سیری در الکسا و گوگل دستیار در کانون به عنوان اروپا راه اندازی اینترنت از چیزهایی که تحقیقات

اتحادیه اروپا رقابت watchdog دیگر نگاهی به, آیا بزرگ با تکنولوژی است که کمک خود را به بیش از حد بزرگ یک تکه از بازار دیجیتال این بار در فضا از دستگاه های متصل.

سازمان کمیساریای Margrethe بازرگانی اعلام کرد راه اندازی یک بخش پروب را به مطمئن شوید که این شرکت محصولات هوشمند و دستیاران دیجیتال نیست ساختمان انحصارات است که می تواند تهدید حقوق مصرف کننده در اتحادیه اروپا.

ببینید: 5G: آنچه در آن به معنی برای IoT (رایگان PDF) (TechRepublic دانلود)

بازرگانی به نام اپل سیری و گوگل دستیار و آمازون الکسا بلکه Deutshe Telekom را سرخابی به عنوان صدای دستیاران “در مرکز آن همه”. در حالی که فن آوری پتانسیل بزرگ, کمیساریای هشدار داد که آنها باید مستقر شده اند دقت کنید.

اینترنت از چیزهایی که

“ما فقط دیدن مزایای کامل – قیمت های پایین انتخاب گسترده ای نوآورانه محصولات و خدمات – اگر بازار برای این دستگاه ها باز بماند و رقابتی است. و مشکل این است که رقابت در بازار دیجیتال می تواند شکننده گفت:” بازرگانی.

در اروپا تعداد کل خانه های هوشمند دستگاه در حدود 108 میلیون دلار در پایان سال 2019 و هوا برای رسیدن به 184 میلیون دستگاه توسط 2023. ارزش خانه های هوشمند بازار است که انتظار می رود تقریبا در چهار سال آینده به بیش از €27 میلیارد دلار ($30.8 میلیارد دلار).

با اینترنت اشیاء (IoT) محصولات انجام وظایف اعم از تناسب اندام ردیابی به درب جلو آنلاک دستگاه های متصل به تبدیل شدن به یک بخشی از کاربران و زندگی روزمره. بازرگانی تاکید کرد نیاز به “عمل در زمان مناسب” برای جلوگیری از انحصار از بازیکنان بزرگتر که منجر به مصرف کنندگان را تکذیب کرد یک نمایشگاه انتخاب در هنگام خرید دستگاه.

“ما شاهد این نوع رفتار از قبل گفت:” بازرگانی. “این است که جدید نیست. بنابراین ما می دانیم که وجود یک خطر است که برخی از این بازیکنان می تواند تبدیل به gatekeepers از اینترنت از چیزهایی که با قدرت به شکستن و یا شرکت های دیگر.”

با توجه به بازرگانی آن نیز کلید را به مطمئن شوید که مصرف کنندگان نمی توانند خودشان را به قفل بسته اکوسیستم به دلیل عدم همکاری بین ارائه دهندگان محصولات هوشمند.

“برای ما برای دریافت بیشتر از اینترنت از چیزهایی که ما دستگاه های هوشمند نیاز به برقراری ارتباط گفت:” بازرگانی. “بنابراین اگر این دستگاه ها از شرکت های مختلف کار نمی کنند با هم و سپس مصرف کنندگان ممکن است قفل شده است و فقط به یک ارائه دهنده است. و محدود به آنچه که ارائه دهنده ارائه کرده است.”

سال گذشته آمازون راه اندازی Voice همکاری و ابتکار همراه با 30 شرکت دیگر از جمله بوز, مایکروسافت, Sonos به نام اما چند. شرکت های شرکت کننده در این پروژه متعهد به کار با یکدیگر به مطمئن شوید که مشتریان باید آزادی برای ارتباط برقرار کردن با چندین خدمات صوتی بر روی یک دستگاه واحد.

ببینید: GitHub فقط به خاک سپرده های غول پیکر اپن سورس بایگانی در قطب شمال خرک برای 1000 سال

اتحادیه اروپا ناظر را بررسی 400 شرکت های با اندازه های مختلف در طول سال آینده در اروپا و آسیا و امریکا برای پیدا کردن که طرح خواهد شد بهترین کار برای تنظیم بازار IoT و همچنین مشکلاتی که به احتمال زیاد به وجود می آیند در آینده است.

این اولین بار نیست که این سازمان راه اندازی کرده است پروب برای حفظ رقابت سالم در اتحادیه اروپا را در بازار. در سال 2018 مشابه تحقیق تجارت الکترونیک شیوه منجر به تصویب ممنوعیت geo-مسدود کردن مطمئن شوید که مشتریان نمی تواند متوقف شود از خرید محصولات و خدمات از یک وب سایت بر اساس یکی دیگر از اعضای دولت است.

این رقابت دیده بان به نظر می رسد که خاص بازیکنان در نظر داشته باشید. “آن را می فرستد یک پیام مهم برای قدرتمند اپراتورها در این بازار که ما از آنها – و که آنها نیاز به انجام کسب و کار در خط با قوانین رقابت گفت:” بازرگانی.

در یک بخش جداگانه ای از سخنرانی خود را به کمیساریای ذکر یک حکم اخیر توسط اتحادیه اروپا حکم دادگاه در ایرلند درمان مالیات از اپل. “وجود دارد بیشتر کار پیش رو گفت:” بازرگانی “از جمله به مطمئن شوید که همه کسب و کار از جمله آنهایی که دیجیتال پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات است که در آن با توجه به حق.”

نوآوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>