اینجا اطلاعات در مورد بیمه بیکاری, آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما از دست داده اید کار خود را, آنچه که در مورد اخراج و اواخر خودرو پرداخت و نحوه کنترل بودجه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>