توسعه دهندگان نرم افزار: برنامه نویسی, مصاحبه, فاجعه هستند و در اینجا به همین دلیل

از ویژگی های مصاحبه های اغلب استفاده می شود در استخدام مهندسین نرم افزار یک شکست هستند چرا که آنها فقط تست اینکه آیا یک نامزد دارای اضطراب عملکرد به جای این که آیا آنها در برنامه نویسی.

مصاحبه ها نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به حذف گروه و یا به نفع کار خاص نامزدها یک مطالعه از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و مایکروسافت پیدا کرده است.

“ویژگی های مصاحبه در حال ترس و نفرت در صنعت و معلوم است که این تکنیک های مصاحبه نیز ممکن است صدمه زدن به این صنعت توانایی پیدا کردن و استخدام ماهر و مهندسین نرم افزار” گفت: Chris Parnin استادیار علوم کامپیوتر در NC امور خارجه و همکاری نویسنده یک مقاله در این کار.

این مطالعه نشان می دهد که بسیاری از خوبی واجد شرایط متقاضیان کار در حال حذف این دلیل که آنها استفاده می شود به کار بر روی یک تخته سفید در مقابل مخاطبان.

مصاحبه فنی برای توسعه دهندگان نرم افزار اغلب در اطراف یک نامزد کار برنامه نویسی یک مشکل را حل کند و سپس درخواست نامزد برای نوشتن کد خود را بر روی یک تخته سفید در حالی که توضیح هر مرحله. بسیاری از توسعه دهندگان استدلال کرده اند که ویژگی های فرآیند مصاحبه عمیقا ناقص بنابراین محققان تصمیم به نگاه در اثر فرایند مصاحبه در مشتاق مهندسین نرم افزار.

آنها با انجام مصاحبه فنی از 48 علوم کامپیوتر دانشجویان دوره کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی. نیمی استاندارد داده شد ویژگی های مصاحبه با مصاحبه به دنبال در.

نیمی دیگر از شرکت کنندگان خواسته شد که برای حل مشکل خود را بر روی یک تخته سفید در یک اتاق خصوصی بدون نیاز به توضیح کد خود را, و با هیچ مصاحبه ،

مردم بودند که با توجه به مصاحبه های سنتی انجام شده نیمی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که قادر به کار در خصوصی.

“این یافته ها نشان می دهد که شرکت در حال از دست رفته واقعا خوب برنامه نویسان به دلیل آن دسته از برنامه نویسان خوب نیست در نوشتن بر روی تخته سفید و توضیح کار خود را با صدای بلند در حالی که برنامه نویسی” گفت: Parnin.

محققان همچنین گفت که استاندارد ویژگی های مصاحبه نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به حذف برخی از متقاضیان کار — مصاحبه می تواند آسان تر مشکلات را به نامزد مورد علاقه به عنوان مثال-و یا به خدمت به عنوان یک مانع به دیگران است. محققان اشاره کرد که در مطالعه خود تمام زنانی که در زمان مکان مصاحبه شکست خورده در حالی که همه از زنان که در زمان مصاحبه خصوصی به تصویب رسید. “ایده این است که طراحی بسیار از روند مصاحبه ممکن است به طور موثر حذف یک کلاس از کل متقاضیان کار مشکل است” محققان گفت.

طبیعت از ویژگی های فرآیند مصاحبه همچنین بدان معنی است که بسیاری از متقاضیان کار سعی کنید به صرف هفته ها یا ماه های آموزشی به طور خاص برای مصاحبه و نه واقعی کار آنها انجام می شود.

“مصاحبه فنی فرایند می دهد مردم با صنعت ارتباط یک مزیت می گوید:” مهناز Behroozi, اولین نویسنده از مطالعه. “اما آن را می دهد به خصوص مزیت بزرگ برای افرادی که می توانیم به زمان به تمرکز صرفا بر روی آماده سازی برای مصاحبه فرایند است که بسیار کمی برای انجام با طبیعت کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>