واکنش آمریکا به پیشنهاد جدید $1,200 محرک چک کنید امروز. همه چیز را ما می دانیم – CNET


cash funds running out of money change dollars wallet empty

می تواند یک دوم محرک بررسی بیشتری را تسکین پول از اول ؟ کمتر ؟ همان مقدار ؟

سارا تو/CNET

زمانی که جمهوری خواهان مجلس سنا فاش کردن خطوط از خود مراقبت 2 پیشنهاد امروزآن را شامل یک دوم محرک چک با پرداخت تا 1200 $در هر فرد, درست مثل اولین محرک چک کنید.

“وجود دارد یک $1,200 بررسی آینده که به عنوان بخشی از بسته جدید” کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

اما 1200 $در حد بالایی چقدر پول شما ممکن است فقط یک پیشنهاد باز خواهد شد که شروع به روزها و شاید هفته از مذاکره با حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تا زمانی که یک توافق نهایی رسیده است. یک سوال کنگره نیاز به پاسخ این است که اگر بیشتر یا کمتر افراد و خانواده ها خواهد شد واجد شرایط برای دریافت یکی دیگر از پرداخت مستقیم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و نعمت دادن آمریکایی ها حتی بیشتر از حداکثر 1200 $بنابراین مقدار دلار امکان پذیر می تواند تغییر زمان نهایی لایحه امضا شده است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد آمریکا و طرح, و دیگران, و چقدر پول شما به طور بالقوه می تواند دریافت خود را بر اساس درآمد سالانه. این داستان به روز رسانی مکرر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دوم محرک چک هستند و نزدیک به واقعیت


1:18

چقدر از $1,200 دوم محرک پرداخت خواهد شما را دریافت کنم ؟

کل مبلغ شما می توانید انتظار در پست الکترونیکی و یا در حساب بانکی خود را ناشناخته است اما ما انتظار داریم به دانستن بیشتر در این بعد از ظهر. آن را به شما بستگی دارد:

  • اگر $1,200 حداکثر کلاه باعث می شود آن را به این لایحه نهایی. به یاد داشته باشید سنا پیشنهاد نیست و نهایی قانون.
  • چه مدارک دیگر هستند. را بیشتر از کودکان واجد شرایط? خواهد درآمد کلاه بود یا پایین تر?
  • شرایط خاص خود را. محاسبات را می توان روی حیله و تزویر و بستگی به جنبه های 2019 مالیات مانند درآمد ناخالص تنظیم خود را و اگر شما در زمینه به عنوان مجرد و متاهل و یا سرپرست خانوار.

هر چند ما نمی دانیم اگر دوم محرک بررسی خواهد پیروی از قوانین از اول این ماشین حساب دستی از واشنگتن پست می تواند به برگ ریزان برخی از نور را در آنچه که شما ممکن است دریافت کنید.

محرک بررسی محاسبات (برای اولین بار چک کنید)

ثبت 2019 مالیات ؟ وضعیت بایگانی 2019 مالیات AGI وابستگان زیر 17 محاسبه مقدار چک
سناریو 1 بله تک $80,00 0 $950
سناریو 2 بله سرپرست خانوار $140,000 3 $1,325
سناریو 3 هیچ ازدواج $130,00 2 $3,400
سناریو 4 هیچ ازدواج $130,00 5 $4,900

چه محرک بررسی پیشنهادات?

قبل از روز یکشنبه خبر از Kudlow پیش بینی 1200 دلار کلاه برای دومین محرک بررسی این جبهه-دونده پیشنهاد ما شنیده در طول ماه و چگونه به احتمال زیاد ما به فکر آنها می تواند. البته یکی دیگر از محرک بررسی نیست یک معامله انجام می شود و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و این لایحه نهایی.

