شل کردن فایل های رقابت شکایت علیه مایکروسافت در اتحادیه اروپا


slackvsteams.jpg
اعتبار: مایکروسافت

در جولای 22, شل Technologies اعلام کرد که شکایت کرده بود مایکروسافت در اتحادیه اروپا ادعا مایکروسافت است سوء استفاده از آن تسلط بازار برای خاموش کردن رقابت است. پس از بررسی شکایت اتحادیه اروپا تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای باز کردن یک تحقیق به مایکروسافت شیوه های.

شل ادعا مایکروسافت “به طور غیر قانونی گره خورده است آن تیم محصول به بازار آن غالب دفتر بهره وری مجموعه نیروی نصب آن برای میلیون ها نفر مسدود کردن آن حذف و پنهان کردن هزینه های واقعی به مشتریان شرکت.”

مایکروسافت باعث می شود تیم ها در دسترس بدون هیچ هزینه اضافی برای بسیاری از Office 365 مشتریان کسب و کار. مانند شل کردن آن را نیز ارائه می دهد یک نسخه رایگان از آن گروه-همکاری محصول. همانطور که از آوریل سال 2020 مایکروسافت کمک وجود دارد روزانه 75 میلیون کاربر فعال از تیم. همانطور که از اواخر ماه مارس شل در گفت و گو با 12.5 میلیون نفر به طور همزمان کاربران متصل شده است. مایکروسافت نزدیک به 260 میلیون پرداخت می شود کرسی از Office 365 تجاری.

شل همچنین ادعا می کند شرکت “می خواهید(ع) به 2 ٪ از خود نرم افزار بودجه است که باعث می شود دیگر 98% با ارزش تر” در حالی که مایکروسافت “می خواهم(s) 100% از بودجه خود را در هر زمان.” شل همچنین می گوید مایکروسافت است که تکرار آن را “غیر قانونی رفتار در طول ‘مرورگر جنگ” توسط بسته بندی/تساوی محصولات.

در ماه مه شل مدیر عامل شرکت استوارت باترفیلد گفت که مایکروسافت نبود یک رقیب برای شل با وجود آن شل خود 10-Q تشکیل پرونده نقل از مایکروسافت به عنوان رقیب اصلی.

من خواسته ام مایکروسافت برای اظهار نظر در مورد شل شکایت. هیچ کلمه ای به عقب تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im