SpaceX اندازی اولین کره جنوبی ماهواره نظامی به تعویق افتاد - CNET

فالکون 9 booster برای Anasis-II ماموریت تاریخچه ساخت موشک. این تقویت کننده استفاده می شود برای ارائه ناسا فضان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 24 تیر 1399
49956396622-84891c5192-3k

فالکون 9 booster برای Anasis-II ماموریت تاریخچه ساخت موشک. این تقویت کننده استفاده می شود برای ارائه ناسا فضانوردان به ISS است.

SpaceX

SpaceX به تعویق انداخته است یک فالکون 9 پرتاب سه بار در طول پنج روز با آخرین تاخیر موثر بر Anasis-II ماموریت برای ارسال یک نظامی کره جنوبی ماهواره به مدار است. شرکت توییتی که روز شنبه آن را هل دادن به عقب blast-off "را به نگاهی به نزدیک در مرحله دوم تعویض سخت افزاری در صورت نیاز."

SpaceX نیز به تعویق افتاد آن آخرین Starlink راه اندازی چهارشنبه گذشته و پس از آن دوباره در روز شنبه.

این Anasis-II ماموریت در نهایت آسانسور را از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. اگر آن اتفاق می افتد قبل از Starlink ماموریت است که در حال حاضر در انتظار یک جدید تاریخ راه اندازی آن خواهد بود SpaceX 12 راه اندازی این سال 90 پرواز فالکون 9 و دوم به طور کلی برای این خاص تقویت شد که در اولین پرواز در ماه مه به ارائه فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی - اولین بار یک شرکت تجاری انجام داده است. بنابر این برخی از تاریخ است.

وجود یک پشتیبان پنجره پرتاب برنامه ریزی شده برای همان زمان در جولای 15, اما ما باید منتظر بمانید و ببینید که چگونه به سرعت مسائل فنی می توان کار می کرد.

این payload Anasis-II در کره جنوبی است اولین نظامی ارتباطات ماهواره ای. به دلیل استفاده از آن در ارتش وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد Anasis-II, اما در واقع آن را بر اساس یورواستار E3000 ماهواره ای, اتوبوس, سکس با توجه به روزمره فضانورد.

ما در این پست به روز رسانی هنگامی که ما یک جدید تاریخ راه اندازی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا و اسپیس ایکس طلیعه چیزی بودن در عصر جدید انسان در فضا

13:12tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب