SpaceX Falcon 9 راه اندازی دستگاه ضبط هر دو fairing نیمه برای اولین بار – CNET


49956396622-84891c5192-3k

فالکون 9 booster برای Anasis-II ماموریت تاریخچه ساخت موشک. این تقویت کننده استفاده می شود برای ارائه ناسا فضانوردان به ISS است.


SpaceX

یک SpaceX Falcon 9 راه اندازی از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا روز دوشنبه حمل Anasis-II در کره جنوبی ماهواره نظامی. راه اندازی یابو تقویت کننده موشک در حال تبدیل شدن نسبتا معمول است اما این یکی از قابل توجه بود به دو دلیل: آن را سریع ترین زمان چرخش برای استفاده مجدد از موشک و هر دو fairing نیمه دستگیر شدند برای اولین بار.

شما می توانید پخش پخش زیر:

این Anasis-دوم راه اندازی شد SpaceX 12 راه اندازی این سال 90 پرواز فالکون 9 و دوم به طور کلی برای این خاص تقویت کننده. تقویت کننده شد و اولین پرواز در ماه مه به ارائه فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی – اولین بار یک شرکت تجاری انجام داده است. بنابر این برخی از تاریخ است.

این همچنین بدان معنی SpaceX شکست رکورد خود را برای موشک استفاده مجدد. این سریع ترین چرخش بین ماموریت برای یک موشک فالکون 9, تقویت کننده با Anasis-II تقویت کننده پرواز تنها 51 روز پیش.

علاوه بر این SpaceX مدتها به دنبال گرفتن هر دو fairing نیمه — قطعات است که فالکون 9 nosecone-قبل از آنها به زمین در اقیانوس. دو کشتی های خانم درخت و خانم رئیس مستقر در اقیانوس اطلس و آراسته با شبکه تلاش کرده اند جلب با درجات مختلفی از موفقیت است. اما Anasis-II ماموریت نشانه اولین بار هر دو fairing نیمه گرفتار شده بودند.

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت SpaceX, توییتی از اخبار دوشنبه.

این payload Anasis-II در کره جنوبی است اولین نظامی ارتباطات ماهواره ای. به دلیل استفاده از آن در ارتش وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آن به جز آن که بر اساس یورواستار E3000 ماهواره ای, اتوبوس, سکس با توجه به روزمره فضانورد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا و اسپیس ایکس طلیعه چیزی بودن در عصر جدید انسان در فضا


13:12

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>