سونی برای به دست آوردن یک قطعه حماسی بازی برای $250 میلیون

سونی اعلام کرده است آن را به دست آوردن یک اقلیت علاقه در بازی حماسی از طریق یک شرکت تابعه تماما متعلق به از سو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 20 تیر 1399

سونی اعلام کرده است آن را به دست آوردن یک اقلیت علاقه در بازی حماسی از طریق یک شرکت تابعه تماما متعلق به از سونی در یک سرمایه گذاری معامله به ارزش 250 میلیون دلار.

با توجه به Sony سرمایه گذاری است که به تصویب قانونی بیشتر سمان های موجود و ارتباط بین این دو شرکت و اجازه می دهد آنها را هر دو به گسترش همکاری خود را در فن آوری, سرگرمی و اجتماعی-ارتباط آنلاین خدمات.

"حماسه قدرتمند تکنولوژی در زمینه هایی از قبیل گرافیک مکان آنها را در خط مقدم از موتور بازی توسعه با موتور Unreal و نوآوری های دیگر. هیچ مثالی بهتر از این از انقلاب سرگرمی, تجربه, Fortnite," Sony رئیس جمهور و مدیر عامل Kenichiro یوشیدا گفت.

"ما از طریق سرمایه گذاری ما کشف فرصت ها برای همکاری بیشتر با حماسه به لذت و آوردن ارزش برای مصرف کنندگان و صنعت در بزرگ نه تنها در بازی بلکه در سراسر به سرعت در حال تحول digital entertainment چشم انداز است."

حماسه موسس و مدیر عامل شرکت Tim Sweeney اضافه شده است که این جفت ارز کار می کنند در حال گسترش خود را دیجیتال اکوسیستم برای مصرف کنندگان و سازندگان محتوا.

"سونی و حماسه باید هر دو ساخته شده است کسب و کار در تقاطع خلاقیت و فن آوری ما به اشتراک گذاشتن یک چشم انداز از زمان واقعی 3D اجتماعی تجارب منجر به همگرایی, بازی, فیلم, موسیقی," او گفت:.

همچنین نگاه کنید به: 80 درصد از مردم به بازی بازی در حالی که کار (TechRepublic)

کسب شرح زیر است سونی اعلام اخیر به تعمیرات اساسی ساختار آن و تغییر نام شرکت.

این شرکت گفت که موثر 1 مارس 2021, شرکت سونی خواهد بود تغییر نام داد و مجددا به عنوان گروه Sony Corporation به تمرکز بر روی نقش خود را به عنوان مقر سونی ،

در همان زمان, سونی, الکترونیک شرکت که در حال حاضر عمل این شرکت کسب و کار الکترونیک و یک تابع در داخل شرکت سونی که موفق به شرکت سونی نام موثر 1 مارس 2021.

به منعکس کننده تغییرات ساختاری در این شرکت گفت: همچنین تغییر ساختار اجرایی که در آن Sony گروه اصلی کسب و کار -- بازی و خدمات شبکه, موسیقی, تصاویر و خدمات مالی -- که هر یک از تاسیس اجرایی سازه های خود را برای کسب و کار مربوطه.

الکترونیک کسب و کار از جمله تصویربرداری و سنجش از راه حل نیز ایجاد اجرایی سازه برای هر کسب و کار سونی گفت.

بیشتر SONY اخبارtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب