ServiceNow تاپ Q2 اهداف درآمد

ServiceNow سازندگان از یک ابر پلت فرم اتوماسیون استفاده می شود برای این سرویس و دیگر توابع تحویل داده بهتر از حد انتظار در سه ماهه دوم مالی نتایج در روز چهارشنبه.

این شرکت در گزارش غیر GAAP درآمد از $1.23 سهم در درآمد حاصل از $1.07 میلیارد دلار تا 30 درصد از یک سال پیش. وال استریت شد و به دنبال غیر GAAP درآمد از $1.01 سهم در درآمد حاصل از $1.05 میلیارد دلار است.

ServiceNow گفت: آن زمانی 4 میلیارد دلار آبونمان درآمد سالانه اجرای رای دادن. این شرکت گفت: اشتراک billings شد $1.02 میلیارد و رشد 25 ٪ در سال بیش از سال. اشتراک درآمد $بود 1.01 میلیارد دلار تا 30 درصد از یک سال پیش. ServiceNow به پایان رسید سه ماهه با 964 کل مشتریان با بیش از 1 میلیون دلار در قرارداد سالانه ارزش, افزایش نرخ 26 درصد سال بیش از سال.

“در Q2 ما زمانی ما 4 میلیارد دلار درآمد اجرای رای نقطه عطف. ما بیش از حد بالا پایان ما اشتراک درآمد و billings, راهنمایی, در حالی که در ادامه به درایو حاشیه گسترش و قوی رایگان جریان وجوه نقد” گفت: ServiceNow CFO Gina Mastantuono. “ما بهترین در کلاس تجدید رای باقی مانده در 97% و مشتریان همچنان به گسترش در حال حاضر پلت فرم به ما دادن اعتقاد به افزایش رشد ما و سودآوری ارشاد برای سال. من با اعتماد به نفس در توانایی ما برای تحویل ما نیمه دوم.”

همانطور که برای چشم انداز ServiceNow گفت: آن را به اشتراک درآمد حاصل از $1.05 میلیارد دلار به $1.06 میلیارد دلار با اشتراک billings از $995 میلیون دلار 1.015 میلیارد دلار است.

سهام ServiceNow شد پایین به اندازه 6% پس از ساعت.

به طور جداگانه ServiceNow اعلام کرد که کوین Haverty شده است به نام رئیس درآمد افسر پیشرو همه فروش جهانی فعالیت و لارا Caimi شده است به نام رئیس مشتری و شریک افسر یک نقش جدید در این شرکت است. هر دو گزارش به ServiceNow مدیر عامل لایحه McDermott.

فن آوری درآمد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im