سیری را به آی فون خود را دقیق و اتهامات گذشته دیگر با iOS 14. در اینجا چگونه – CNET


shortcuts2
Jason Cipriani/CNET

اپل آخرین آی فون (699 دلار در اپل) سیستم عامل iOS 14است و در حال اجرا به عنوان یک توسعه دهنده بتا و مفید بسته بندی شده با ویژگی های جدید برای کمک به شما در انجام کارها سریع تر و آسان تر است. کلید های میانبر برنامه به طور خاص می بیند یک ارتقاء عمده در سیستم عامل جدید با گزینه های بیشتر برای خودکار کردن وظایف بنابراین شما می توانید گوشی خود را انجام آنچه شما نیاز دارید بدون حرکت یک عضله است.

البته iOS 14 است که هنوز هم تنها در دسترس توسعه دهنده بتا (اتمام دستورالعمل های ما برای چگونه برای دانلود iOS 14). بنابراین اگر شما می خواهید برای تست آن در حال حاضر شما نیاز به ثبت نام برای یک حساب توسعهدهنده اپل که هزینه های 99 دلار در هر سال است. اما حتی بعد از نصب توسعه دهنده بتا این سیستم عامل را نمی توان در شکل نهایی خود را و می تواند تجربه اشکالات. ما توصیه می کنیم منتظر بتا عمومی در ماه جولای و یا بهتر است نسخه نهایی آن در پاییز. اما در اینجا چگونه میانبر جدید از ویژگی های کار می کند بنابراین شما می توانید آماده هنگامی که شما در iOS 14 بر روی آی فون خود را.

چه کلید های میانبر نرم افزار ؟

اگر شما ناآشنا سیری کلید های میانبر یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما به طور خودکار وظایف خاص یا سلسله ای از وظایف است که شما می توانید با یک شیر آب و یا سیری فرمان صوتی. برای مثال اگر شما می دانید شما می خواهید به خاموش کردن تلفن خود را برای 30 دقیقه در روز در حالی که شما به عنوان خوانده شده شما می توانید ایجاد یک میانبر پس همه شما باید بگویم این است که “سیری مزاحم نشوید تایمر” (یا هر دستور شما ترجیح می دهند). و یا شما ممکن است بخواهید برای تنظیم یک میانبر به طوری که زمانی که گوشی خود را به یک رکورد خاص سطح باتری سیری به طور خودکار روشن کردن نور صفحه نمایش و خاموش کردن خدمات مکان برای صرفه جویی در باتری.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: برای اولین بار: iOS 14 و تمام ویژگی های جدید


8:10

اپل معرفی کلید های میانبر در iOS 12. این برنامه به طور پیش فرض گنجانده شده و آن را آسان برای شروع با. در iOS 14 برنامه را باز کنید ضربه بزنید اتوماسیون tab در پایین و روی آن ضربه بزنید شخصی ایجاد اتوماسیون. شما همچنین می توانید راه اندازی اتوماسیون است که کار را برای هر کس در خانه خود را.

چه جدید با کلید های میانبر در iOS 14?

در گذشته ممکن است شما را مجبور به پرش به کلید های میانبر برنامه به تکمیل یک کار کلید های میانبر مهندس دانیل هسو گفت: در WWDC جلسه در ویژگی های جدید است. در iOS 14, کلید های میانبر اجرا خواهد شد یکپارچه در پس زمینه و تنها بی درنگ شما را به ورودی نیاز به هر گونه اطلاعات. برای مثال اگر شما یک میانبر برای محاسبه راهنمایی, آن را بی درنگ شما را به لایحه را وارد کنید.

پوشه های جدید آن را آسان تر برای پیدا کردن و نگه داشتن آهنگ از کلید های میانبر. و شما در نهایت قادر خواهید بود به استفاده از کلید های میانبر برنامه در اپل دیده بان با WatchOS 7, بیش از حد.

iOS 14 همچنین دارای گزینه های بیشتر برای خودکار کردن وظایف به شما اجازه اجرای اقدامات مبتنی بر محرک مانند زمان از روز ورود در یک مکان و یا زمانی که شما برای باز کردن یک برنامه است. برای مثال, شما می توانید راه اندازی یک میانبر به طوری که اگر شما برای باز کردن یک روزنامه نگاری, برنامه گوشی خود را به طور خودکار می رود به مزاحم نشوید حالت و شروع به نوشتن خود را لیست پخش از موسیقی اپل.

سیستم عامل جدید شما اجازه می دهد به ماشه کلید های میانبر با بیشتر اقدامات مانند باز کردن یک ایمیل و یا پیام بسته شدن یک برنامه یا متصل کردن گوشی خود را به شارژر خود را. آن را نیز پشتیبانی از بیشتر خودکار کلید های میانبر است که نیازی به اقدام از شما مانند شما با دادن یک گزارش آب و هوا و شروع یک لیست پخش در یک زمان خاص در طول روز و یا بستن برنامه هنگامی که گوشی وارد حالت کم قدرت. شما می توانید سفارشی کردن کلید های میانبر خود را (خودکار و یا در غیر این صورت) دقیقا به عنوان دوست دارید از برنامه.

شما می توانید پیشنهادات خود را برای همه چیز به طور خودکار در گالری tab از کلید های میانبر نرم افزار و همچنین بررسی لیست 10 تا از بهترین کلید های میانبر در iOS و چگونه کار می کنند برای برخی از الهام.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه به استفاده از سیری کلید های میانبر برنامه


1:54

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>