SpaceX Anasis-II ماموریت: چگونه به تماشای فالکون 9 پرتاب ماهواره نظامی سهشنبه – CNET


49956396622-84891c5192-3k

فالکون 9 booster برای Anasis-II ماموریت تاریخچه ساخت موشک. این تقویت کننده استفاده می شود برای ارائه ناسا فضانوردان به ISS است.


SpaceX

SpaceX ممکن است به تعویق افتاد دیگر Starlink راه اندازی در شنبه, اما آن را به دنده تا برای یکی دیگر از ماموریت آن را به عنوان آماده خود را برای راه اندازی یک کره جنوبی ماهواره نظامی به geostationary orbit در روز سه شنبه. به عنوان خوانندگان به طور منظم از CNET می دانید: ما عاشق یک موشک پرتاب — و هر چند SpaceX راه اندازی در حال تبدیل شدن نسبتا معمولآن را یکی دیگر از فرصت برای دیدن این یابو فالکون 9 در عمل است.

این Anasis-II ماموریت برنامه ریزی شده است به بلند کردن از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در حدود 5 p. m. ET (2 p. m. PT) در جولای 14. از آن خواهد شد SpaceX 12 راه اندازی این سال 90 پرواز فالکون 9 و دوم به طور کلی برای این خاص تقویت شد که در اولین پرواز در ماه مه به ارائه فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی – اولین بار یک شرکت تجاری انجام داده است. بنابر این برخی از تاریخ است.

آخرین شرایط آب و هوایی از 45 آب و هوا ال مطلوب هستند اما این احتمال وجود دارد آب و هوا خواهد نگه داشتن فالکون 9 بر روی زمین است. پشتیبان پنجره پرتاب برنامه ریزی شده است برای همان زمان در جولای 15, باید آن را مورد نیاز است.

SpaceX حمل livestream در آن پخش صفحه برای هر راه اندازی و این Starlink ماموریت خواهد بود. آن غالبأ از حدود 15 دقیقه قبل از راه اندازی.

ما رها کردن یوتیوب جریان زیر هنگامی که آن را در دسترس می شود.

حدود 10 دقیقه پس از پرتاب فالکون 9 booster تلاش خواهد کرد به زمین در droneship “البته من هنوز هم شما را دوست دارم” مستقر در اقیانوس اطلس است. SpaceX نیز تلاش برای گرفتن دو بار fairing نیمه که به صورت محافظ nosecone در تقویت کننده. دو کشتی به عنوان شکارچی دستگیره و تلاش خواهد کرد به جرات آیرودینامیکی آنها به عنوان سر خوردن به سمت اقیانوس است.

این payload Anasis-II در کره جنوبی است اولین نظامی ارتباطات ماهواره ای. به دلیل استفاده از آن در ارتش وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد Anasis-II, اما در واقع آن را بر اساس یورواستار E3000 ماهواره ای, اتوبوس, سکس با توجه به روزمره فضانورد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا و اسپیس ایکس طلیعه چیزی بودن در عصر جدید انسان در فضا


13:12

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>