دوم محرک بررسی پیشنهادات

مقدار پیشنهاد پیشنهاد جزئیات چگونه به احتمال زیاد?
$0 کاخ سفید حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بنابراین کارگران نگه داشتن بیشتر از حقوق خود را. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
$0 کاخ سفید کسب و کار فرار مالیاتی برای شرکت ها که نمی کردند کارگران است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.
کمتر از 1200 دلار کاخ سفید کوچکتر چک هدفمند در آمریکایی های کم درآمد. ممکن است اگر بسته نهایی کوچکتر است.
$1,200 مجلس نمایندگان بخشی از این قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس در ماه مه (نه قانون). ممکن است با کمتر از افراد واجد شرایط.
بیش از 1200 دلار کاخ سفید رئیس جمهور اعلام کرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کمتر احتمال دارد اما ممکن است.
$2,000 یک ماه تا اقتصاد بهبود بیش از 150 اقتصاددانان “اضطراری پول” پرداخت برای آمریکایی ها به ادامه هزینه های یک جاده به بهبود اقتصادی. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا سه ماه پس از همه گیر به پایان می رسد سناتور. کامالا هریس پرداخت از طریق پایان از همه گیر و سه ماه پس از. باز پرداخت بعید است به تصویب.
$2,000 یک ماه تا 12 ماه تشکر. Ro Khanna پرداخت ماهانه تا یک سال. سنا بعید است به توافق برسند به یک مجموع این بزرگی حتی با یک تاریخ انقضا.
$4,000 سفر اعتبار مالیاتی کاخ سفید موقت اعتبار مالیاتی برای پوشش فرد و خانواده, هزینه های سفر به معنای برگرد تا اقتصاد محلی است. بعید است به جای محرک را بررسی کنید.

می تواند دومین محرک بررسی شود کوچکتر ؟

در این نقطه است که بعید است. در اوایل ماه جولای Kudlow گفته بود دوم محرک پرداخت نمی شود به همان اندازه به عنوان اولین و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان داد که بعد از بسته محرک اقتصادی را $1 تریلیون کلاه, که به طور بالقوه نگه داشتن چک های کوچکتر و یا حداقل محدود کردن مقدار کل رفتن به افراد (به معنی احتمالا که مردم کمتر خواهد دریافت یکی دیگر از محرک پرداخت).

مجلس نمایندگان در حال حاضر حمایت برای یکی دیگر از $1,200 محرک برای بررسی بیشتر مردم در آن قهرمانان از عمل ممکن است 15.

در اینجا طرح از خانه بیل که نیست قانون:

  • افراد: یک فرد واجد شرایط می تواند دریافت تا $1,200 همان مراقبت عمل می کنند.
  • فرزندان و وابستگان: هر وابسته می تواند واجد شرایط برای $1,200 پرداخت.
  • خانواده ها: خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت حداکثر 6000 $در مجموع پوش در پنج اعضای خانواده در 1200 $در هر کدام.
  • افرادی که نیست ما شهروندان: غیر شهروندان که فایل اظهارنامه مالیاتی از پرداخت مالیات و در غیر این صورت مطابق با قانون مالیات فدرال با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت.
money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7102

سنا در نظر دارد به وزن مزایای دوم بررسی این ماه است.

جیمز مارتین/CNET

هنگامی که ما یاد بگیرند که بیشتر محرک بررسی خبر ؟

پس از مجلس سنا پیشنهاد امروز اعلام کرد آن را پس برو قبل از خانه برای بحث است. این وضعیت می تواند تغییر روزانه. کنگره است تا Aug. 7 به تصویب یکی دیگر از محرک لایحه قبل از مهر ماه زنگ تفریح. در اینجا بیشتر بر روی جدول زمانی از جمله زمانی که IRS به طور بالقوه می تواند ارسال اولین چک.

اگر شما هنوز هم در حال انتظار برای شما برای اولین بار محرک چک کنید, در اینجا 10 دلیل ممکن است برای تاخیر و آنچه شما می توانید انجام دهید اگر شما فکر می کنم پرداخت خود را از دست داده است و یا کاهش یافته است از طریق ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>